رقابت ⚔️ ‌‌

آقا دنبال رقابت میگردی؟

دنبال پارتنر برای یادگیری زبان؟

Or

چالش شرکت کنی ؟

یا نشان بگیری؟

سلام سلام

الان این تاپیک رو مینویسیم شب هست
شب بخیر :night_with_stars:/صبح بخیر :sunrise_over_mountains:/عصر بخیر :sunrise:

آقا

من جایی دیگه رو ندیدم
که تالار داشته باشه :thinking:

یا نشان

نشان برا خودم مهم نیست :sweat_smile:

ولی یکی طلایی دارم
و وقتی گرفتم یه حس خوبی گرفتم :smiley:

زری بانو میدونه من چی میگم @zaribano

نشان ماهر رو نگرفتم

چی کار کنم :expressionless:

هیچی
به فعالیت به تالار ادامه میدم

خب برید چالش شدت ۱۴۰۱

اونجا هر جمعه رقابت داریم :crossed_swords:

من منتظر چالش شدت ۱۴۰۲ هستم :grin:

ولی من زبانشناس رو به بیشتر افراد معرفی کردم
متاسفانه متاسفانه متاسفانه

اهمیت نمیدن :japanese_goblin:

خلاصه

مطلب امروز این بود که

نشان مهم نیست

فعالیت مهمه

شب خوش :night_with_stars:/روز خوش :national_park:/ عصر خوش :city_sunrise:
موفق باشید
@zargol6

@melodie1
@sadegh63

@shokoufeh5
@saba.a97

13 پسندیده

موفق باشین …شب شماهم خوش :dizzy::dizzy:

3 پسندیده

اقا یوسف توصیه میکنم این تاپیک رو بخونین

برای گرفتن امتیاز هم در پروفایل و بخش نشان‌ها زده شده که چطور فعالیتی به نشان‌ها کمک میکنه

8 پسندیده

ممنون

3 پسندیده

سلام برشما.

بسیار عالی بله واقعا نشان مهم نیس فعالیت خیلی مهمتره.اما اگه فعالیت مفید توی تالار داشته باشی نشان های خوبی هم میگیری.

موفق باشید:blossom::sunflower::blossom:

3 پسندیده

سلام سلام

صد درصد

ممنون
شما هم موفق باشید

2 پسندیده

:blossom::sunflower::blossom::sunflower::blossom:

2 پسندیده

سلام دوست خوبم
ببخشین که دیر جواب میدم،ولی عامدانه نبود.
خب بریم سراغ جواب سؤالات :joy:
شخصا دنبال رقابت باهیچکسی جز گذشته ی خودم،نیستم. منظورم اینه که سعی میکنم روزبروز بیشتر چیزاییکه دوست دارم روبخونم وپیشرفت کنم وباگذشته هام،خصوصا اوایل که بازبانشناس آشنا شدم و elementary بودم،مقایسه کنم.
سوال بعدی::rofl:
باوجود اپلیکیشن lingbe چراباید دنبال پارتنر باشم؟اونجا ۲۴/۷ همیشه کسایی هستن که آماده مکالمه/تمرین/صحبت کردن درمورد موضوعات مختلف ان.کمااینکه چندین پارتنر ازکشورهای دیگه دارم،و گاهی یادمون میره پارتنرزبانیم،دیگه شدیم دوستای صمیمی وشایدم یجورایی اعضای یه خانواده.
درمورد اون نشانها،راستش گاهی تو پروفایلم یچیزایی جدیداضافه میشه،ولی زیاد سر درنمیارم ازشون:see_no_evil::see_no_evil:ودنبالشم نیستم که بدونم.چون یادگیری زبانو به چشمِ یه دانشی می بینم که راههای زیاد دیگه ای رو برام هموار کرده،پس چرا بامسایل فرعی خودمومشغول کنم.؟
همونطور که خودشما هم به خوبی اشاره کردین،نشان و…مهم نیستن.اگه ماواقعا زبان آموز باپشتکاری باشیم،کم کم وخودبخود به سطح موردنظرمون میرسیم.
پس چه بهتر که تمرکزمون رو یادگیری ،خوندن،شنیدن وصحبت کردن بیشترباشه.

