درخواست فیلم و انیمیشن برای بخش زوم اپلیکیشن زبانشناس

قوانین و نحوه درخواست فیلم، سریال و انیمیشن برای بخش زوم اپلیکیشن زبانشناس

برای درخواست فیلم، سریال و یا انیمیشن در اپلیکیشن زبانشناس، حتما این موارد رو در درخواستتون ذکر کرده و مدنظر قرار بدین:

:sparkle: اضافه کردن لینک imdb

اگر درخواستی دارید حتما قبل از ارسال درخواستتون در تاپیک درخواست فیلم وارد سایت imdb.com بشید و نام اون فیلم، سریال یا انیمیشن رو جستجو کنید.

وقتی پیداش کردید مورد زیر رو بررسی کنید:

امتیاز: فرض بگیریم شما میخواید از یک سایت آنلاین کالایی خریداری کنید. حتما به امتیاز اون جنس و نظر مردم توجه خواهید کرد. پس اگه نمره اون جنس پایین باشه برای خریدش دو به شک خواهید شد. دقیقا این موضوع رو در درخواست‌هاتون هم رعایت کنید. حتما فیلم یا سریالی رو درخواست بدید که در این سایت نمره بالایی داشته باشه. حداقل نمره برای درخواست یک فیلم، سریال یا انیمیشن 7.5 هست.

:sparkle: محتوای فیلم

سایت زبانشناس همواره پیرو قوانین کشور خواهد بود و محتوایی که برخلاف قوانین باشه قرار نخواهد گرفت. محتواهایی از قبیل:

• فیلم‌های غیر اخلاقی

• فیلم‌های سیاسی

فیلم‌هایی که پیرو خشونت بیش از حد یا بر خلاف فرهنگ و عرف کشور باشند.

پس حتما درباره فیلمی که درخواست می‌کنید این موارد رو هم در نظر بگیرید.

:sparkle: دلیل شما برای درخواست این فیلم، سریال یا انیمیشن چیه؟

حتما در هنگام درخواست به سوالات زیر پاسخ داده و ضمیمه درخواستتون کنید:

• اسم و موضوع این فیلم چیه؟

• آیا فکر می کنید این فیلم مورد استقبال سایر کاربران نیز قرار میگیره؟ چرا؟

• چرا این فیلم رو درخواست دادید؟

• آیا این فیلم برای کمک به یادگیری زبان مناسبه؟

بارگذاری درخواست‌ها در همین تاپیک پیگیری و اطلاع داده می‌شود.

در صورت تایید درخواست شما، پیام توسط تیم زبانشناس لایک شده و در لیست درخواست‌ها قرار می‌گیرد

:sparkle: پس به طور خلاصه درخواست شما شامل این موارد می‌شود:

١. لینک فیلم، سریال یا انیمیشن در سایت imdb
٢. امتیاز فیلم سریال یا انیمیشن در سایت imdb
٣. اسم و موضوع یا ژانر این فیلم، سریال یا انیمیشن چیه؟
۴. آیا فکر می کنید این فیلم، سریال یا انیمیشن مورد استقبال سایر کاربران نیز قرار میگیره؟ چرا؟
۵. چرا این فیلم، سریال یا انیمیشن رو درخواست دادید؟
۶. آیا این فیلم برای کمک به یادگیری زبان مناسبه؟

:o:نکته: هر شخص میتونه یک درخواست فیلم رو ثبت کنه

لیست درخواست ها و نتیجه پذیرش یا رد بارگذاری:

فصل دوم شکارچی ترول (TV Series)

فیلم pride and prejudice**

فیلم One Flew Over the Cuckoo’s Nest :white_check_mark:

سریال My name (TV Series)

سریال کارتونی Total Drama Presents: The Ridonculous Race** (TV Series)

مجموعه Total Drama Presents: The Ridonculous Race** (TV Series)

مجموعه تلویزیونی The Crown** (TV Series)

مجموعه Anne of Green Gables** (TV Series)

مجموعه One Piece** (TV Series)

مجموعه Suits** (TV Series)

:x: دوستان توجه کنید که مواردی که به صورت مجموعه (TV Series) هستند بارگذاری، چک و سانسور اونها زمان میبره و لذا اولویت بیشتر با فیلم هاست.

