زنجیره خودتون رو به رخ بکشید🤓

ماشاالله :clap:

4 پسندیده

ایولا:clap::clap:
منم بزودی شروع میکنم:dart::dart::dart::dart:

2 پسندیده

سلام دوستان
اینم زنجیره هام:blush:

اولی که معرف حضورتون هست،البته که میتونست خیلی رقم بالاتری داشته باشه،یبارش مشکل تکنیکی آپ بود که شکسته شد،قبل ازینکه قابلیت ترمیم گذاشته بشه،وبقیه اش بدلایل مختلف،البته خیلی درقید نبودم وقتایی…چون گاهی میشدچندین ساعت زبان میخوندم،امانه بازبانشناس…
دومی زنجیره ام تو اپلیکیشن lingbe هست که خیلی خیلی بیشتر برام ارزش داره باین دلیل که اونجا نتیجه خوندن وشنیدن تو زبانشناس وجاهای دیگه رو باید توعمل اجرا میکردم،وقتی شروع به استفاده ازین اپلیکیشن کردم،درحد دودقیقه ام نمیتونستم یه مکالمه رو ادامه بدم…امااخیرا ۴ساعتم شده…عدد1904 تعداد افرادیه که باهاشون از دودقیقه تا بیش از۴ ساعت مکالمه داشته ام،سختیهای زیادی روپشت سرگذاشتم،اما خوشبختانه باوون مرحله ای که آقای ای جی همیشه تاکیدداره،ودوست داشتم برسم،رسیدمواونم زبان آموز مستقل بودنبود…گرچه قویا زبان اموزی رو یه سفر بی انتها می بینم که توقفی براش وجودنداره…
آرزوی سلامتی. پیشرفت وموفقیت روزافزون برای همه ی دوستان

15 پسندیده

سلام

هزار ماشاالله :clap:t2::clap:t2::clap:t2::clap:t2:

میتونید یکم درمورد برنامه دومی توضیح بدید؟ و چه مزیت هایی داره؟

6 پسندیده

Wooooooooooooooow​:clap::clap::clap::clap::clap::clap::clap::clap::clap::clap:
خیلی عالیه
فقط طرز کار با نرم افزار دومی رو هم لطف میکنید؟
به نظرم اگه با زبانشناس ترکیب بشه میترکونه!!
بازم تبریک میگم:partying_face::partying_face::partying_face:

4 پسندیده

تواین دو تا تاپیک بطورمفصل درباره طرزکار اپلیکیشن lingbe توضیح داده ام،علاوه براون تو چندتاپیک دیگه ام صحبتهایی درباره طرزاستفاده اش بادوستان داشتیم،این لینکو ها رو چک کنید ویا ازطریق نوار جستجوی تالار کافیه تایپ کنید lingbe
موفق باشید:blush:

خيلي متشکرم از کلمات دلگرم کننده اتون:pray::pray::pray:

4 پسندیده

راست میگید … داخل تاپیک خودم توضیح داده بودید یادم رفته بود :sweat_smile: ممنون بابت یادآوری

3 پسندیده

سلام خوب هدفتون از زبان خواندن چیه تا ابد میخوایید زنجیره ادامه بدین

2 پسندیده

سلام وقتتون بخیر … من این اپ lingbe نصب کردم
…همش برام پیام you need an energy refilldمیادممنون میشم کمکم کنید

2 پسندیده

سلام وقت شماهم بخیر
شاید هر۱۰ تا انرژی روزانه اتونو استفاده کردید؟همینطوره؟ایمیلتون تایید شده؟لطفا لینکهای بالاتر رو چک کنید واسه مشکلات احتمالی دیگه،همه چیو توضیح دادم اونجا

1 پسندیده

فکر کنم مشکل از ایمیل باشه
…بازم ممنون

2 پسندیده

روز اولی که شروع کردم هدفم قبولی تو آزمون دکترا بود کم کم که جلو رفتم و بعد قبول نشدن تو ازمون هدفم شد یادگیری کامل زبان و تکرار روزانه اون الان سطح پنج هستم و هدفم تموم کردن این سطحه ایشالا بعد تموم شدنش قول میدم رفع زحمت کنم رفیق

7 پسندیده

نه بمون سطح ۶ رو هم بزن ببینیم بعدش چی میشه
شاید جغده پرواز کنه بره:sweat_smile:
واسه من داره فارغ التحصیل میشه:dart:

6 پسندیده

از من هنوز میره مدرسه :crazy_face::crazy_face::crazy_face:

2 پسندیده

Step by step
و یهو میترکه
میبینید همه چی رو متوجه میشید و اون خوشحالی قطعا غیرقابل توصیفه:writing_hand:
قطعا با تداوم میشه این زبان رو یاد گرفت و حتی رفت زبان دوم رو هم تقویت کرد:white_check_mark:
به نظرم مهم تررررررین عامل لایتنره
تا کلمات توی حافظه ی بلند مدت بشینه
مهم هدفه وگرنه همه کم و بیش زبان بلدن:zap:

5 پسندیده

به نظر من هر کی ناراحت هست رفع زحمت کنه :sweat_smile: ما با یادگیری و لذت بردن از زبان مشکلی نداریم

6 پسندیده

نه تنها مشکلی نداریم انقدر مقاومت میکنیم تا صاحب خونه خودش بندازه بیرون :rofl:

2 پسندیده

به این جغده امیدی نیست مگر اینکه خودمون با رسیدن به سطح شش و تکرار و استفاده روزمره از زبان پرواز کنیم

5 پسندیده

بنظر من ک اخرش جغده عاشق میشه میره تشکیل خانواده میده
هر کی ب اون سطح رسید تایید کنه پیلیز:crazy_face:

4 پسندیده

امیدوارم
یعنی میشه یکی پیدا بشه اینو بگیره ما هم راحت شیم :joy:

3 پسندیده