محض کنجکاوی،یجاانگارگفته بودین،کلاس هفتم هستین،یعنی شما یه نوجوون کلاس هفتم متوسطه اول هستین؟:thinking::thinking:
درهرصورت آرزوی موفقیت وسلامتی وپیشرفت هرچه بیشتر شما وهمه ی زبانشناسیهای عزیز:smiling_face_with_three_hearts::heart_eyes:
شب وروز وعاقبت همه خوش :blush:

11 پسندیده

@saba.a97

سلام دوست خوبم امیدوارم حالتون عالی باشه.من توی هر تاپیکی که میرم چشمم به پستای شما میفته تا آخر با دقت میخونم پستتون رو.چون هم کامل و جامع پاسخ میدین و هم لحنتون خیلی دوستانه و صمیمی هستش:heart_eyes:

میتونم چن تا سوال ازتون بپرسم؟
اینکه شما گفتین تو نرم‌افزار lingbe هستین و اونجا پارتنر دارین شما سطح چند زبان هستین و راحت میتونین صحبت کنین؟؟
چن وقته از زبانشناس استفاده میکنین؟ دوره قدرت یا داستان های واقعی رو گذروندین؟
گفتین با پارتنر هاتون دوست صمیمی شدین یعنی دیگه حتما خیلی راحت صحبت میکنین درسته؟و روزی چن ساعت زبان میخونین؟

ببخشید خیلی سوال پرسیدم چون حدس میزنم خیلی آدم با حوصله و البته با دانش و تجربه‌ای هستین برای همینه وقتی من به اینجور آدما برمیخورم دیگه حساااابی باید ازشون چیز یاد بگیرم:heart_eyes:

6 پسندیده

وای چ حسن تصادفی
مرسی دقیقا خواستم همه این سوالات رو بپرسم شما کارمو راحت کردین :grinning: :sweat_smile:

5 پسندیده

خواهش میکنم فاطی جون:heart_eyes:دل زبانشناسیا به هم راه داره:heart_eyes:

5 پسندیده

عزیزم من نصب کردم ولی نمیتونم وارد بشم نیاز ب فیلتر شکن هست یا الان چون وضع نت خوب نیست نمیشه ثبت نام کنم

3 پسندیده

از گوگل دانلود کردی ؟ من نمیتونم از گوگل پلی هیچی دان کنم …:weary:

3 پسندیده

سلام زهراجان
خیلی ممنونم ازلطف شما.راستش گاهی ازینکه جوابهام طولانین،حس زیادخوبی ندارم.میگم خسته کننده ان.درخدمتم عزیز.

واقعیتش تاحالاجایی تعیین سطح نکردم،ولی چندماه پیش یه گفتگوی دوستانه ی تصویری بایکی ازاعضای تیم lingbe بعنوان یه کاربر فعال وموفق،:heart_eyes: داشتم که خب خیلی اعتمادبه نفسمو بالابرد،خصوصا که وقتی ازشون پرسیدم متوجه ی همه ی صحبتهام شدین،گفتن صفرتاصدشو.
درمورد صحبت کردن دیگه ترسی ندارم که طرف صحبتم چه سطحیه،کجاییه ویا درباره چه موضوعی قرارصحبت کنیم.
منظورم این نیست که همه چیزو میدونم،اما بعنوان مثال اگه درباره یه موضوعی ام اطلاعاتم کافی نباشه،میتونم درحدچندتاجمله توضیح بدم،که مثلا این مسئله موردعلاقه ام نیست ودوست ندارم راجع بهش صحبت کنم