نکته: اگر درخواست‌ها به صورت موارد ذکر شده در تاپیک گذاشته نشود، پیگیری نخواهد شد

22 پسندیده

3 posts were merged into an existing topic: تعمیرگاه زبانشناس :pushpin:

سریال اسم من
ژانر جنایی
امتیاز 7.9
داستان درمورد دختره که خانواده اش کشته میشن
آموزش میبینه و وارد نیروی پلیس میشه تا انتقام بگیره

فیلم های این ژانر طرفداری زیادی داره از اونجایی که جدیدا سریال های کره‌ای پر طرفدار تر شدن فکر میکنم مورد استقبال قرار میگیره

5 پسندیده

سلام خسته نباشید.من سریال کارتونی total drama islandرو درخواست دارم.کارتون بشدت جذابیه و داخلش انگلیسی روان و ساده صحبت میشه و بشدت خاطرات کودکی رو زنده میکنه😍جدا از اموزش زبان اونقدر جذابه ک محو دیدنش میشن همه

7 پسندیده

امتیاز 7.9
نام : آزمایشگاه دکستر
ژانر : کمدی ماجراجویی انیمیشن
این انیمیشن رو درخواست دادم چون یکی از انیمیشن های مورد علاقم و یک انیمیشن باحال و عالیه
فکر میکنم چون این انیمیشن پر طرفداره مورد استقبال کاربران قرار بگیره
و این انیمیشن بخاطر اینکه برای سنین کم ساخته شده برای سطح پایین‌تر از متوسط عالیه و در عین حال سرگرم کنندس

6 پسندیده

درخواست اضافه کردن سریال The Crown《تاج》.
تا این لحظه ۴فصلش منتشر شده. چهل قسمت. فصل پنجم این پرخرجترین سریال نتفلیکس تو راهه. در تالار زبانشناس، یکی از دوستان به طور مفصل به داستان و عوامل سریال و همینطور مناسب بودنش برای یادگیری زبان انگلیسی پرداختند و من فقط اینجا ضمن ثبت درخواست اضافه شدنش باید بگم فیلمنامه کاملشُ دارم و در صورت موافقت شما می تونم کار متن این سریال بی نظیر رو برای زبانشناسیهای عزیز انجام بدم.
دانلود و معرفی سریال The Crown: ظهور ملکه الیزابت در انگلستان

.

The Crown The Crown - Google Search

IMDb 8.7/10

7 پسندیده

سلام ممون از برنامه خوبتون
انیمه جوجوتسو کایزن رو در سایت جستجو میکنم هیچی پیدا نمیکن :no_mouth::ok_hand:t5:اگر امکانش هست این انیمه رو در اپ قرار بدین

3 پسندیده

Based on the books by Lucy Maud Montgomery, this 50 episode series tells the story of Anne Shirley, a young orphan living in 19th century Canada.

سلام می‌خواستم کارتون آن شرلی رو پیشنهاد بدم
کارتونی خانوادگی و آموزنده‌ای است و حتی به برخی مسائل سلامت روان مثل در لحظه لذت بردن اشاره کرده
«آن شرلی با موهای قرمز» با نام اصلی آن در گرین گابلز انیمه ای ۵۰ قسمتی بر پایه رمان (آن در گرین گیبلز به قلم لوسی ماد مونتگومری است) که توسط استودیو نیپون در سال 1979 ساخته شده است. داستان در باره آن شرلی دختر یتیمی است که به طور اشتباهی به نزد “متیو” و “ماریلا کاتبرت” فرستاده می شود. ماریلا و متیو خواهر و برادر میانسالی هستند که مزرعه ای به نام “گرین گیبلز” دارند و قصد داشتند پسری را به سرپرستی بگیرند که کمک حال آنها باشد، اما پرورشگاه به اشتباه آن را به نزد آنها می فرستد و…

10 پسندیده

سلام خسته نباشید اگه میشه انیمه وان پیس رو قرار بدین
One Piece
نمرش داخل imdb 8.8 هست
و خلاصش :انیمه One Piece ،گل دی راجر دزد دریایی قدرتمندی بود که صاحب ثروت فراوانی بود. زمانیکه دستگیر شد و در آستانه ی اعدام قرار داشت فاش کرد که گنج بزرگ او که وان پیس نام داشت جایی در گرند لاین مخفی شده است. 22 سال پس از مرگ او پسری …
من این رو انتخاب کردم چون خیلی رون حرف میزنن بعد و تقریبا هم اسون هست و کمک میکنه برای تقویت زبان

5 پسندیده

سلام این انیمیشن و سینمایی ترول هانتر هست نمرش 8.4 هست و شما فصل اولش رو در زبانشناس اوردید اصطلاحات خیلی جالبی توش به کار رفته و کشش لازم رو داره ممنون میشم فصل دوم و سینماییش رو هم اضافه کنید

