رقابت ⚔️ ‌‌

لطفاا همینجا ادامه بدین … ماهم استفاده کنیم :heart_eyes::heart_eyes::heart_eyes::heart_eyes:

4 پسندیده

ممنون … :grin::kissing_heart:

2 پسندیده

میشه در این موردم بیشتر بگین … البته اگه سختتون نیست … خیلی ممنون میشم :pray::heart_eyes:

1 پسندیده

یکدنیاسپاس .روح همه ی رفتگان خاک شاد باشه.

ازصمیم دل براتون آروزی صحت وسلامتی دارم،بهترین وضروری ترین کارممکن اینه که علتِ اصلیِ اضطراب وکلافگی رو باکمک گرفتن از یه متخصص دلسوز واگاه پیداکنین.
من راستش ازفردای روزی که اون عزیزموازدست دادم،شروع کردم درحد خیلی کم با زبانشناس ادامه بدم،با چشمِ گریان،چون ازم قول گرفته بودنباید از پیگیری خواسته هام دست بکشم تحت هیچ شرایطی. این خودش انگیزه موخیلی بالا برد اما یه زمانهاییم نمی تونستم،ولی خود درسها ودوره های زبانشناس واقعا خیلی بهم کمک کردن روحیه اموحفظ کنم.مخصوصا درسهای آقای ای جی.میدونین یکی ازبزرگترین امتیازهای زبانشناس تنوع مطالبشه،واسه هرنوع سلیقه،وباهرسطحی تعدادی دوره وکتاب هست.
موضوع دیگه مقالات آقاي کشاورز بودن که خیلی توبالا نگه داشتن روحیه و تقویتش ،موثربودن.
یه جایی اقای کشاورز از فوت برادرشون صحبت کردن،بگردین پیداش کنین.
یه جایی از عمل جراحی دستشون ومشکلاتی که درین زمینه داشتن صحبت کردن،وقتی این مطالبومیخوندم ،باخودم میگفتم چقدرایشون علیرغم مشکلات فراوان روحیه اشونوحفظ کردن و از پیگیری خواسته هاشون دست برنداشتن.
من خودمم خیلی خیلی زبانودوست دارم،هیچوقتم ازذهنم نگذشته رهاش کنم،اماخب گاهی شرایط سخت ،آدمو خسته وکم انگیزه میکنه.
مهمه که عقب نشینی نکنیم.بنظرم اگه شما یاهرکس دیگه ای عاشق زبان باشه،شاید یجورایی بشه زبان درماني کرد.هرچقدر بیشتربخونیم،یادبگیریم طبعا علاقه امون به یادگیری بیشترم میشه.
یه راه دیگه که واسه من خوب جواب داد،صحبت کردن با بچه های lingbe بود.هم تمرین زبان،هم آشنایی باافرادجدید،و راه حلهاشون واسه یسری مشکلات.
اوایل که حتی از نگهداشتن یه تماس دو دقیقه ایم وحشت داشتم،تااین حد.ولی کم کم ترسم ریخت.هرچه بیشتر صحبت کنیم،اعتمادبه‌نفسمون بیشتر بالامیره.
من چت های روزای اولمو تو lingbe نگه داشتم،که هیچوقت یادم نره چقدر ضعیف بودم،وچقدرتلاش کردم .
طولانی شد باز.:see_no_evil::speak_no_evil:امیدوارم حداقل کمکی باشه واسه دوستان عزیز

6 پسندیده

اپ لینگ بی واقعا عالیه . برای اونایی که ترس از حرف زدن دارن . اونجا کم کم ادمایی رو بهت پیشنهاد می ده که هم سطح خودتن .
خوبیش اینه که هیچ تصویری ازت نیست و طرف رو تو انتخاب نمی کنه . با یه تماس وصل می شی به یه جایی از دنیا و یه نفری که اونم دوست داره زبان خوندن رو یاد بگیره .
توی ده دقیقه متوجه می شی که دوست داری به عنوان پارتنر با طرف ادامه بدی یا اون قدر ضعیف و بد حرف می زنه که قیدشو می زنی و با یه تماس دیگه به یکی دیگه وصل می شی .
و این قدر این تعداد زیاده که خودت رو محدود به صحبت کردن با یک شخص نمی کنی .

7 پسندیده

سختم نیست،ولی باروش پیشنهادی خیلیا ممکنه نخونه.خلاصش اینه که بجای زیاد تکرارکردن یسری درسها ،ترجیح میدم،دوره،کتاب یا درس جدیدبخونم.منظورم اینه که باحترام به روشهای همه ی اساتید بومی وغیربومی،بجای اینکه یه درسو ۱۰باربخونم،ترجیح میدم ۱۰تادرس جدید دراون سطح رو،یه باربخونم که چه بسا جذابترم باشن.
اگه شما مقالات اقای کشاورز رو خونده باشین،بارهاوبارها ایشون توصیه وپیشنهاد کردن،سعی کنین روشِ خاصِ خودتونوتویادگیری پیداکنین.شاید یه روش برای ۱۰۰۰نفر جواب داده،ولی برای صبا جواب نمیده.باز اشاره میکنم که یادمه آقای کشاورز یجایی گفته بودن،قبل از آشنایی بازبانشناس ۱۰۰کتاب سطح بندی شده خونده بودن،اگه اشتباه نکنم.
منم خیلی ازین کتابای سطح بندی شده خوندم،تارسیدم به کتابای اوریجینال. همین

3 پسندیده

کاملا موافقم.باضافه ی اینکه اگه فهمیدی باکسی میتونی تمرینتوادامه بدی،میتونی تواپهای دیگه درارتباط باشین

4 پسندیده

:white_check_mark:

ممنون

شما هم موفق باشید

روز خوش

:rage:
نه!