من یه کاربرقدیمی زبان‌شناسم،ولی اوایل خیلی فعال نبودم وبعدازیکسال استفاده اززبانشناس بخاطر فوت عزیزترین فردزندگیم،کلا همه چیزبهم ریخت،منجمله پیگیری زبان.ولی اگه بخوام جمع بندی کنم روی هم رفته بیش ازسه سال بطورفعالانه بازبانشناس زندگی کرده ام،وخیلیم مدیون همه ی اساتید وتیم و دوستان تالارو…هستم.بله دوره ی قدرت رو گذروندم،خیلیم دوست دارم این دوره رو ،چون فقط آموزش زبان نیست ،همه میدونیم.داستانهای واقعی رو کامل نخوندم …اماکمتر دوه ای توزبانشناس هست که من چیزی ازش نخونده باشم.اما به روش خودم.
هر سوال دیگه ای هست،راحت بپرسین.خوشحال میشم ،کمکی ازدستم بربیاد.
اگه بخوام توصیه ای دوستانه ای داشته باشم،پشتکار وصبوری رمز پیشرفته،ماتااخرعمرمون درحال یادگیری هستیم،پس چه بهترکه باصبروحوصله از این سفرمون لذت ببریم.یادگیری تمومی نداره.من پستی وبلندیهای سفر زبان آموزیم خیلی زیادبوده،ولی همیشه دوست دارم ،از خوبیهاش بگم نه سختیهاش.

این سطحم توزبانشناس دوست داشتنی

9 پسندیده

سلام فاطمه جان.
فکرکنم الان بخاطروضعیت نت،نیازبه فیلترشکن باشه،ولی وقتی خواستین ایمیل وارد کنین واکانت بسازین ،فیلترشکنوقطع کنین.من چندین باراین مشکلاتو داشتم .چه دردسری داریم ما.ولی درکل اپ خیلی خوبیه،بعدازیه مدت باهاش کارکنین،همه چی دستتون میاد.
بازم سوالی داشتین بپرسین
قبلا راحت نصب میشد.
حالاامیدوارم اوضاع بزودی خوب بشه

4 پسندیده

ن قربونت از بازار :smile:

2 پسندیده

ممنون عزیز دلم
امیدوارم خدا ب دلتون آرامش بده و روح عزیز از دست رفتتون شاد باشه

راستش من خودمم حدود دو سالیه دچار افسردگی و حملات پنیک شدم
این حال بد گاهی باعث میشه کلافه مضطرب و خیلی حالات بد دیگه داشته باشم
و میدونم ک خوندن زبان نیاز ب روحیه و انرژی داره
شما چ کار کردین تا روحیتون و استمرارتون حفظ بشه در واقع چی باعث میشد ادامه بدین

و این رو هم بگم منم مثل زهرا جون عاشق جوابای کامل شما هستم

وای ماشالله چقدر سطحتون بالاست
یعنی میشه منم برسم ب اینجا؟ :heart_eyes:

3 پسندیده

فاطمه جان.من پی وی امو بازمیکنم.اونجا براتون ویس میفرستم،اگه اشکالی نداره.میترسم تاپيک آقا یوسف بخاطر بحثهای جانبی بسته بشه.
این بنده خدا دوستمونم دل خوشی ازبسته شدن تاپیکهاش نداره.
اگرم تونستین lingbe رو نصب کنین،یه تاپیک اونجا بازکنین،بهم خبربدین باچه آیدی،میام پیداتون میکنم وحرف میزنیم
خوبه؟

4 پسندیده

تا زمانی که صحبتها به زبان اموزی و تجارب زبان مرتبط باشه مشکلی برای بسته شدن تاپیک وجود نداره عزیزم:rose::rose:

6 پسندیده

واای خیلی ممنونم خانم برومندعزیزم.
باشه پس من میتونم به سوالات فاطمه جان همینجا پاسخ بدم.

5 پسندیده