زنجیره خودتون رو به رخ بکشید🤓

خیلی متشکرم از لطف شما
البته بگم روش شما با شیب بسیار ملایم تر :joy:
در ضمن حضور شما برای زبان شناس سودآوره چون باعث انگیزه ی دیگران برای استفاده از اپلیکیشن می شید :blush:

2 پسندیده

سلام
فيلم فرندز را چطور نگاه كنيم ك تاثيرداشته باشه
هم رواسپيكينگ وهم لسنينگ؟

سلام.
اول ی قسمت از فیلم رو انتخاب میکنم و تا آخر میبینم من ب ترتیب از اول شروع کردم از فصل یک قسمت یک…
اولا سایه نمیزدم چندروز ی قسمت می‌دیدم و جلو میرفتم
خیلی راجع بهش تو سایت های مختلف تحقیق کردم و دیدم بهترین کار برای یادگرفتن با فیلم سایه زدن هستش…
کاری ک انجام میدم:
دو دقیقه اول از از فیلم رو انتخاب میکنم وقتی دیالوگ اول رو متوجه شدم(از زیرنویس انگلیسی برای دونستن دقیق جمله کمک میگیریم) سعی میکنم بلند تکرار کنم دیالوگ ب دیالوگ پیش میرم تا دودقیقه انتخابی تموم شه بعد از نو این دو دقیقه رو تکرار میکنم و بعد برای بار سوم…
تا سه بار هربخش رو تکرار میکنم و بعد دقایق بعدی رو ب همین منوال پیش میبرم تا بیست دقیقه تموم شه)
برای یک قسمت ۱۰ روز زمان میزارم
در نهایت ۳۰بار تکرار انجام میدم.
اوایل یکم سخت بود ولی بعد دوسه ماه عادت کردم و یکم ساده شد الان خیلی راحت شده.

حوصله و صبر میخواد…

خصوصا وقتی بتونی عین جملات رو درست بشنوی و متوجه بشی خیلی کار راحت تر میشه.

بااینکه منم دوست دارم سریع پیش برم ولی از ی جا ب بعد کیفیت رو ب کمیت ترجیح دادم…
جملاتی ک سریع ادا میشن رو بارها بشنوی وقتی جای دیگه میشنویش دیگه نیاز ب فکر نیست ناخواسته متوجه میشی.
حس فوق العاده داره…

3 پسندیده

من از اینکار راضی ام و ی موقع راجع بهش خیلی بررسی کردم
وقتی با زنشناس آشنا شدم دیدم رمز موفقیت تکرار هستش،چه بخوایم دوره های ای جی رو پیش ببریم چه بخوایم کارتون ببینیم چه با داستان ها شروع کنیم یا هر متنی وقتی بارها ب فواصل زمانی مشخص بهش گوش بدیم تاثیر بسزایی روی ما خواهد داشت …

1 پسندیده

Go on, you can do it :muscle:

1 پسندیده

عالی، ممنون

1 پسندیده

چی هست؟؟ بلد نیستم!!

2 پسندیده

سلام، لطفا بفرمایین این تکنیک به چه صورته؟

1 پسندیده

موفقیتهای بیش از پیش نصیبتون :heart_eyes:

1 پسندیده
2 پسندیده

گسترده خوانی قاعده ی خاصی نداره،
فقط کافی کتاب هایی رو ک مناسب سطحت هست و دوست داری انتخاب کنی …میخونی و رد میشی…
هرچه جلوتر بری سطح درک مطلبت بالا می‌ره لغت های زیادی مدام برات تکرار میشن و بعد ی مدت کتاب های سطح بالاتری رو انتخاب میکنی رمان میخونی کتاب های روانشناسی میخونی…
اول بهتره کتاب داستان باشه چیزی ک بتونی تا حدودی حدس بزنی تو داستان چه اتفاقی می افته تا مفهوم جملات رو بتونی درک کنی بعد کم کم راه می افتی…

2 پسندیده

سلام دوستان خوبم وقتتون بخیر.
چون رسیدم به یه عدد رُند، خواستم اونو به اشتراک بذارم تا با کمک شما عزیزان انگیزه ام در فراگیری زبان دوچندان بشه. :rose:

16 پسندیده

ممنون آقا فرنام :hibiscus::pray:

2 پسندیده

تبریک تبریک تبریک
ایشالا یه روز منم به این نقطه برسم :face_holding_back_tears::pray:

5 پسندیده

ممنون دوست عزیز

3 پسندیده

Don’t mention it.:innocent:

1 پسندیده

دوستان سلااااااام،
میخوام ۶۰ روزه شدن زنجیره مو با شما عزیزان جشن بگیرم.

:heart_eyes::heart_eyes::face_holding_back_tears::face_holding_back_tears::sob::sob::birthday::birthday::heart_on_fire::heart_on_fire:

واقعا خوشحالم :face_holding_back_tears::face_holding_back_tears: و شاکر خداوند که دوباره منو تو این مسیر قرار داد تا به چیزی که همیشه برام آرزو بوده، بتونم برسم و پیشرفت کنم.
امیدوارم به لطف خداوند و انرژی خوب شما دوستان؛ روزی ۶۰۰ روزه شدنم و در کنارتون اعلان حضور کنم، آمین.
… روزهای روشن پیش روی همگیتون …

:hibiscus::hibiscus::hibiscus::hibiscus::hibiscus::hibiscus::hibiscus::hibiscus::hibiscus::hibiscus::hibiscus::hibiscus::hibiscus::hibiscus:

ممنون از دوستان و همراهان دلسوز برنامه خوب زبانشناس:

@YoKambiz
@sahar.salehi
@sepide-str
@saleh43
@yousof1111
@elinax1
@mostafa.76
@mran
@farnamjbb
@shy
@amskskms

18 پسندیده

قله‌هارو فتح کنی رفیق :pray:t2: تازه استارت کاره
کلی آرزوی خوب…

6 پسندیده

سلام
تبریک میگم خدمتتون. انشالله هر روز بیاید تالار و از موفقیت های خودتون به ما بگید تا ما هم از خوشحالی شما انرژی بگیریم.
:clap::clap::clap::clap:

6 پسندیده

تبریک میگم

اون روز خیلی دور نیست گلم ان شاءالله که بهترین ها توی مسیر زندگیت قرار بگیره

6 پسندیده