درخواست فیلم و انیمیشن برای بخش زوم اپلیکیشن زبانشناس

سلام
فیلم The avengers

لینک imdb
ژانر:اکشن
از نظر من بخاطر سرگرم کننده بودن و امتیاز خوب این فیلم مورد توجه کاربران قرار بگیره
این فیلم رو چون سرگرم کننده هست درخواست دادم
درباره خوب بودن برای زبان آموزی نظر خاصی ندارم چون هنوز به زبان انگلیسی نگاه نکردم

1 پسندیده

لوسیفر

برای کسایی که عاشق ژانر کمدی-جنایی-پلیسی و از همه مهمتر عاشق لهجه بسیار زیبای بریتیش هستن پیشنهاد میکنم این سریال حتما اضاف بشه یا ببیننش :clap:t2:

3 پسندیده

سلام
میخواستم درخواست کنم اگه امکان داره چندتا فیلم تخیلی اضافه کنید…
همه فیلم و انیمیشنای اینجا رو دیدم و تقریبا حدود ۶_۷ تایی که خیلی مورد علاقم نیستن فقط باقی موندن…:smiling_face_with_tear: کلا با فیلم و انیمیشن زبان یاد میگیرم
بنابراین نیازمند یاری سبزتان هستم:smiling_face_with_tear::four_leaf_clover::seedling::shamrock::leaves:
با تشکر…
@afarkhani

3 پسندیده

سلام
مواردی اگر مد نظرتون هست طبق قوانین گفته شده بگین بررسی میشه حتما:rose:

2 پسندیده

خیلی ممنونم:smiling_face_with_three_hearts:

1 پسندیده

Now you see me یک مجموعه شامل دو فیلمه که امتیاز ۷.۲ داره.
داستان ۴ شعبده بازه… داستان مهیج و مرتبط با سرقت داره

2 پسندیده

سلام و خداقوت به زباشناسیای عزیز
من میخواستم به لیست بلند بالای کتاب های درخواستیم اضافه کنم ولی مثل اینکه بخش درخواست کتاب بسته است.:pensive:
گفتم اینجا بزارم که میس نشه:sweat_smile:

مجموعه scythe که توی اپ هست جلد چهارمش gleanings اومده بیزحمت اینم اضافه کنین خیر ببینین:grin::smile::pray:
امتیاز ادیبل ۴.۶
https://www.google.com/url?sa=t&source=web&rct=j&opi=89978449&url=https://www.audible.com/pd/Gleanings-Audiobook/B09V398X8Z&ved=2ahUKEwi-zv_xrYWAAxUEVPEDHbJGArIQFnoECBEQAQ&usg=AOvVaw2dIlGPIA7Bj8rdv4FDzk9h

راستی همین الان اپ رو اپدیت کردم مرسی که قابلیت فول اسکرین برای فیلمارو اضافه کردین:heart::fire::pray:

3 پسندیده

سلام درخواست سریال سوپر نچرال
با امتیاز 8.6
ژانر هیجانی ، درام

دو برادر به عنوان شکارچی راه پدر خود را دنبال می کنند و با موجودات ماوراء طبیعی شیطانی از انواع مختلف از جمله هیولاها، شیاطین و خدایان که در زمین پرسه می زنند مبارزه می کنند.

5 پسندیده

جالب اینجاست که موحودات ماورایی رو بر اساس تحقیقات از فرهنگ های مردم مناطق مختلف جهان استخراج کرده بودن و صرفا تصور نویسنده نبوده نثل سریال گریم.
از ایران هم جن آل گویا در این سریال بود.
ولی من کلا ژانر وحشت دوست ندارم، نگاه نکردم

4 پسندیده

آقا بهزاد درخواست یه مستند دیگه بدیم شاهد عینی رو دارم تموم میکنم :joy: @Behzad.Rayan

1 پسندیده

کارتون « آواتار، آخرین باد افزار »
امتیاز 9.3
یک انیمه‌ی پر محتوا و عرفانی،
طرز صحبت کردنشون جوری هست که هم برای تمرین لیسنینگ و هم اسپیکینگ عالیه.
هر قسمت کوتاهه و ۲۰ دقیقه است.

5 پسندیده

بسیار زیباست و مناسب. سپاس که پیشنهاد دادید چون من یادم نبود.:ok_hand:t2:

1 پسندیده

چرا کارتون نمیذارید؟ برای یادگیری زبان کارتون از همه چی بهتره. :cry:

3 پسندیده

سلام ، والا وحشتناک نیست اصلا تازه کلی هم فان و طنز بکار رفته اگه ببینید قطعا عاشقش میشید فوق العادست

1 پسندیده

نوشین خانم
کاملا موافقم :white_check_mark:

اگه شما بگین حتما اینطوره
آخه من ندیدمش
فقط در موردش خونده بودم
نظر شما برتری داره

1 پسندیده

سلام
فیلم سرگذشت ناگوار
امتیاز ۶.۸
ژانر ماجراجویی کمدی
داستان سه فرزند یک خانواده ثروتمنده که بعد از آتش‌سوزی خونشون و کشته شدن پدر و مادرشون سرپرستی و اختیار اموالشون به فردی از فامیلشون میرسه…
کتابش توی اپ موجوده،چون فیلمشم خوب ساخته شده و کلا داستان جذابی داره پیشنهادش دادم:grin:

4 پسندیده

سلام

استند آپ کمدی های کوین هارت که فک کنم هفت/هشت قسمت هستش اضافه کنید:pray:

2 پسندیده

با سلام .لطفاً فیلم سینماییrambo first bloodرو در قسمت زوم قرار بدید.این فیلم از آثار معروف سیلوستر استالونه است و سطح زبان متوسطی هم داره و می‌تونه برای همه مفید باشه.

2 پسندیده

سایه‌های سیاه
کمدی-ترسناک
داستان یک خون‌آشام ۲۰۰ ساله به نام بارناباس کالینز است.
فیلم های تیم برتون همشون ارزش دیدن دارن :ok_hand:t2:
فک میکنم فیلم جالبیه و با ستاره هایی که توش بازی میکنن بیننده رو جذب میکنه

4 پسندیده

سلام ممنون میشم این مجموعه فیلم رو به اپ اضافه کنید.
احتیاج به سانسور ندارن و زیرنویشون توی اینترنت موجوده
امتیاز بالا دارن، داستان جذاب و بازیگران محبوبی هم دارن…

4 پسندیده