زنجیره خودتون رو به رخ بکشید🤓

من پارسال آخر سال تحصیلی ۱۴۰۲-۱۴۰۱ مشکل زیاد پیش اومد

مثلا درس زیاد میشد برا امتحان باید میخوندم
برا اینکه زنجیره قطع نشه میزاشتم صدا قطع و پلی میکردم زنجیره ام قطع نشه

چون من به خودم قول داده بودم به ۳۶۵ روز برسم ( و رسیدم )

حتی دوران تعطیلات نوروزی هم خوب نبود
اسفند ماه بود دی بود ، امتحان تفکر داشتیم منم هیچ نخونده بودم چون اهمیت بهش نداده بودم متاسفانه

بعد از زور ترس بدجور مریض شدم ، از یه طرف بابام پارسال دبیر عربی و دینی و قرآن بود ، به معلم گفت بد مریض شده، معلممون میدونست که من همیشه همه درس هارو میخوندم گفت اشکال نداره

وقتی مریض بودم اینقدر حالم بد بود گفتم : چطوری زبانشناس بخونم با این حال ؟ باید متاسفانه تقلب کنم

ولی امسال به خودم قول داده بودم دیگه هیچ وقت از این روش استفاده نکنم

ولی امسال خیلی کم استفاده کردم
چون درس بوده اینا

مثل من

6 پسندیده

سلام
واقعا سپاسگزارم از وقتی که برای بنده گذاشتین.
خیلی جامع و خوب توضیح دادین.
ایشالا به همه ی آرزوهاتون برسید و سلامت باشین.
موفق باشید.
بدرود:dart:

3 پسندیده

سلام خواهش می کنم همچنین بهترین ها رو برای شما آرزو می کنم شاد و سلامت باشید:dizzy:

3 پسندیده

فدای شما رفیق پر تلاشم :smiling_face_with_three_hearts::kissing_heart::kissing_heart::kissing_heart::kissing_heart:
ان شاء الله همیشه سالم باشی گلم
دعا کن برام منم زودتر بگذرم از این دوران :kissing_heart:

4 پسندیده

خیلی هم عالی :blush: واقعا استمرار حتی اگر مدت وقت گذاری کم باشه اثر فوق‌العاده ای داره و من اثرش رو تو همون مدت دیدم !
منم دلم خیلی براتون تنگ شده بود :smiling_face_with_three_hearts::rose::rose::rose::kissing_heart::kissing_heart::kissing_heart:
ان شاء الله دعا کن تموم بشه! دو ماه دیگه میام که بمونم

7 پسندیده

فداتون بشم با این انرژی مثبتی که بهم دادید :smiling_face_with_three_hearts::rose::rose::rose:
ان شاء الله همیشه خودتون و خانواده تون سلامت باشید
دقیقا همینه تا زمانی که به زبان مسلط نباشم حسرتش باهامه ان شاء الله سال دیگه اصلا حسرتی برام نمونده باشه :smiling_face_with_three_hearts:

5 پسندیده

به به سلام دوست خوب و رفیق قدیمی هم تالاری با صفا خانم دستجردی بزرگوار.پارسال دوست امسال آشنا.خوش اومدین.
یادش بخیر قبلنا تالار با حضور دوستان خونگرمی مثل شماها رنگ و بوی دلچسب تری داشت .

4 پسندیده

همچنین شما…
انشا… سال بعد موفقیتتون رو باهم اینجا جشن بگیریم…

5 پسندیده

سلام آقای باقری بزرگوار شما به من لطف دارید
به شدت این روزها مشغول هستم و اگر به امید خدا به خیر بگذره بعدش فعال برمی گردم به جمع دوستان
اون زمان شما و سایر افراد فعال را الگوی خودم قرار می دم تا موفقیت قطعی در زبان :blush::muscle: ان شاء الله

البته در این مدت کلا زبان را کنار نگذاشتم و به شکل دیگه ای دنبال می کنم

5 پسندیده

ان شاء الله :smiling_face_with_three_hearts:

2 پسندیده

با تمام وجودمممم:heart::heart::heart::heart::heart::heart::rose::rose::rose: شک نکن از صمیم قلبم یادت میکنم رفیق

3 پسندیده

فدات بشم که همیشه انرژی مثبت ازت گرفتم
ان شاء الله سربلند باشی :smiling_face_with_three_hearts::kissing_heart::kissing_heart::rose::rose::rose:

5 پسندیده

درود بر همگی

ششصد روز تمام با زبانشناس

و فقط ششصد روز مداوم زبان خوندم

خودم باورم نمیشه

ولی خب … زود گذشت

18 پسندیده

ماشاالله :clap:

4 پسندیده

ایولا:clap::clap:
منم بزودی شروع میکنم:dart::dart::dart::dart:

2 پسندیده

سلام دوستان
اینم زنجیره هام:blush:

اولی که معرف حضورتون هست،البته که میتونست خیلی رقم بالاتری داشته باشه،یبارش مشکل تکنیکی آپ بود که شکسته شد،قبل ازینکه قابلیت ترمیم گذاشته بشه،وبقیه اش بدلایل مختلف،البته خیلی درقید نبودم وقتایی…چون گاهی میشدچندین ساعت زبان میخوندم،امانه بازبانشناس…
دومی زنجیره ام تو اپلیکیشن lingbe هست که خیلی خیلی بیشتر برام ارزش داره باین دلیل که اونجا نتیجه خوندن وشنیدن تو زبانشناس وجاهای دیگه رو باید توعمل اجرا میکردم،وقتی شروع به استفاده ازین اپلیکیشن کردم،درحد دودقیقه ام نمیتونستم یه مکالمه رو ادامه بدم…امااخیرا ۴ساعتم شده…عدد1904 تعداد افرادیه که باهاشون از دودقیقه تا بیش از۴ ساعت مکالمه داشته ام،سختیهای زیادی روپشت سرگذاشتم،اما خوشبختانه باوون مرحله ای که آقای ای جی همیشه تاکیدداره،ودوست داشتم برسم،رسیدمواونم زبان آموز مستقل بودنبود…گرچه قویا زبان اموزی رو یه سفر بی انتها می بینم که توقفی براش وجودنداره…
آرزوی سلامتی. پیشرفت وموفقیت روزافزون برای همه ی دوستان

15 پسندیده

سلام

هزار ماشاالله :clap:t2::clap:t2::clap:t2::clap:t2:

میتونید یکم درمورد برنامه دومی توضیح بدید؟ و چه مزیت هایی داره؟

6 پسندیده

Wooooooooooooooow​:clap::clap::clap::clap::clap::clap::clap::clap::clap::clap:
خیلی عالیه
فقط طرز کار با نرم افزار دومی رو هم لطف میکنید؟
به نظرم اگه با زبانشناس ترکیب بشه میترکونه!!
بازم تبریک میگم:partying_face::partying_face::partying_face:

4 پسندیده

تواین دو تا تاپیک بطورمفصل درباره طرزکار اپلیکیشن lingbe توضیح داده ام،علاوه براون تو چندتاپیک دیگه ام صحبتهایی درباره طرزاستفاده اش بادوستان داشتیم،این لینکو ها رو چک کنید ویا ازطریق نوار جستجوی تالار کافیه تایپ کنید lingbe
موفق باشید:blush:

خيلي متشکرم از کلمات دلگرم کننده اتون:pray::pray::pray:

4 پسندیده

راست میگید … داخل تاپیک خودم توضیح داده بودید یادم رفته بود :sweat_smile: ممنون بابت یادآوری

3 پسندیده