سلام من نمیدونم چجوری بایدشروع کنم میشه راهنمایی کنید

نمیدونم چجوری شروع کنم واز چه منابعی استفاده کنم
واقعا سردرگمم و تا حدود۱۴ماه وقت دارم که خودمو به سطح خوبی برسونم به راهنمایی وتجربتون نیازشدید دارم خیلی ممنونم ازهمتون

1 پسندیده

وقتی شما زبانشناس نصب می‌کنی پس منبعتون همینه دیگه✌
با همین اپلیکیشن شروع کنید
اشتراک بخرید و روزی نیم ساعت یا یک ساعت زبان بخونید
برای پیشرفت بیشتر و درک بهتر مطالب میتونید اون ها رو جایی یادداشت کنید و روزهای آتی مرورشون کنید
در ضمن ۱۴ ماه نیز وقت کمی نیست اگر واقعا روی مطالعه زبان تمرکز کنید و به طور جدی یادگیری رو شروع کنید
در کنار این برنامه میتونید لغات هم با توجه به سطح خودتون حفظ کنید
مکالمه با دیگران یا حتی با خودتون رو داشته باشید که قفل زبانتون باز بشه
آموخته هاتون رو به کار بگیرید تا تثبیت بشه واستون

3 پسندیده

سلام دوست گرامی

همونطور ک دوست خوبمون کفتن درسته

این تاپیک هاهم برای شروع خیلی بهتون کمک میکنه حتما بخونیدشون

موفق باشید

3 پسندیده

سلام. مشکل من هم همینه. سی هزار بار سی هزار روش رو تست کردم آخر سر بی نتیجه بوده… هرچند مشتاقم یاد بگیرم ولی واقعا سردرگمم چجوری بخونم

بارها و بارها در مورد روش صحیح خوندن تو تالار گفته شده چی براتون سردرگم کننده اس ؟؟؟؟کدوم قسمتش رو متوجه نشدین؟؟

1 پسندیده

سلام دوست خوبم :pray::blue_heart:
چیزی که من متوجه شدم مشخصه که تعیین سطح نشدین و هنوز منبع مناسب سطح خودتون رو نتونستید انتخاب کنید. اگر همینطوره پس اول تعیین سطح بشین و بعد بدونین که چه منبعی مناسب سطح خودتونه که نقشه راه شما مشخص بشه.
برای تعیین سطح به من بگین تا روش هایی رو بهتون بگم که بتونین تعیین سطح کنین و منبع مناسب سطح خودتون رو راهنمایی کنم

2 پسندیده

سلام . ممنون میشم که جهت تعیین سطح راهنمایی کنید.

1 پسندیده

بله حتما :relaxed::blue_heart:

1: تعیین سطح از طریق سایت

https://preply.com/en/learn/english/test-your-vocab

در این روش اگر تعداد لغاتی که می‌دونین زیر 1000 بود یعنی سطح شما مبتدی هست، اگر بین 1000 تا 5000 بود یعنی سطح شما زیر متوسط تا متوسط و بالای 5000 یعنی نزدیک پیشرفته هستین.

2: آزمون و خطا

در این روش یک منبع به عنوان مثال انگلیسی بدون تلاش رو در اپلیکیشن زبانشناس انتخاب می‌کنید. اگر بین 80 تا 90 درصد اون منبع رو متوجه شدین، یعنی اون دوره براتون مناسبه. اگر بالای 90 درصد متن رو متوجه میشین، یعنی باید با سطح بالاتر شروع کنید و اگر زیر 80 درصد متوجه شدین یعنی باید به دنبال منبع سطح پایین‌تر باشین.

3: استفاده از ویدئوی تست

ما ویدئویی رو براتون تهیه کردیم که می‌تونین با پاسخ‌دهی به سوالاتش، سطح خودتون رو به راحتی تعیین کنین. این ویدئو رو از لینک زیر مشاهده کنین :point_down:t2::point_down:t2::point_down:t2:

4: تعیین سطح بدون امتحان

اگه حوصله‌ یا وقت تعیین سطح با استفاده از روش‌های بالا رو ندارین، بهتون توصیه می‌کنم نگهای به ویدئو یا مقاله‌ی زیر بندازین تا بدون امتحان خودتون رو تعیین سطح کنین:point_down:t2::point_down:t2::point_down:t2:

2 پسندیده

سپاس بیکران

1 پسندیده