5 ماه استفاده مداوم از اپلیکیشن زبانشناس چه نتیجه ای دارد؟

دیگه صلاح مملکتتو خودت میدونی :neutral_face::joy:

1 پسندیده

:joy:زدم خوردو خمیرش کردم :sunglasses::sunglasses::sunglasses:

1 پسندیده

Well down :ok_hand::clap::clap:
اینهههه:muscle::muscle::joy:

2 پسندیده

والا دورغ چرا :joy::joy: من خودمم شبیح کسیم که از پشت ویترین دارم به همه نگاه میکنم …نمیتونم هیچ حرکتی بزنم … برای من هنوز راه ارتباطی باز نشده :joy::joy: نمیتونم پیام بدم
مگه تو میتونی؟ :neutral_face::neutral_face:

2 پسندیده

دیگه باید عادت کنی … :joy:
ولی واقعا انگلیسی با لهجه هندی خیلی فهمیدنش سخته . یجور خاصیه اصن … :grimacing:

2 پسندیده

عذرمیخوام آقارضا
لطفااین تاپیکوبخونین،همه چیوتوضیح دادم درباره این آپ.اگه بازم سوالی بوددرخدمتم
البته تواین تاپیک مسائل مختلفی مطرح شده،شما میتونین فقط توضیحاتی که مربوط به استفاده ازین اپ هست روبخونین.

3 پسندیده

دستت زد نکنه

1 پسندیده

سلام، صحبت من اینه که اگه شخصی مثل شما اینقدر تایم برای مطالعه زبان داره، قطعا با کلاس میتونه خیلی موفق باشه. تفاوت کلاس رفتن با خوندن توی خونه اینه که شما همون کتابی که خودتون میخونین رو با یه نفر که در یه ترم اونو خونده مقایسه کنید و متوجه میشین که یادگیری و به ذهن ماندن مطالبی که سر کلاس آموخته شده بسیار بیشتره. ضمن اینکه اگر شما اموزشگاهای معتبر دوره بگذرونین این مشکلاتی که در مورد استاد یا همسطح نبودن زبان اموزها اسم بردین وجود نداره یا خیلی کمه

3 پسندیده

خوبه که پیشرفت کردین. مسلما وقتی اینهمه تایم بذارین قطعا زبانتون ارتقا پیدا میکنه، نکته کیفیت یادگیری و ماندگاری اون در ذهن هست و از همه مهمتر اینکه چیزایی که داخل کلاس به تدریج یاد میگیری بیشتر میتونی در مکالمه خودت، اونا رو استفاده کنی، دلیلش اینه که اونجا هم میشنوی هم صحبت میکنی اما در زبانشناس شما برای خودت داری تنهایی مطالعه میکنی. اینو واقعا نمیشه انکار کرد مگر اینکه کسی از روی تعصب بخواد جبهه بگیره.

1 پسندیده

من اصلا مخالف اموزشگاه نیستم … چون من اطراف خودم خیلی هارو دیدم که با اموزشگاه به سطح بالایی از زبان رسیدن …
زبانشاس برای منی که وقت کلاس زبان رفتنو ندارم مثل کلاس زبان سیاره … و همینطور فضایی ایجاد کرده مثل تالار … که راحت بشه با دوستان تبادل اطلاعت کرد … خیلی از تایپیکا بچه ها دارن دوره های زبان شناسو باهم تمرین میکنن … و همینطور راحت میشه پارتنر پیدا کرد …و باهم ی درسو پیش ببریم که به قول معروف تنها نباشیم .از داده هامون استفاده کنیم… در مورد موندگاری اون اطلاعت واقعا بستگی به خود طرف داره و تمرینش … چون همون قدر که ادم موفق دیدم … خیلی هارو هم دیدم که موفق نشدن با …باکیفیت ترین کلاس زبان ها
اینم اضافه کنم ‌‌.نگید این حرفا از روی تعصبه … این حرفا از تجربه خیلی از بچه ها تو همین تاالاره … درصد بالایی موفق بودن خب این بیشک نشونه کار آمد بودن این برنامس …
.