4 پسندیده

سلام خسته نباشید
می خواستم از شما در خواست کنم که این فیلم را در اپلیکیشن زبانشناس قرار دهید
اسم فیلم suits
موضوع فیلم:جوان نابغه‌ای به نام مایک راس (پاتریک جی. آدامز)که دانشجوی اخراجی دانشگاه هاروارد است برای گذران زندگی اش مجبور به فروش مواد می‌شود. در زمان انجام معامله متوجه حضور پلیس می‌شود و در حین فرار، خود را در مکان مصاحبه برای دستیاری یکی از وکلای بزرگ نیویورک هاروی اسپکتر (گابریل مکت) می‌یابد.[۳][۴]

هاروی که تا به حال تنها کار کرده قصد دارد برای اولین بار دستیار استخدام کند. مایک او را تحت تأثیر نبوغ و استعداد خود قرار می‌دهد و هاروی با وجود اینکه می‌داند مدرک تحصیلی ندارد او را استخدام می‌کند و…اما چند سال بعد پلیس بخاطر نداشتن مدرک تحصیلی دستگیری می کند وبه زندان می رود اما هاروی ان را از زندان بیرون میارد
امتیاز در IMDb:8/5
این فیلم حتما مورد استقبال قرار خواهد گرفت به علت سلیس بودن عبارات و کلمات عامیانه آن و اینکه موضوع این فیلم ژانر اجتماعی هست و باعث جذب مخاطب به موضوع و مشکلات روزمره کارکترها که اکثر مخاطبان با آن درگیر هستند خواهد شد

5 پسندیده

سلام
آیا منظورتون این مجموعه است؟

Jujutsu Kaisen (TV Series 2020– ) - IMDb

1 پسندیده

سلام
سریال supernatural رو میخواستم درخواست کنم.
نمره این سریال ۸.۵ هست. ژانر این سریال فانتزی و درام هست.

4 پسندیده

سلام خسته نباشید این سریال house of cards هستش امتیاز ۸.۷ رو داره یکی از پر بیننده ترین سریال های جهان و ایران هستش ژانر درام داره و از لحاظ محتوایی هم هیچ مشکلی نداره صداسیما لیران نشونش داد و برای یادگیری زبان و اصطلاحات سیاسی بسیار مناسبه ممنونم از همکاریتون یک فصل هم قرار بدید عالی میشه

6 پسندیده

با سلام من درخواست انیمیشن سریالی hilda رو دارم

امتیاز این انیمیشن در IMob 8.5 است.
داستان در مورد دختری از اسکاندیناوی هست که باید بین وظایف روزانه ش و تو خونه و مدرسه و ماجراجویی هایش با غولها و موجودات عجیب و غریبی که دوستانش به حساب میان ، تعادل بر قرار کنه.
به نظرم اون قدر حذاب هست که طرفداران ژانر تخیلی رو جذب کنه از طرفی چون کودکانه ست ساده به نظر میاد و طی روند یادگیری خستگی ایجاد نمی کنه.

5 پسندیده

ژانر: کمدی، خانوادگی،
اگر این سریال بسیار زیبای ?What’s with Andy را به لیست موارد موجود در برنامه خوب زبانشناس اضافه کنید، به شاگردانم پیشنهاد می کنم تا در تخفیف جشنواره های تابستانی از برنامه شما اشتراک یک ساله تهیه کنند.

7290983wwa

به نظرم اگر حتی دوستان یک بار یک قسمت از این سریال کمدی و بسیار جالب را ببینند حتماً برای تقویت زبان به سراغ متن و زیرنویس آن خواهند رفت تا بتوانند مشکلات روزمره را با درک بهتر داستان های جذاب این سریال دوست داشتنی دنبال کنند.

10 پسندیده

سلام
درخواست اضافه شدن مینی سریال queen’s Gambit رو دارم.
این سریال در کنار داستان عالیی که دارد بنظرم میرسد که انگلیسی ساده ای دارد و می توان با آن انگلیسی رو تمرین کرد.

10 پسندیده

لطفاً انیمیشن forky asks a question رو بذارید هم کمدی هم جالب

4 پسندیده

امتیازش 6/7
فقط برای مبتدی شاید سنگین باشه

6 پسندیده

چون من این انیمیشن رو دوست دارم گفتم اگه اضافه کنین به بخش زوم خیلی خوب میشه ممنون

البته من خیلی وقت پیش دیدمش ولی هنوزم دوستش دارم
فک نکنم سطح خیلی بالایی داشته باشه

7 پسندیده