بزرگترین مانع موفقیت ما چیست ؟ و چگونه از آن بگذریم؟

عالی سپاس ااااااااااااا

3 پسندیده

خواهش میکنم ممنون از لطفتون :pray:

2 پسندیده

سلام وقت بخیر :sunflower::cherry_blossom::sunflower::cherry_blossom:باتشکر از شما :rose::tulip::rose::tulip::tulip::tulip:موانع زیادند اما حل شدنی اگر کاهلی نباشه :cry::cry::cry::see_no_evil::see_no_evil::see_no_evil::see_no_evil::sunflower::hibiscus::sunflower::hibiscus:

3 پسندیده

سلام عزیزم خب میبینم که بازم طوفانی از بالااوردن پستای مفید رو دارین باریکلا به شما. اینکه دوباره و چندباره مطالب رو مرور می کنید خیلی حائز اهمیته :+1::+1::+1::+1:
در خصوص موانع باید بگم که اگه زندگی بی مانع بود که جذابیتش رو از دست می‌داد، یادمون نره یکی از بهترین لحظات انسان ها زمانی که بر موانعشون غلبه می کنند و حس خود کنترلی بر شرایط رو دارن.
پس قدم اول اینه مهم ترین موانع راهتون رو شناسایی کنید و سپس با پذیرش ریسک به جنگ این موانع برید.
مثال ریز نمی زنم چون همه ما از این مدل تجربیات زیاد داریم.
موفقیت نصیبت عزیزم :+1::rose::rose:

2 پسندیده

سلام عزیزدلم :sunflower::hibiscus::rose::tulip:
فدات گلم والا خودم مقاله ها رو میخونم شاید ۱راه حل درست پیداکنم که تاالان نشده
امادرمورد موانع در موفقیت تک به تک صحبتهاتون رو قبول دارم امامن خودم بدترین وبارزترین اخلاق بدم همین که اگه کوچکترین مانعی سرراهم باشه سریع متوقف میشم و stop میکنم واین سالهای سال کلافه ام کرده
فدای دعای قشنگتون برای شماهم به همچنین باشه نازنیینم :hibiscus::rose::tulip::two_hearts::two_hearts::two_hearts::heart_eyes::heart_eyes:

2 پسندیده

یه الماس وقتی خوشگل و درخشنده میشه که خوب تراش خورده باشه. دوست ندارم شعارگونه حرف بزنم ولی موانع و سختی‌ها همون سمباده زندگین، هر موقع اومد سر رات بدون میخوای چیز ارزشمندی بعدش به دست بیاری :+1::+1:

2 پسندیده

حق باشماست اماگاهی روحیه آدم نمیکشه اما تمام سعیم رو میکنم ممنون بخاطر حرفهای قشنگتون :hibiscus::rose::tulip::heart_eyes::two_hearts::heart_eyes::two_hearts::heart_eyes::two_hearts::cherry_blossom::blossom::sunflower::cherry_blossom::blossom::sunflower::revolving_hearts::revolving_hearts::revolving_hearts::revolving_hearts::revolving_hearts:

3 پسندیده

سلام‌دوست عزیز
این کتاب رو حتما پیشنهاد میکنم بخونید
و طبق تجربه بارها وبارها باخت دادن من که در واقع باخت نیس بلکه ضربه هایی به سنگی سفت و محکمه ک بالاخره یکی از ضربات کار خودشو میکنه
ن ضربه اخر بلکه تموم ضرباتی ک تاحالا زدم این سنگ رو نصف میکنه.
تجربه من‌میگه خودت فقط میتونی خودت رو اروم کنی و راه رو نشون خودت بدی
این کتاب رو به عنوان اینکه راه رو براتون بیشتر روشن کنه معرفی میکنم
امیدوارم موفق باشید:rose::rose:

5 پسندیده

چه خوبه این… :star_struck::star_struck::upside_down_face::upside_down_face::upside_down_face:

3 پسندیده

فرستادم تو آرشیوم کتابام امیدوارم یه اگه دیدمش بخرمش :grin::grin:

4 پسندیده

سلام وقت بخیر :smiling_face_with_three_hearts::smiling_face_with_three_hearts::smiling_face_with_three_hearts: ممنون بخاطر مقاله عالی که ارائه دادید واقعا سپاسگزارم :pray::pray::pray:
به امید موفقیتهای بیشترتون :palms_up_together::palms_up_together::palms_up_together:

2 پسندیده

سلام مرسی بابت معرفی

سلام عزیزم ممنونم از لطف و دعای خیرتون. من هم بهترین ها رو براتون خواستارم :heart::hugs::rose:

3 پسندیده

سلام آقا حسین گرامی وقتتون بخیروشادی :cherry_blossom::bouquet::bouquet::sunflower::hibiscus::tulip::tulip::rose:برقراروپایدار باشید :blossom::sunflower::sunflower::hibiscus::tulip::tulip::rose::rose:صحبتتون کاملا متین :ok_hand::ok_hand::ok_hand::ok_hand::ok_hand:۱دنیاتشکر بخاطر ابتدا راهنماییتون و بعد هم بخاطر کتابی که معرفی کردیند هزاران هزار سبد گلهای اطلسی و رازقی تقدیم حضور نازنیینتون :bouquet::bouquet::bouquet::bouquet::bouquet::blossom::sunflower::sunflower::hibiscus::tulip::rose::rose::rose:محبت کردیند حتما مطالعه اش میکنم بازهم تشکر :pray::pray::pray::pray::bouquet::blossom::sunflower::sunflower::hibiscus::tulip::rose::ok_hand::ok_hand::ok_hand:

4 پسندیده

سلام بزرگوار
خیلی ممنون از محبتتون
امیدوارم هرروز شادتراز دیروز باشید

سلامت باشید نسیم بانو

3 پسندیده