ارزیابی شما از فیلم «آرکین»

ارزیابی شما از فیلم «آرکین»
none 5.0 8

این تاپیک برای دریافت ارزیابی شما از فیلم «آرکین» در اپلیکیشن زبانشناس است.

توضیح مختصری از این دوره: «آرکین: لیگ افسانه ها»، مجموعه ای انیمیشنی در ژانر ماجراجویی و محصول کشور آمریکا در سال 2021 با لهجه امریکن و امتیاز 9.4 است. داستان این مجموعه در پیلتوور آرمان شهری و زیرزمین ستمدیدۀ زان اتفاق می افتد و قصۀ پیدایش دو لیگ قهرمانی برجسته و نیرویی که آن ها را از هم جدا می کند، روایت می کند.

سطح: متوسط

1 پسندیده

عالی بود
هم انیمیشن عالی بود و هم متن برای یادگیری کبمات و ساختارهای انگلیسی
البته ممکنه خیلی از لغات غیر رسمی باشه و باید حواسمون باشه ک در مکالمات رسمی نباید استفاده بشه

1 پسندیده

این انیمیشن شاهکاره . توش به خوبی تفاوت طبقاتی و کم اهمیت شمردن مردمان به اصطلاح پایین شهر برای حکومت ها و دولت ها نشون داده میشه . ممنون از تیم زبانشناس که این انیمیشن زیبا رو توی زوم قرار دادن .

زبان‌شناس عااااشقتم ، دمتون خیلییییی گررررم:heart: مخصوصا بابت آرکین :smiling_face_with_tear::heart:

چرا همه ی انیمیشن رو نذاشتید اخه؟:pleading_face:

این سریال شاهکاره.از دست ندینش.عزیزانی که میونه خوبی با انیمیشن ندارن یا فکر میکنن بچه گانه س سخت در اشتباهن…حداقل در مورد این سریال

بسیار سریال عالی هست و من عاشقشم:white_heart::white_heart:

آرمین رو تازه شروع کردم و خب با خودم فکر کردم که اگه برای بخش زوم اولین بار با یه انیمیشن جدید که دیالوگ هاشو بلد نیستم شروع کنم شاید بهتر باشه چون هم خسته کننده نیست و کشش داره

اههههههه یه انیمیشن چقدر میتونه قشنگ و پر معنا و جذاب و … باشه . هر چی دربارش بگی کمه انصافا امتیازی که بهش دادن حقشه ۹.۴ فصل دومش هم دارن میسازن . اگر اونم ساخته شد داخل زبانشناس بزارید .

so great
thank guys
go on

این انیمیشن عالیه و ممنون بابت ترجمتون
اصطلاحات عامیانه زیادی ازش یاد گرفتم

I learned lots of words and phrases.:ok_hand:t2: