زنجیره خودتون رو به رخ بکشید🤓

آقا منم بازی :rofl:

7 پسندیده

چشمام داره درست میبینه بگید که دارم اشتباه میبینم:scream::scream::scream:

2 پسندیده

آدم داریم ده ساله زنجیره اینستاگرامش قطع نشده، پس چرا به آپ زبانشناست این گمان باشد؟

5 پسندیده

آقای کامبیز کشاورز به خوابتون نمیان؟

سلام دوست عزیز

من اشتباهی اینجا فرستاده بودم پیامم مربوط به چالش کتاب کاغذی بود :face_with_hand_over_mouth:
شما تگ کردید تازه متوجه شدم .
فکر کنم تو چالش گذاشتمش چون خیلی کم میام تالار دقیق یادم نیست

2 پسندیده

آفرین
واقعا ۹ سالت و اینجایی یعنی ۱۰۰ هیچ از بقیه جلوتری

2 پسندیده

شما دیگه فکر کنم مشتری اول زبانشناس بودی
حق اب و گل داری اینجا

2 پسندیده

پناه بر خدا ۱۵۰۰ روز

2 پسندیده

It’s about time…
Someone cares

1 پسندیده

یعنی آفرین به این اراده تون :clap:t2::clap:t2::clap:t2::clap:t2:

افتادم یاد شعر معین

می‌فرماید: خسته ام ، خیلی خستم ، اما هستم

گل گفتید

1 پسندیده

یادی کنیم از این …

یادش بخیر …

وقتی یه سال شد چقدر خوشحال شده بودم

دوستان قدیمی هم حضور داشتن و انگیزه میدادند

اما … الان بیشتراشون رفتن :pensive: از تالار

3 پسندیده

سلام واقعا یادش بخیر اون روزا زنجیره ی من پاره نشده بود و با داشتن مشغله ها امید داشتم زنجیره ی منم یک روز یکساله بشه اگر اون موقع ادامه می دادم امروز زنجیره ام یکساله می شد نه که کلا نخونده باشم اما مثل اون موقع منسجم نمی خونم
الان نمی دونم اشتراک زبان شناس رو تمدید کنم یا بی خیالش بشم
راستی تبریک دیدم چالش امتیازها دوباره شروع شده ان شاء موفق باشید
دارم فکر می کنم شما و @elinax1 عزیز و بقیه تو این مدت سطح زبان تون حسابی پیشرفت داشته
ان شاء الله با قدرت پیش برید و هیچ وقت مشکل زبان نداشته باشید

5 پسندیده

اون زمان چه انگیزه ای داشتم برای زبان خوندن یادش بخیر :smiling_face_with_three_hearts:
یک مدت سر نزدم به تالار الان حس اونایی رو دارم که چند سال تو غار بودن و تازه درآمدند:joy:

4 پسندیده

اخ که من‌چقدر دلم براتون تنگ شده بود! پیدات نمی کردم!
زندگی نمیزاره همیشه دور صعودی باشه رفیق جانم:blush: منم یک ماه درگیر بیماری بودم. ولی واقعا شکر که تا حدی از مرحله سخت عبور کردم و وقتی میبینم چقدر اینجا دوست های خوب دارم نمیدونی چقدر تو روحیه دوباره ادامه دادنم تاثیر داشت…
واقعا بیشتر از هر کلاس و روش و … هر چیز دیگه ای. بیشترین چیزی که حس میکنم در این مسیر بهش نیاز دارم و هر بار بهم کمک کرده این انگیزه ای بود که از دوستان اینجا گرفتم. اینکه متوقف شدن و دلسرد شدن خیلی طبیعیه…و
خوش بحال افرادی مثل من که دوستانی اینجا دارم که هر بار باعث میشن دوباره ادامه بدم …
بمون رفیق:rose::rose::rose:

7 پسندیده

بنظر من تمدید کنید

حیفه

اگه مشغله زیاد دارید
در تایم استراحت حداقل ۱۰ دقیقه زبانشناس بخونید

آرام آرام خوندن اشکالی نداره

مثل خودم

3 پسندیده

سلام
معذرت نامربوطه
ولی کسی میدونه؟
سطح ۶ توی زبانشناس c1 حساب میشه؟
چقدر پیش بریم میتونیم به c2 برسیم؟!؟
سطح خودم ۴۰۰۰ تا کلمه مونده تا برسم سطح 5
با سپاس

