زنجیره خودتون رو به رخ بکشید🤓

سلااام رفیق تبریکککککککک:star_struck::star_struck::star_struck::star_struck:ان شاءالله جشن ۱۰۰۰ روزگی🩷

از صمیم قلبم برات آرزوی سلامتی و موفقیت روزافزون دارم
مواظب خودت و مهربونیات باش

5 پسندیده

امیدوارم 5000 روزه بشی الیناز گل :heart_eyes::joy::joy::joy:، پشتکار و روحیه ات ستودنیه عزیزم :muscle:

6 پسندیده

خدارو شکر به خاطر داشتنتون:heart_eyes::heart_eyes::heart_eyes::heart_eyes:
کلامم قاصر است از تشکر…

@mran
@noushin8

4 پسندیده

لذت زبانشناس موندن فقط دوستانی هستند که با دیدنشون انگیزه میگیریم برای ادامه.

تبریک میگم الیناز جان :bouquet:

همیشه سلامت باشی عزیزم

5 پسندیده

خیلی ارزشمنده که حتی موقع بیماری هم رها نکردید و ادامه دادید
دوست سختکوشم:clap::clap::clap::clap::clap::clap::clap::clap::clap::clap::clap::clap::clap::clap::clap::clap::clap::clap::clap::clap::clap:

8 پسندیده

واقعا … حس میکنم نه به زبانشناس بلکه به آی دی ها و عکس هایی وابسته شدم که فارغ از سن و جنس حال همدیگه رو برای موندن در یک مسیر خوب میکنیم.
حتی هنوز هم گاهی یاد یکسری افراد می افتم که دبگه نیستن ولی تعجب میکنم که چطور هنوز عکس و یادشون در خاطر من مونده .‌ حتی یک عکس گل! یه عکس اسکلت …
ولی شخصیتی که روزی در یک مسیر هم کلام شدیم و تشویق کردیم

8 پسندیده

دعا میکنم هیچوقت تجربش نکنید. نه شما و نه عزیزانتون. و تو اوج سلامتی بترکونی:heart_eyes::heart_eyes::heart_eyes::heart_eyes:

7 پسندیده

ممنون از دعاتون… انشاالله شما و خانوادتون همیشه سلامت و تندرست باشید:heart:

3 پسندیده

16 پسندیده

دروووود
مبارکه:partying_face::partying_face::partying_face::partying_face:

500 کم نیست:sunglasses:
خوشحال میشم شما هم مانند دیگر دوستان موثر ترین تجربه هاتون رو با بقیه به اشتراک بزارید:melting_face:

اینطوری باعث میشید بقیه هم شوق و انگیزه ی بیشتری برای ادامه پیدا کنن

با سپاااااااااس:saluting_face:

7 پسندیده

سلام.
فکر میکنم هنوز ب اون سطح نرسیدم ک بخوام اینجا راجع ب شیوه یادگیریم پیامی بزارم ولی چون فرمودین اینکار رو میکنم…
(البته چند وقت پیش برای محک خودم زبان آموز رو نصب کردم تا تست تعیین سطح بدم و در عین ناباوری سطحc1رو ب من معرفی کرد ولی خودم ب این باورم سطحB2هستم )
نیمی از یادگیری روزانه م ب گسترده خوانی خلاصه میشه ک خیلی ب درک سریع مفاهیم بهم کرده کرده،
لغات زیادی تو گسترده خوانی یاد گرفتم ک هنوز از هایلایت بیرون نیاوردم (یکم وسواس هم دارم:slightly_smiling_face:)… صوتش برام خیلی با ارزش هستش…هم حس زنده بودن داستانی ک میخوندم بهم میداد هم برای تلفظ کلمات خیلی خوب بوده.
نصف دیگه یادگیریم رو با فیلم فرندز پیش میرم
باهاش سایه میزنم ک خیلی تاثیر شگرفی رو لیسنینگ من گذاشته البته ک یکم مشکل شنوایی هم دارم اگه نبود مطمئنا خیلی بهتر میبودم…
بیشتر تمرکزم روی لیسنیگ و درک مطلب بود چون خیلی ضعف داشتم، برای من بیشتر از اسپیکینگ اولویت دارن …
ب مرور روی اسپیکینگ هم کار میکنم (البته فکر میکنم تکنیک سایه ک هرروز میزنم براش موثر باشه)اما تمرکز جدی روی صحبت نداشتم …

