درخواست فیلم و انیمیشن برای بخش زوم اپلیکیشن زبانشناس

سلام
میخواستم درخواست کنم اگه امکان داره چندتا فیلم تخیلی اضافه کنید…
همه فیلم و انیمیشنای اینجا رو دیدم و تقریبا حدود ۶_۷ تایی که خیلی مورد علاقم نیستن فقط باقی موندن…:smiling_face_with_tear: کلا با فیلم و انیمیشن زبان یاد میگیرم
بنابراین نیازمند یاری سبزتان هستم:smiling_face_with_tear::four_leaf_clover::seedling::shamrock::leaves:
با تشکر…
@afarkhani

3 پسندیده

سلام
مواردی اگر مد نظرتون هست طبق قوانین گفته شده بگین بررسی میشه حتما:rose:

2 پسندیده

خیلی ممنونم:smiling_face_with_three_hearts:

1 پسندیده

Now you see me یک مجموعه شامل دو فیلمه که امتیاز ۷.۲ داره.
داستان ۴ شعبده بازه… داستان مهیج و مرتبط با سرقت داره

2 پسندیده

سلام و خداقوت به زباشناسیای عزیز
من میخواستم به لیست بلند بالای کتاب های درخواستیم اضافه کنم ولی مثل اینکه بخش درخواست کتاب بسته است.:pensive:
گفتم اینجا بزارم که میس نشه:sweat_smile:

مجموعه scythe که توی اپ هست جلد چهارمش gleanings اومده بیزحمت اینم اضافه کنین خیر ببینین:grin::smile::pray:
امتیاز ادیبل ۴.۶
https://www.google.com/url?sa=t&source=web&rct=j&opi=89978449&url=https://www.audible.com/pd/Gleanings-Audiobook/B09V398X8Z&ved=2ahUKEwi-zv_xrYWAAxUEVPEDHbJGArIQFnoECBEQAQ&usg=AOvVaw2dIlGPIA7Bj8rdv4FDzk9h

راستی همین الان اپ رو اپدیت کردم مرسی که قابلیت فول اسکرین برای فیلمارو اضافه کردین:heart::fire::pray:

3 پسندیده

سلام درخواست سریال سوپر نچرال
با امتیاز 8.6
ژانر هیجانی ، درام

دو برادر به عنوان شکارچی راه پدر خود را دنبال می کنند و با موجودات ماوراء طبیعی شیطانی از انواع مختلف از جمله هیولاها، شیاطین و خدایان که در زمین پرسه می زنند مبارزه می کنند.

5 پسندیده

جالب اینجاست که موحودات ماورایی رو بر اساس تحقیقات از فرهنگ های مردم مناطق مختلف جهان استخراج کرده بودن و صرفا تصور نویسنده نبوده نثل سریال گریم.
از ایران هم جن آل گویا در این سریال بود.
ولی من کلا ژانر وحشت دوست ندارم، نگاه نکردم

4 پسندیده

آقا بهزاد درخواست یه مستند دیگه بدیم شاهد عینی رو دارم تموم میکنم :joy: @Behzad.Rayan

1 پسندیده

کارتون « آواتار، آخرین باد افزار »
امتیاز 9.3
یک انیمه‌ی پر محتوا و عرفانی،
طرز صحبت کردنشون جوری هست که هم برای تمرین لیسنینگ و هم اسپیکینگ عالیه.
هر قسمت کوتاهه و ۲۰ دقیقه است.

5 پسندیده

بسیار زیباست و مناسب. سپاس که پیشنهاد دادید چون من یادم نبود.:ok_hand:t2:

1 پسندیده

چرا کارتون نمیذارید؟ برای یادگیری زبان کارتون از همه چی بهتره. :cry:

3 پسندیده

سلام ، والا وحشتناک نیست اصلا تازه کلی هم فان و طنز بکار رفته اگه ببینید قطعا عاشقش میشید فوق العادست

1 پسندیده

نوشین خانم
کاملا موافقم :white_check_mark:

اگه شما بگین حتما اینطوره
آخه من ندیدمش
فقط در موردش خونده بودم
نظر شما برتری داره

1 پسندیده

سلام
فیلم سرگذشت ناگوار
امتیاز ۶.۸
ژانر ماجراجویی کمدی
داستان سه فرزند یک خانواده ثروتمنده که بعد از آتش‌سوزی خونشون و کشته شدن پدر و مادرشون سرپرستی و اختیار اموالشون به فردی از فامیلشون میرسه…
کتابش توی اپ موجوده،چون فیلمشم خوب ساخته شده و کلا داستان جذابی داره پیشنهادش دادم:grin:

4 پسندیده

سلام

استند آپ کمدی های کوین هارت که فک کنم هفت/هشت قسمت هستش اضافه کنید:pray:

2 پسندیده

با سلام .لطفاً فیلم سینماییrambo first bloodرو در قسمت زوم قرار بدید.این فیلم از آثار معروف سیلوستر استالونه است و سطح زبان متوسطی هم داره و می‌تونه برای همه مفید باشه.

2 پسندیده

سایه‌های سیاه
کمدی-ترسناک
داستان یک خون‌آشام ۲۰۰ ساله به نام بارناباس کالینز است.
فیلم های تیم برتون همشون ارزش دیدن دارن :ok_hand:t2:
فک میکنم فیلم جالبیه و با ستاره هایی که توش بازی میکنن بیننده رو جذب میکنه

4 پسندیده

سلام ممنون میشم این مجموعه فیلم رو به اپ اضافه کنید.
احتیاج به سانسور ندارن و زیرنویشون توی اینترنت موجوده
امتیاز بالا دارن، داستان جذاب و بازیگران محبوبی هم دارن…

4 پسندیده

درخواست سریال فرار از زندان
ژانر جنایی و دلهره آور
سریال جذاب و پرمخاطب که بخاطر جذابیت بالا مخاطب رو مجبور میکنه تا اخرین قسمت سریال رو ببینه

3 پسندیده

سلام
دوستان عزیز تا اطلاع ثانوی این تاپیک بسته است و فعلا از پذیرش درخواست جدید معذوریم، میتونید از منابع مختلف و پرطرفداری که در حال حاضر در اپ قرار گرفته است بهره ببرین:rose:

2 پسندیده