1 پسندیده

سلام…
همه ما تو این مسیر مشکلات و دغدغه های زندگی رو هم ب دوش می کشیم شخصا روزهایی داشتم ک کمترین تایم رو گذاشتم ،اون زمان از فشار مشکلات ناراحتی داشتم بغض داشتم ، تمرکز نداشتم و خیلی مواقع با چشمانی اشکین با دل پر از رنج خوندم و اون روزا رو فقط۱۲دقیقه وقت گذاشتم …
و حتی شده روزایی ک همون زمان هم نمیتونستم بزارم و باید کنار خانواده م میبودم و اگه زبان میخوندم ادم بی خیالی نشون داده میشدم…
بی صدا زبانشناس پلی میکردم بدون اینکه بشنوم بدون اینکه بر من مفید باشه فقط زنجیره پاره نشه و منم ناامید نشم در عوض روزهایی هم بوده ۷ساعت مطالعه داشتم ک اینجوری اون کاستی ها جبران شده…
وقتایی بوده کارای واجبی داشتم ک در طول روز نمیشد زبان خوند پس از خواب صبح میزدم و زودتر از همیشه بیدار میشدم ک ب برنامه پابند بمونم یا حتی شده شب قبل برای روز فردا مطالعه کردم…
قابل درک هستش مشکلات زیاد ،اوضاع همیشه وفق مراد نیست…
هر روزی ک قراره بیاد مبهم هستش کسی نمی دونه برنامه ای ک برای فردا چیدیم درست پیش می‌ره یا ن،
چون هرچیزی ممکنه پیش بیاد ولی باز حداکثر تلاش رو باید بکنیم ک این برنامه رو جلو ببریم
ب نظر من حتما اشتراک رو بخرین نگاهتون ب اینده باشه
سال بعد این موقع بگین خداروشکر کم نیاوردم ادامه دادم
اگه اینو دنبال نکنین اون حس حسرت تا روزی ک این مسیر رو کامل نکنین باهاتون میمونه…
زبان یادگرفتن هدف خیلی ها نیست خب دوست ندارن و حسرتشم نمی‌خورن ولی کسی ک ی بار شروع کرده یعنی دوست داره یاد بگیره و این علاقه تا آخر باهاش میمونه
ی بار بر همیشه شاخ این غول رو بشکنین…
شما ی روز میان میگین خیلی سختی ها کشیدم و وقت نداشتم اما اینکارو کردم…برهمین اونایی ک زبان بلدن خاص هستن

12 پسندیده

:clap::clap::clap:

3 پسندیده

سلام خیلی عالی
شما احتمالا بین B2 و C1 هستید

A1 یعنی پایه ای ترین سطح زبان. شما تو این سطح ممکنه پایه ای ترین لغات روزمره رو بلد باشید.

A2 یعنی شما درک زبانیتون مقداری بالا تر رفته و میتونید اطلاعات شخصی، خرید کردن و لغات پایه ای عمومی رو متوجه بشید و ازشون گاهاً استفاده کنید.

B1 یعنی شما به تسلط پایه ی زبان رسیدید و مهارت انگلیسی کاربردی روزمره رو در اختیار دارید. این یعنی شما می تونید تو موقعیت های عمومی و مرسوم انگلیسی رو خوب متوجه بشید. این سطح میشه گفت تقریباً برای اشخاصی که قصد مسافرت دارند خوب باشه

B2 یعنی سطح سلیس در زبان انگلیسی. یعنی شما اگه به کشور انگلیسی زبان برید می تونید اونجا شاغل بشید یا تحصیل کنید. شما همچنان به تسلط زبان نرسیدید یعنی ممکنه گاهاً اشتباهاتی داشته باشید اما در مکالمه سلیس هستید و در درک زبان مشکلی ندارید.

C1 یعنی شما کاملاً ناخودآگاه می تونید از زبان استفاده کنید و سلاست بسیار بالایی دارید. دایره لغات شما بالا رفته و می تونید از اصطلاحات و واژگان پیشرفته در زبان مربوطه در موقعیت های عمومی و حتی آکادمیک و حرفه ای استفاده کنید.

و اما C2 به سطح شبهه بومی معروفه. یعنی شما شبیه به بومی زبان ها عمل می کنید. در استفاده از زبان مشکلی ندارید و می تونید به راحتی بخونید، بشنوید و بنویسید و مکالمه کنید. انعطاف شما در زبان مربوطه بالاست و می تونید در هر موقعیتی ارتباط برقرار کنید.

سطح C2 دیگه آخرین سطح و سطح ۶ محسوب میشه

6 پسندیده

:clap::clap::clap::clap::clap:

4 پسندیده