زنجیره خودتون رو به رخ بکشید🤓

مرسی عزیزم چقدر عالی
ممنون ک جواب دادین امیدوارم روز ب روز پیشرفت داشته باشین

2 پسندیده

ان‌شالله هزار روزگیتون :heart_eyes::heart_eyes:

4 پسندیده

وای چقدر خوب بود… چقدر خوشم اومد که راحت گقتید الان در این و این و این عالیم:heart_eyes: چقدر حس خوبی داشت …
امیدوارم چنین حسی رو همه ما تجربه کنیم:heart_eyes: و شما روز به روز موفق تر باشید

4 پسندیده

من همین امروز پیوستم و الان اصلا حتی نمی‌دونم کجام
و چیکار باید کنم و کجا باید برم اصلا چجوری از اینجا سر در آوردم!!:disappointed_relieved::sweat_smile:

5 پسندیده

ممنونم عزیزم. همه با هم :heart_eyes::purple_heart:

انشالله عزیزم . ممنونم از محبتت مهربون جان :purple_heart::smiling_face_with_three_hearts:

4 پسندیده

سلام عزیزم . کاملا حست رو درک میکنم. منم روزهای ابتدایی چنین حس‌هایی رو تجربه کردم و تقریبا حدود یکی دو ماه طول کشید تا برنامه خودمو بسازم و با زبانشناس و منابع انتخابیم انس بگیرم . ولی نگران نباش راه میافتی. :smiling_face_with_three_hearts::purple_heart:

یه مقاله میفرستم شاید کمکت کنه.

میتونی از مقالات دیگه هم کمک بگیری، شاید مناسبت بود و بدردت خورد .
طریقه‌ی پیدا کردنشون هم به این صورته:
تو قسمت تالار یه کادر کوچیک بالا سمت راست داره نوشته آخرین. روش میزنی و گزینه‌ی مقالات رو انتخاب میکنی .
وارد مقالات که شدی بازم یه کادر کوچیک بالا سمت راست هست که نوشته آخرین روش کلیک کن و گزینه‌ی برترین‌ها رو انتخاب کن .
اونجا مقالات تاپ زبانشناس رو پیدا میکنی که خیلی خیلی بدرد بخورن .
موفق باشی عزیزم :purple_heart:
بازم کمکی هست در خدمتم :smiling_face_with_three_hearts:

3 پسندیده

مال منو ببینی امیدوار میشی به زندگی:sweat_smile:

3 پسندیده

منم منم:joy:

3 پسندیده

من سردرگم نشده بودم چون اینقدر فضولم خودم راهو پیدا کرده بودم :sweat_smile:

2 پسندیده

خوش اومدی

کمال تشکر:pray:

2 پسندیده

بعد از یک ماه و اندی میخوام باز از امروز شروع کنم
بعد از دوسال اول باره اینقد زیاد فاصله گرفتم:broken_heart:

9 پسندیده

اگه همه چی خوب پیش بره میرسم به جایی که قبلا بودم :grin:

14 پسندیده

من چند روز نتونستم بخونم زنجیرم به فنا رفته

5 پسندیده

رسیدم به ۳۵۰ روز بلاخره

17 پسندیده

21 پسندیده

بالاخره یک فصل شد :muscle::partying_face:

16 پسندیده

:tada::tada::tada::tada::tada::tada::medal_military::medal_military::medal_military::medal_military::medal_military::medal_sports::medal_sports::medal_sports::medal_sports::1st_place_medal::1st_place_medal::1st_place_medal::gift::gift::gift::gift::gift::gift:

:confetti_ball::confetti_ball::confetti_ball::confetti_ball::tada::tada::tada::balloon::balloon::balloon::balloon::medal_military::medal_military::trophy::trophy::trophy::1st_place_medal::1st_place_medal::medal_sports::medal_sports::medal_sports::medal_military::trophy::trophy:

7 پسندیده

آقا فراز با این زنجیره العظیم نمی خوای از نتابج و تجربیاتت بگی. اینکه از کجا به کجا رسیدی، چقدر مکالمه ات قوی شده، چندتا لغت بلدی و چه منابع و روشهایی بهترین تاثیراتو داشت؟ ایضا سایر دوستان که زنجیره بلندی رو به رخ می کشن.

6 پسندیده

پارادوکسی دیگر با آنکو :grimacing:
با افتخار و شجاعت زنجیره پوسیده رو باید انداخت دور…
به امید مستحکم تر و پر بارترش :ok_hand:

8 پسندیده