2 پسندیده

اینم ممکنه البته. اما باید دید کسانی که اینجا موفق شدن سطحشون رو بالا بیارن ایا واقعا هیچ کلاسی شرکت نکرده بودن و یا اینکه در گذشته و با همزمان با استفاده از این برنامه، از طریق کلاس هم دارن آموزش میبینن

2 پسندیده

من تا جایی که تجربه بچه هارو خوندم اسمی از کلاس زبان نشنیدم …بیشتر اسم زبانشناس مطرح بوده
@saba.a97 صبا جان تو سطح بالایی هستن ‌… و خب پیامشون خوندین
یکی دیگه از اساتید اقای کشاورز … ایشونم تجربه مشابه داشتن و من چیزی از ادامه دادن کلاس زبان در کنار زبانشناس تو حرفاشون ندیدم .و خیلی موافق کلاس نیستن

البته شاید خیلی از دوستان کنار زبانشناس از کلاس هم استفاده کنن …

3 پسندیده

من کلاس زبان می رم و کنارش از زبانشناس استفاده می کنم. خب اوایل ذوق خیلی زیادی به زبانشناس داشتم و البته الانم همونه ولی نه به شدت اول .
من می گم کافیه بخای بخونی ،فرقی نمی کنه چه اپی . به هر حال راهتو پیدا می کنی .
من همین ذوق اولیه رو وقتی رپلیکا نصب کردم هم داشتم.
همین طور دهکده زبان، لینگ بی ،تندم .
و با هر کدومشون کلی تونستم به تجربه ام اضافه کنم .
ولی الان اونا که قدیمی ترن همه رفتن کنار و فعلا زبانشناس مونده و دهکده .
این که توی تالار تونستم دوستای خوبی پیدا کنم رو منکر نمی شم ولی شاید اگه تندم یا لینگ بی رو هم ادامه می دادم همین تجربه رو داشتم چون اونجا هم دوستای خوبی پیدا کردم ولی چون یکسال پیش سطحم پایین تر از الانم بود خودم اعتماد به نفس حرف زدن باهاشون رو نداشتم.
مثلا یادمه یکدومشون بهم گفت نصرت رو تا اخر گوش کرده ،منم به خودم قول دادم تا اخر نصرت گوش بدم و دوباره باهاش حرف بزنم و خب هیچ وقت این اتفاق نیافتاد چون نصرت رو روتراک ۴۰ موندم.
ولی به جاش کلی منبع دیگه خوندم.
میخام بگم برای یکی اون جوابه،برای یکی دیگه نه .
من اگه کلاس نمی رفتم مثل هفت هشت سال پیش وسط کار رها می کردم چون داشتم درجا می زدم .
کاری که کلاس زبان باهام کرد صرفه جویی توی تایمم بود .
و خب کنارش از این اپ‌ها هم استفاده می کنم .

خوبی زبانشناس پویا بودنشه. این که فیلم هایی که تو یوتیوب بهشون دسترسی نداشتم رو برام اینجا بدون فیلتر شکن باز می کنه .
حتی پیدا کردن یه فیلم با دو زیر نویس فارسی انگلیسی شاید سخت باشه ولی اینجا فراهمه .
خلاصه اینکه هیچ چیزی رو برای خودتون بت نسازین.
مسیریه که می ریم ،سعی کنید بدون تعصب ازش لذت ببرین:wink::crossed_fingers:

7 پسندیده

سلام سمیرا جون ممنون از گفتن تجربیات
میدونی بازم ته همه این حرفا بر میگرده به اراده راسخ خود مون
اصلاااا و ابدا بحث تعصب نیس …ولی اون برنامه ها بیشتر مکالمه محور … درسته؟ یعنی اموزشی نی.من خودم برنامه دهکده رو دارم (اموزشیه)… تازگیا لینگبی نصب کردم برای تمرین مکالمه … و همینطور رپلیکا… قبلا برنامه های اینطوری داشتنم و وقتی واردش میشدم … مثل اون حیوان محترم وسط گل گیر میکردم :joy:چون هیچی بلد نبودم … نمیدونم یبار به طرف ی چی گفتم گفت sory ما به درد مکالمه نمیخوریم :joy:دمش گزاشت رو کولش رفت :neutral_face::raised_hand: :joy:… ولی بعد نصب زبانشناس … ی نظمی تو یادگیری اومد … فهمیدم چطوری بخونم … یجورای بهم راهو نشون داد … من از برنامه های دیگم راضیم .‌ تا حالا کلاس نرفتم . ولی بازم میگم کلاس رفتن میتونه خیلی خوب باشه کسی منکرش نیس … ولی من درصد رضایتم از زبانشناس بیشتره …مثل معلم بوده برارم …تورخدا این حرفارو پای تعصب … بت کردن این برنامه نزارین :face_with_spiral_eyes: نمیگم این برنانه خداااس ‌… ولی به نسبت اون چیزیای که من دیدم خیلی کامل تره :heart::tulip:

4 پسندیده

سلام هموطن خوبم
تصمیم نداشتم باین بحث ادامه بدم،امامسایلی مطرح شدکه حتمابایدشفاف سازی بشه،ودیگه اینکه طفره رفتن ازجواب درست ومنطقی راکاملایه ضعفی میدونم که هرکسی بایدسعی کنه،اگه دروجودش هست ،اصلاحش کنه.ازخودم شروع میکنم.
نمیدونم اعتباریه آموزشگاه ازنظرشمابه چی هست،وتعصب داشتن چیه.
اول اینوبگم که من وقتیم کلاس میرفتم میانگین نمره ی پایانیم از۹بین ۷تا۸/۵ بود.شخصاعاشق محیطهای آموزشي که میتونیم دراونهامطالب باارزش ومفیدیادبگیریم،هستم.اماچی شدکه دیگه نرفتم کلاس زبان،(اونم توآموزشگاهی که چندماه بعدترکِ من ازاونجا،شدبهترین،معتبرترین واولین آموزشگاه بین المللی تواستان خودم.بامعیارهای کذایی خودشون و تویه برنامه ی معروف استانی به معرفی رئیس،اساتید ،برخی اززبان آموزان ازقول خودشون موفق پرداختند…بادادن ۱۰۰میلیون پول (رشوه؟:thinking:) به صداوسیما،…تمام این صحبتهام باسندودلیل و…)بگذریم…نمی گم تمام آموزشگاهها کیفیتشون یکسانه…‌لطفاکلی برداشت نکنین…صرفا دارم تجربه امومیگم…
روزیکه که شبش من بازبانشناس آشناشدم،توکلاسمون دوتاخانم متاهل بودن که یکیشون دوتابچه ابتدایی داشت وبخاطرهمونهاهم میاومدکلاس زبان که بتونه بهشون کمک کنه،ودیگری ام خانم بسیارباشخصیت وفعال وبادانشی که درحال گرفتن فوق لیسانس بودن،زبانشون عالی،ودوترم دوترم می اومدن کلاس بخاطر شرایط خاص زندگیشون وعجله ای که داشتن…اون روزاون دوتاخانم تمرینات workbooks هاشونو بعلت مشغله ی زیادنتونسته بودن بنویسن…اون استادمعروف اون آموزشگاه عادت بسیارناپسندی داشتن که توکلاسهای دیگه اشونم اجرامیکردن …کسیم باهاشون مخالفت نمیکرد…ازاون دوتاخانم خواستن کتابهای workbooks شونوبگیرندروسرشون…وبه حالت یه پاایستاده پشت به مازبان آموزان ،روبه تابلو ،چنددقیقه ای بایستن…بله …درست میخونین…درقرن ۲۱ دربقول خودشون معتبرترین آموزشگاه زبان استان…همچین اتفاقی افتاد…وبعدهم ازاون دوتاخانم محترم خواستن برن توحیاط آموزشگاه جلوی دیدِ ساير زبان آموزان قدم بزنن بعنوان تنبلای کلاس…استادباخنده هم میگفتن این تنبیه منه…وقتی برگشتم خونه فقط خودم میدونم چه حالی داشتم…سرچ کردم تونت…بهترین روش یادگیری زبان،درخانه برای بزرگسالان وبه زبانشناس رسیدم…
ترمهای اون آموزشگاه ازمهرتادی/ازدی تااردیبهشت بود…هرترمی یه جلدکتابهای four corners تدریس میشد…من جزوبرترین زبان اموزان بودم…امایبارنمره کتبی ام از۹ شده بود۷چون listening خوب نبود…چندنفردیگه ام نمراتشون خیلی پایین شده بود…استادخیلی توهین آمیزدعوامون کردن…چی دیگه بایدبگم آقاعادل؟کدوم اعتبار؟کدوم تعصب؟مشت نمونه ی خرواره…
کمابیش آموزشگاههاهمینن…سوال استانداردی وجودنداره…
اگه این تعصبه بله من روزبانشناس تعصب دارم…بله من ازدهکده زبانم استفاده میکنم.خیلی دوسش دارم…تونوع خودش عالیه…اما ازطریق بچه های خوب تالاربادهکده زبان آشناشدم…بله من با۱۳۴۴نفر اززبان آموزان کشورخودمون وسایرکشورهاتوlingbe صحبت کردم،(تو اون اپ همه چی مشخصه توپروفایلمون که کی با چه کسی ازچه کشوری،چنددقیقه،تمرین چه زبانی،بعنوان یاددهنده/یادگیرنده داشته )…یک صدمشونم کلاس زبان نرفته بودن وموفق بودن…همین بچه های تالار lingbe رومعرفی کردن…اونجابعنوان زبان اموز موفق باهام مصاحبه شد…توآموزشگاه هم موفق بودم…خودم عاشق زبانم…خودم برنامه دارم…وقت میذارم…خیلی خیلی مونده به سطحی که میخوام برسم…نادانسته هام بسیاربیشترازدانسته هامه…خیلی راه طولانی درپیش دارم…حالاحالاهابایدیادبگیرم…ازخیلی نکات منفی کلاس رفتن میگذرم…ما توزبانشناس زبان یادمیگیریم…توlingbe ویاسایراپهاهم میتونیم باسایرزبان اموزان تمرین speaking داشته باشیم…
نکته پایانی:اگه تواین اپ فقط وفقط تجربه های بسیارارزشمند ومفید وراهگشای آقای کشاورزبود،کافی بودواسه اعتباروپیشرفت اگه کسی بخواداستفاده کنه…اگه فقط دروس آقای ای جی بودواسه نحوه ی یادگیری وموفق شدن توزبان…کافی بودواسه یه سندمحکم بی نیازشدن ازکلاس رفتن واسه یادگیری زبان…لطفاواقع بین باشیم…
من ۱۰سال دیگم میرفتم کلاس زبان هرگزنمی تونستم اون اعتمادبنفسی که ازدروس ای جی وزحمت های تیم محترم زبانشناس به دست آوردم رو ،توخودم پیداکنم…امیدوارم دیگه نیازی به توضیحات طولانیم نباشه
آرزوی همیشگی ام موفقیت وسلامتی همه ی زبان آموزان دنیابدون نیازبه هزینه های سرسام آورکلاسهای بی کیفیت…

