زنجیره خودتون رو به رخ بکشید🤓

36 پسندیده

احسنت به این همت و پشتکار

8 پسندیده

سپاسگزارم :rose:

8 پسندیده

با این تعداد روز تلاش اگه بخوای یه تفسیر کوچیک از میزان یادگیری تون بگید چی میگید؟

8 پسندیده

جناب باقری عزیز،بنا به گفته مربیان گرانقدر زبانشناس، این ساعات مطالعه با کیفیت مهم هستند نه روز و ماه وسال و باتوجه به میانگین ۱:۳۰مطالعه در روز :
Reading:از سطح جوجه اردک زشت به دوره‌های علمی و دشوار تد، مسلما راضی هستم :sweat_smile:
listening:اتفاقا دیروز با یکی از برنامه‌های شبکه مستند محک زدم خودم رو با سرعت صحبت یک نیتیو حدود ۸۰ درصد متوجه شدم.
Speaking:این رو زحمت اشو خواهرم کشید(خودش نمره بالایی از تافل گرفته) پیشرفت ام خیلی خوب بوده.
Writing:این مهارت رو اخیرا کتاب های خودآموز اشو با توصیه یکی از مربیان عزیز تهیه کردم فعلا سطح ام B1 هست، سوال دیگه ای اگه هست در خدمتم :blush:

20 پسندیده

بازم میگم احسنت.نه سوال دیگه نیست توضیح تون کامل بود ممنونم.

6 پسندیده

خواهش میکنم شما لطف دارید :rose:

7 پسندیده

بزرگوارید :hibiscus:

6 پسندیده

راز پیوستگیت چیه خواهر

7 پسندیده

راز خاصی نداره گلم :blush:، فقط یکی دوتا نکته است که کمک کننده است اولا سعی کنید از یادگیری لذت ببرید و دوم اینکه هدف های کوتاه مدت تعیین کنید و به قول معروف آهسته و پیوسته حرکت کنید به عنوان مثال اوایل زنجیره رو تایم کوتاه بزارید چون خسته و دلزده میشید، مواقعی که مشکل دارید فیلم و سریال و اهنگ های مورد علاقه اتون یا داستانهای کوتاه بخونید مطمئنا اینطوری دیگه فکر نمیکنید که کار شاقی دارید انجام میدید :wink:

20 پسندیده

سلام دوستان عصرتون خوش
اینم زنجیره من

17 پسندیده

عالی خوش به حالتون :bouquet::bouquet:

7 پسندیده

ماشاالله همه دوستان منا خجالت زده کردن که چند وقته زبان خوندنما کنار گذاشتم ، نمیدونم چرا ولی انشاالله زود میرم سراغش دوباره ،به امید موفقیت همه دوستان البته خودم :grin:

10 پسندیده

:heart: :green_heart:

6 پسندیده

موفق باشید :seedling: :star_struck:

6 پسندیده

اینم زنجیره من… خوبی این زنجیره برای من اینه که خودمو مجبور کردم نشکنه… و باید یک ساله بشه…

21 پسندیده

مث بمب ن… شما خود بمبی :heart_eyes::ok_hand:دمت گرم :muscle::muscle:موفق باشی :heart_eyes::bouquet:

10 پسندیده

ممنون دوست خوبم لطف داری،انشالله موفقیت همه دوستان :blush::rose::rose::rose:

7 پسندیده

سلام دوستان عزیز
اینم زنجیره من

26 پسندیده

سلام عزیزم من گروه مکالمه زبان دارم دوست داشتید می تونید شرکت کنید
همچنین بقیه دوستان

10 پسندیده