طولانی جواب بده!

خدا رحمتش کنه :black_heart:

ای بابا
من خودم غم بدی داشتم

خدارو شکر
مگرنه دیگه ول نمی‌کردم

درسته

خیلی ها یادشونه

الهی شکر

هزار ماشاالله به خودم تونستم باز موفقیت کسب کنم

خدا رحمتشون کنه :black_heart::black_heart::pensive::pensive:

منم یه عزیزی رو از دست دادم

منم عضوتون کنید
اگه میشه

اکیپ خوبی زدید

بعضی هاشون دوست دارن زبان فارسی رو یاد بگیرن

سلام یادم رفت

سلام دوستان!

3 پسندیده

هی روزگار…

2 پسندیده

چه خوب که زبانشناس تونسته افراد کم سنی مثل شماروهم جذب کنه،البته مهم داشتن اهداف وقلب بزرگه،نه سن.
متاسفم برای ازدست دادن اون عزیزتون.روحشون شاد.
ممنونم که اجازه دادین مااینجا به صحبتمون ادامه بدیم.وامیدوارم بارعایت چهارچوبهای تالارتاپیکتون همچنان فعال بمونه،واگه امتیازیم داره بهش برسین.
دوست خوبم،واسه عضویت توlingbe باید نصبش کنین،اکانت بسازین وشروع کنین با زبان آموزای اونجا اسپیکنیگ کنین.بهمین راحتی.
موفق باشین

4 پسندیده

حرفتون کاملا درسته … من تو تالار از دوستان زیادی روش ومطالعشونو پرسیدم و متوجه شدم هرکدوم از بچه روش خاص خودشونو دارن و این منو مصمم تر میکنه برای اینکه خودمو محدود نکنم به ی روش و لذت ببرم از اون راهی که خودم بیشتر دوست دارم … بلاخره برای شروع هر کاری ی ترسی تو وجود طرف هست و معمولا خیلیی پرسو جو میکنه برای رسیدن به راه درستش .منم معمولا خیلی میپرسم اینو از دوستان و البته خیلی استفاده میکنم از تجربه هاشون و خیلی جاها کمک زیادیم بهم کردن برای درست مطالعه کردن و اخر همه تجربه ها به یک جواب مشترک میرسم … حتی جناب کشاورزم اخر همه حرفاشون اینو میگن که هرجور که خودتون راحتین درسو بخونین … اگه درست متوجه شده باشم اسمتون صبا… باعث افتحاره اشنایی باهاتون و همچنین خیلی ممنون بابت جوابتون :tulip::blossom:

2 پسندیده

ممنون امسال بود
اینجا پروفایل رو سیاه کرده بودم

منم هدفم اینه پاسخ زیاد بگیره

هزار ماشاالله ۱۰۰ بازدید شده!

صد درصد

فیلترشکن خوبی ندارم
متاسفانه

ممنون شما هم موفق باشید

ذهن من : آخیش دیگه اینجا سنم رو مخفی نمیکنم

2 پسندیده

دقیقا همینطوره دوست خوبم.موضوع مهم اینه که اگه مانتونستیم با روشی که خیلیها موفق شدن،پیش بریم،نترسیم ازامتحان کردن روش جدید،وبخودمون و روشمون اعتماد داشته باشیم.
درسته،هم آقای کشاورز تاکیدشون روپیداکردن روش خاص خودمونه وهم آقای ای جی یجایی میگن،جزو اون درصد محدود جامعه باشین که راه درست رو میرن …مهم نیست دیگران چی میگن
البته که بهتره هرراهیو باآگاهی وچشمِ باز بررسیش کنیم ونکات مثبت اشو استفاده کنیم.
خوشحالم از بودن درکنار دوستان نازنینی چون شما ومحیط صمیمیِ تالار.
خواهش میکنم.
پایدارباشین :heart_eyes:

2 پسندیده

تالار جای پاکیه

مثل دیسکورد نیست

3 پسندیده

نه اون tandem هست که به همدبگه زبانی که دوست دارن رو یاد می دن .
Lingbe برای اموزش زبانه تا اونجایی ک من می دونم

2 پسندیده

تو lingbe هم کاربرا میتونن زبان مادریشونو به علاقه مندان اون زبان یاد بدن.
شما اونجا هموطناییو می بینین که بالای ۱۰۰ساعت به کاربرایی که درحال یادگرفتن فارسی ان ،کمک کردن.
و بهمین ترتیب انگلیسی زبانهایی که ساعتهای خیلی بیشتری ،به زبان آموزا کمک کردن.

4 پسندیده

امیدوار باشین اوضاع بهترمیشه وبدون فیلترشکن میتونین استفاده کنین.
البته شما که فعلا اولویت اصلیتون دروس مدرسه است،درسته؟
هرموقعم فرصت دارین،بازبانشناس کارکنین.بامید روزهای بهتر وموفقیت بیشتر.

2 پسندیده

صبح فیلتر شکن وصل شو هر چی بخوای میتونی دانلود کنی:wink:

2 پسندیده

بله

صد درصد

ممنون

امیدوارم که شما همیشه همیشه موفق و زبان را فول فول شوید

2 پسندیده

اون گوگل پلی هست

1 پسندیده