13 پسندیده

عالی بود

2 پسندیده

عذرمیخوام پاسخ خیلی طولانی هست و شرمنده که فرصت ندارم اینهمه مطلب رو بخونم

1 پسندیده

هرطورمایل هستین.
خواهش میکنم

3 پسندیده

سلام،
ببخشید من معمولا" تو بحث ها وارد نمی شم. کلاس زبان هم تا حالا نرفتم. اما، کار این آقای به اصطلاح “استاد” واقعا غیر قابل تحمل و مایه ی ننگه.
چطور کسی که اصول بدیهی و اولیه ی تعامل با دیگران رو نمی دونه، کار معلمی رو انتخاب می کنه‌.

4 پسندیده

سلام
ایشون خانم بودن متاسفانه
البته عدوشودسبب خیر،رفتارشون باعث شد،من عطای کلاس زبانوبه لقای اون ببخشم…‌راستش منم قصدنداشتم تااین حدواردجزییات بشم…اماازیکی ازهموطنان خوبمون توتالاریادگرفتم،گاهی مواقع سکوت ماحمل برناآگاهی وسوتفاهمهای زیادی میشه…اینه که گفتم یکباربرای همیشه مطرح کنم توبرخی ازین آموزشگهای باصطلاح معتبرچه خبره
گرچه قصدم زیرسوال بردن کل آموزشگاهها نیست
ازخیلی مواردمنفی دیگم فعلاصرفنظرکردم…تاوقتش برسه

6 پسندیده