زنجیره خودتون رو به رخ بکشید🤓

سلام به به خدا قوت :crossed_fingers:، فکر میکنم بشه شخصی هم پیام ارسال کرد

1 پسندیده

سلام نسخه برنامتون چنده؟

سلام دوستان شب بخیر :night_with_stars:

دلم نیومد اینو نزارم :sweat_smile:

14 پسندیده

واقعا خارق العاده ای :clap::clap::clap::clap::clap:احسنت⚘⚘⚘⚘

6 پسندیده

ممنونم

3 پسندیده

fantastic :ok_hand::ok_hand:

5 پسندیده

You look absolutely fabulous :rose:

4 پسندیده

Thank you :relaxed:

3 پسندیده

3 پسندیده

It’s very useful that you chatting here English not Persian, I think this is be habit in zabanshenas

4 پسندیده

عالیه:grinning:
اگه خیلی دوست دارین مستند باشه گزارشتون پیشنهاد می‌کنم از سایتایی مثل یوآپلود و پیکوفایل و… واسه ارسال عکس استفاده کنین. اونجا بارگذاری کنین و لینکشو اینجا ارسال کنین. هرچند عددی هم که ارسال می‌کنین واسه بقیه موثقه:blush:

2 پسندیده

خودم چند روز اول اینی که گفتمو بلد نبودم واسه همین سطحم تغییر خاصی نمی‌کرد؛ دیدم شما هم مثل من تازه شروع کردین توضیحش دادم:sweat_smile::pray:

3 پسندیده

محبت کردید ، بسیار ممنونم از توجهتون، موفق باشید :bouquet:

3 پسندیده

اونموقع بعد از فارغ التحصیلی دیگه نمیشه زبان یاد گرفت تکلیفش چی میشه سطح بعدی ندارهههه؟

2 پسندیده

سطح بعدی نداره ولی میشه بازم زبان یاد گرفت

4 پسندیده

سلام خدمت شما دوست عزیز
مطلبی که میگم خدمتتون یک نظر شخصیه؛ ما با کلمه اشتباهی مواجه هستیم به نام فارغ التحصیلی. کلمه درستی که باید به کار ببریم دانش آموختگی هست. شما وقتی دانش آموخته میشی، بعد از اون از آموخته ها برای یه زندگی بهتر استفاده میکنید. یعنی از آموخته ها لذت میبری. با این دنیای امروزی که هر روز علم و‌ تکنولوژی در حال پیشرفت هست، بعد از دانش آموختگی شما باید در حال وسعت دادن به آموخته ها و به روز کردن آموخته ها باشید تا از وجود اون استفاده کنی و لذت ببرید.

13 پسندیده

من فقط ۲۳ روزه داخل زبان شناسم و اغلب امتیازهام نهایتا ۵۷ بوده امروز بعد مدت ها یه جورایی ترکوندم :smile::sweat_smile:
فکر کنم این امتیاز رفت تا سال بعد این موقع :smile:

12 پسندیده

من ۲۷ روزه که اومدم و هنو از ۳۱ بالاتر نرفته ، احسنت به شما :ok_hand::rose:

7 پسندیده

Screenshot_20230127_095441
تازه شروع کردم و خیلی خوشحالم دارم میرسم به سی روز:grin::heart:

10 پسندیده

13 پسندیده