9 پسندیده

تو حیطه زبان واس آزمون خاصی نمیخونم برای همین با تفریح میرم جلو…
الان وقتی ویس انگلیسی رو می‌شنوم کلمات رو راحت تشخیص میدم ب جز چند مورد ،ولی درک سریع و آنی تو جملات پیچیده و طولانی برام سخته(مفهوم کلی ش رو میتونم بگیرم) …
بزرگترین موفقیتم ساختن عادت سایه زدن با فیلم فرندز و خوندن کتاب با زبانشناس بوده…سعی کردم با لذت پیش برم… کاری ک بتونم انجامش بدم و تنبلی نکنم …مثلا لایتنر برای من لذت بخش نبود و علاقه ای بهش نداشتم چندبار هم تلاش کردم ولی برام حس اجبار تو یادگیری رو القا میکرد فکرنکنم دیگه بتونم هیچوقت باهاش ارتباط بگیرم …
کتاب های گرامر یا اموزشی هم برام خسته کننده س سراغشون نمی‌رم و چون این برنامه ای یادگیری ک دارم ب اندازه تقریبا روزی ۴ساعت ازم زمان میگیرن بنابراین رو چیز دیگه ای تمرکز نمیکنم…مثلا انگلیسی قدرت رو تا فصل۱۱رفتم و فعلا ادامه ندادم مشغله ها م زیاد شدن وقت هم نشده تا الان …
باید ی چیز انتخاب کنین و تااخرش برین این شاخه ب اون شاخه کردن و ی توک زدن از هرچیزی باعث خستگی و زدگی میشه…

9 پسندیده

اولین کتابم رو از قصه های گوسبامپس خوندم ک سطحA2 بود ،خیلی سخت بود برام…
همون‌طور ادامه دادم و رسیدم ب رمان ها…الان واقعا سریع و راحت پیش میرم انگار مسیر هموار شده اگه کلمه ای بلد نباشم حداقل یکبارجای دیگه دیدمش ،و خیلی راحت تر شده ب خاطر سپردن لغات.
خلاصه هنوز خیلی راه درپیش دارم در مقایسه با خود اولم خیلی خیلی بهترشدم …خوبی زبانشناس این بود باعث میشد تو مسیر بمونم…
الان زنجیره ، امتیاز بالا داشتن ، تعداد لغات دانسته و یا سطح چند بودن دیگه کاملا برام بی معنی شده ولی ی روز همه اینا برام مهم بودن و باعث شد این عادت زیبا ایجاد بشه ترسم از یادگیری زبان بریزه…
انصافا نمیتونم وجود زبانشناس رو تو این مسیر کم ببینم خیلی پررنگ بوده…شاید تبلیغ باشه بگید اغراق هستش ولی دوستانی ک تازه باهاش دارن کار میکنن اگه ادامه بدن ،با این برنامه ،صرفا فقط باهمین برنامه هم ب موفقیت میرسن…

10 پسندیده

درود و سلام بر شما:butterfly:

کاملاااا موافقم

برای منم این روش خییییلی کارامَد بوده
تا جایی که انقدر کلمات تکرار میشه که دیگه نیازی به تکرار دوباره در لایتنر نیست
ولی لایتنر نیازه حتماااا
چون همیشه وقتِ گسترده خونی نیست:melting_face:
اینو برای دوستان گفتم…

به منم همینو پیشنهاد داد
راستش اگه ببینید c1 سخته خب پس حتما b2 درست تره

همینکه این نقطه ضعف رو به نقطه ی قوت تبدیل کردین، جا داره که بهتون بگم نِ باریکَلا:clap::clap::saluting_face:

ممنون از توصیه ها و راهنمایی های از جون و دلتون:blush:
امیدوارم تجربه های جدیدی کسب کنید و ۵۰۰ روز دیگه من با زنجیره ی ۵۰۰ روزه میام و شما هم ۱۰۰۰ تائیش می کنید:v:

به امید پیروزی :melting_face:

4 پسندیده

انشا… ک موفق می‌شید…
اولا فقط باید انگیزه رو بالا نگه دارین بعد کم کم همه چی ب ثبات میرسه و یادگیری زبان بخشی از کارای روزمره میشه…
با آرزوی موفقیت بر شما و همه دوستان ک تلاش می کنند.

4 پسندیده

سلام رفقا :heart: اگر نیستم چون سرما خوردم وگرنه تا آخررررر این مسیر هستم :pray:t2:
روز ۱۲ و ۱۳ از 365 :dart:

11 پسندیده

ایشالا که خوب میشی
سرما خوبه، حساسیتِ فصلی کمرِ ادمو میشکونه:sweat_smile::sweat_smile::sweat_smile:

3 پسندیده

سلام بزرگوار آخه چرا رفع زحمت؟!! افرادی با انگیزه مثل شما باعث رحمتند!!!
من دوباره دارم زنجیره سازی می کنم و قصد دارم در کنار افرادی مثل شما و دوستان موفق مون باشم و از تجربیات تون استفاده کنم نوشته لحن نداره و قطعا منظور بدی نداشتند
شما ، الینا خانم، آقا یوسف باید همیشه اینجا باشید نماد زبان شناس شدید یه جورایی

3 پسندیده

من تازه می خوام به روش پیشنهادی شما پیش برم :joy: ببینم زنجیره ام چطور می شه واقعا برای من یکی که نفس زنجیره حسابی انگیزه ایجاد می کنه

3 پسندیده

ماهی رو هر وقت از آب بگیرید تازه اس.
ولی قبلش بگما روش من هم حوصله سر بره هم سخت!!!
هر چند که شما از عهده اش بر میایید

شما لطف دارید دوست خوب و محترم

قطعا همینطوره
منم منتظرم خود زبانشناس منو بندازه بیرون :joy:

4 پسندیده