زنجیره خودتون رو به رخ بکشید🤓

مبارکههههه. :gift::gift::confetti_ball::confetti_ball::confetti_ball::tada::tada::tada::tada:

۱۰۰۰ روزگیتون رو ببینیم با شادی و سلامتی و جیب پرپول و کلی پیشرفت:rose::rose:

5 پسندیده

ممنونم از لطف شما
به همچنین

2 پسندیده

خوبه که

2 پسندیده

من هم یک ماه دیگه هفصد روزه میشم :grin:

فقط امروز رو یکمی وقت کم اوردم کم خوندم

15 پسندیده

من فقط نگران اون نجات دهنده هاتون هستم که فقط یکی مونده:neutral_face::neutral_face::neutral_face: طاقت بیار رفیق:grin::grin::rose::rose::rose::rose::ok_hand::ok_hand: میشه بگید الان سطحتون چند است و از بعد ۳۰۰ روز تا الان چه تفاوت هایی کردید؟
چون من‌تو این‌مرحله هستم و میخوام بدونم ۳۰۰ روز دیگه من‌میتونم کجا باشم:see_no_evil:

3 پسندیده

17 پسندیده

۱۰۶۵…!

از تجربیاتتون بگید پهلوان:neutral_face::neutral_face::neutral_face::grin::ok_hand::ok_hand::ok_hand::ok_hand::rose::rose::rose::1st_place_medal::1st_place_medal::medal_sports::medal_sports::medal_sports:

2 پسندیده

پهلوان :rage: :joy:.من چون زیاد فیلم می‌دیدم میخواستم متوجه بشم وبیشتر هم شنیداری گوش کردم .محل کارم هندزفری گوشم هست گوش میدم البته بعضی موقع ها چون درگیر کار میشم فقط پخش میشه ولی خب خوب بوده من هیچ کلاسی هم نرفتم .الان هم بیشتر بخاطر دورهای زبان اصلی ترید گوش میدم بکارم میاد وکارم رو راه میندازه.ولی اگه تو محیط و یه نفر دیگه که میتونستم باهاش صحبت کنم خیلی بیشتر پیشرفت میکردم.ولی باز راضی ام

5 پسندیده

واقعا آفرین!!! ان‌شالله همیشه سلامت و رو به پیشرفت باشید و ۱۱۱۱ روزگیتون رو جشن بگیریم:grin::grin: چون خیلی بهش نزدیک هستید:grin::rose:

4 پسندیده

سلام عزیزان اینم زنجیره من که چهارتا ۱ قشنگ کنارهم نشستن:rofl:

16 پسندیده

آفرین 4 تا 1 قشنگ :star_struck::rofl::ok_hand::clap::clap::clap::clap:

5 پسندیده

میگن هر وقت یه چیز جالب و هیجان انگیز دیدی زودی یه آرزو کن:grin::grin::grin::grin:
خدایی پیشکسوتی هستید اینجاها:grin::grin::heart_eyes:

6 پسندیده

خوب پس من آرزومو کنم.

آرزو میکنم هرکس که اینجا داره زحمت میکشه زبانش عالی بشه و یه روزی برسه که دیگه نیازی احساس نکنه و بره دنبال بقیه علایش یا شایدم یه زبان دیگه.

11 پسندیده

اره دیگه فکر کنم همه اینجا بشن بچه و نوه هام :laughing:

دارم دیگه پیر میشم

6 پسندیده

نه بابازینب جان شما الان دختر منی :rofl:

4 پسندیده

نه دیگه قبلا باهات صحبت کردم
با دلیل برات گفتم چرا پیرتر از تو هم هستم :face_with_peeking_eye::rofl:

آخیش آخرش یه چیزی پیداشد تو فراموش کردی همیشه من فراموش میکردم هی سوال میپرسیدمااا:sweat_smile:

1 پسندیده

خیلی رنده…کاش فروشی بود :joy:

4 پسندیده

برای خودت عزیزم :kissing_heart::rose:

سلام

نصف راه ۱۰۰۰ روزگی طی شد

15 پسندیده

555 روز رو هم اعلام کنید:blush::rose::rose:آفرین به این پشتکار

4 پسندیده