ارزیابی شما از فیلم «آرکین»

ارزیابی شما از فیلم «آرکین»
none 5.0 20

این تاپیک برای دریافت ارزیابی شما از فیلم «آرکین» در اپلیکیشن زبانشناس است.

توضیح مختصری از این دوره: «آرکین: لیگ افسانه ها»، مجموعه ای انیمیشنی در ژانر ماجراجویی و محصول کشور آمریکا در سال 2021 با لهجه امریکن و امتیاز 9.4 است. داستان این مجموعه در پیلتوور آرمان شهری و زیرزمین ستمدیدۀ زان اتفاق می افتد و قصۀ پیدایش دو لیگ قهرمانی برجسته و نیرویی که آن ها را از هم جدا می کند، روایت می کند.

سطح: متوسط

1 پسندیده

عالی بود
هم انیمیشن عالی بود و هم متن برای یادگیری کبمات و ساختارهای انگلیسی
البته ممکنه خیلی از لغات غیر رسمی باشه و باید حواسمون باشه ک در مکالمات رسمی نباید استفاده بشه

2 پسندیده

این انیمیشن شاهکاره . توش به خوبی تفاوت طبقاتی و کم اهمیت شمردن مردمان به اصطلاح پایین شهر برای حکومت ها و دولت ها نشون داده میشه . ممنون از تیم زبانشناس که این انیمیشن زیبا رو توی زوم قرار دادن .

1 پسندیده

زبان‌شناس عااااشقتم ، دمتون خیلییییی گررررم:heart: مخصوصا بابت آرکین :smiling_face_with_tear::heart:

1 پسندیده

چرا همه ی انیمیشن رو نذاشتید اخه؟:pleading_face:

1 پسندیده

این سریال شاهکاره.از دست ندینش.عزیزانی که میونه خوبی با انیمیشن ندارن یا فکر میکنن بچه گانه س سخت در اشتباهن…حداقل در مورد این سریال

2 پسندیده

بسیار سریال عالی هست و من عاشقشم:white_heart::white_heart:

1 پسندیده

آرمین رو تازه شروع کردم و خب با خودم فکر کردم که اگه برای بخش زوم اولین بار با یه انیمیشن جدید که دیالوگ هاشو بلد نیستم شروع کنم شاید بهتر باشه چون هم خسته کننده نیست و کشش داره

1 پسندیده

اههههههه یه انیمیشن چقدر میتونه قشنگ و پر معنا و جذاب و … باشه . هر چی دربارش بگی کمه انصافا امتیازی که بهش دادن حقشه ۹.۴ فصل دومش هم دارن میسازن . اگر اونم ساخته شد داخل زبانشناس بزارید .

1 پسندیده

so great
thank guys
go on

1 پسندیده

این انیمیشن عالیه و ممنون بابت ترجمتون
اصطلاحات عامیانه زیادی ازش یاد گرفتم

1 پسندیده

I learned lots of words and phrases.:ok_hand:t2:

1 پسندیده

:ok_hand::ok_hand::ok_hand:

1 پسندیده

خیلی خوب بید

2 پسندیده

hi surfacer lol I just want to say this is the best app or any kind of stuff like that I ever seen in my life all the things that you provide for us is the best things they can be doing in the world so thanks a lot for all these a bull is to the app I mean I mean we can search and find everything that we need in all these animations of this box podcast or anything like that so thanks a brilliant thanks a lot bye

1 پسندیده

in my attitude it was fascinating I can’t wait to see season 2​:star_struck:
thanks from zaban shenas for uploading it :heart_hands:

1 پسندیده

just awesome :100: watched it for the third time :heavy_heart_exclamation:

1 پسندیده

my god

1 پسندیده

چقدر عالی و زیبا بود.لطفا لطفا اگه ادامه داده بزاریدش. تماشای انیمیشن یکی از سرگرمی های منه واین یکی از بهترین هاش بود.ممنون

1 پسندیده

دوست خوبم باید نیرو به اندازه باشه تا بتونیم این همه انیمیشنو پوشش بدیم. اما همه انیمیشنها جذاب نیستن اونهایی که برای یادگیری زبان مفید باشن و رتبه خوبی هم داشته باشن قرار میگیرن