نظر بدید و ایراداتمو بگید.ممنون که وقت میذارید

سلام.لطفا گوش کنید و ایراداتمو بگید

این تاپیک مربوط به درس «درسنامه تمرین تلفظ» در اپلیکیشن «زبانشناس» است. دوره «تلفظ انگلیسی - بدون تلاش»، فصل «ریتم»

18 پسندیده

خیلی خوب بود…کلماتو واضح میگین…
اعتماد بنفس خوبی هم دارین
۵۰ثانیه ش رو خوب پیش رفتین تا اونجا که کش اومدین😅
که البته خوب جمعش کردین:))

در کل بنظرم سر استرس ها باید تمرین کنیم همه ازجمله خودم.
کلماتی مثه American
character و…
اینا قابل فهم گفته شد ولی استرسش مثه نیتیوها نیست و حالت ایرانی داشت.
خییییلی خوب بود ولی:clap::clap::clap::rose:

8 پسندیده

صداتون خیلی خوبه
اولش گفتم چ خوب میخونید تا اخرش ک منم باتون خندیدم😂
این ویستونم نگه دارین و باز گوش کنید و ضبط کنید چن روز دیگه میبینین ک مثل ای جی صحبت میکنید

10 پسندیده

مرسی بابت انگیزه ای که دادی:rose::heart::heart_eyes:

4 پسندیده

ممنونمممم:heart_eyes::joy:
همیشه بخندید…
اره آخرش خودم خندم گرفت که کلماتو قاطی کردم :slight_smile:

5 پسندیده

درود بر شما خیلی خوب بود ادامه بدین به زودی خیلی پیشرفت میکنین :rose:

5 پسندیده

انگیزه ی الکی که نمیدین؟:roll_eyes::grimacing:

3 پسندیده

نه والا. به نظرم خیلی خوب بود. همینطوری ادامه بدین و بازم ویس بفرستین

3 پسندیده

سلام عالی عالی :heart:
صحیح

3 پسندیده

مچکرم لطف داری مهربون:rose::two_hearts:

2 پسندیده

فدات شم داریوش جان.ممنونم

2 پسندیده

خیلی خوب گفتی
یک دلیلش اینکه صدای خوبی داری
اما اینکه روی لهجه تاکید کنی شاید اولویت خیلی درستی نباشه
مگه اینکه براش دلیل خاصی داشته باشی
لهجه داشتن اشکالی نداره
خود آمریکایی ها هم یکجور صحبت نمی کنن و لهجه های خیلی مختلفی دارن

3 پسندیده

پیشنهاد شما چیه؟
من واسه لیسنینگ این کار رو میکنم.

2 پسندیده

مدتی پیش یکی از دوستان در مورد لهجه موضوع جالبی گفت
چند سال تجربه کار تو کشورهای دیگه رو داشت
بنظر اون مهم اینه که بتونیم منظور دیگران رو خوب و دقیق بفهمیم و منظور خودمون رو هرچه بهتر برسونیم
چه با لهجه یا بی لهجه
منم باهاش موافقم
مخصوصا که خودم لهجه دارم شدید
من فارسی رو هم با لهجه جنوبی صحبت می کنم، انگلیسی که جای خود :joy:

4 پسندیده

آهان
ازون لحاظ
عالیه
ممنون.ولی خب علاقس دیگه:joy::heart:

2 پسندیده

احسنت به تلاشتون. Just go on :+1:

2 پسندیده

دوستان سلام این صوت من در اینجا براتون باز میشه با توجه به این که گوشیم صدامو mp3 ضبط نمیکنه.

8 پسندیده

بله :smiling_face:

2 پسندیده

خوش به حالتون, عالللللی بودین. سطحتون چیه و چندوقته با زبانشناس کار میکنین؟؟ من تازه شروع کردم اگر راهنماییم کنین ممنون میشم.

2 پسندیده

سلام، گوشی جدیدم mp3 ضبط نمیکنه اما گویا با این فرمت هم براتون باز شد.
درباره اینکه شما مبتدی هستین و البته من خودم زبان آموزم و همیشه خواهم بود چون زبان پایان نداره .تجربه خودمو بهتون میگم البته شما درنهایت راه خودتونو خودتون کشف خواهید کرد.
والا من وقتی از ادمین های زبانشناس راهنمایی خواستم و سطحم رو ازم پرسیدن با توجه به این که انگلیسی ام صفر نبود گفتم سطحم متوسطه و ادمین های محترم دوره داستان های واقعی کافمن و دوره قدرت جی ای هوگ رو پیشنهاد کردن که البته راهنمایی کاملا درستی بود. اما وقتي این دوره هارو کمی بررسی کردم حس کردم برام سنگینه. حقیقتش بعدا متوجه شدم در برآورد لول انگلیسی ام اشتباه کردم. سطح لغت و لسینینگ م متوسط و حتی بالاتر بود ولی اسپیکینگم نه تنها متوسط نبود شاید پایینترم بود و منم دنبال اسپیکینگ بودم برای همین در سطح مکالمه یک قدم خودمو رو عقب کشیدم و سطحمو مبتدی در نظر گرفتم و رفتم سراغ دوره های مبتدی. تو دوره‌های مکالمه زبان انگلیسی دوره الگوهای رایج انگلیسی رو انتخاب کردم و جملاتش رو حفظ کردم. یکی هم دوره تمرین مکالمات روزمره انگلیسی و دوره نیمچه داستان ها. چون این دو دوره در قالب پرسش و پاسخ و در سطح مبتدی بودن. کلی هم کارتون با زیرنویس انگلیسی تماشا کردم البته تماشای آگاهانه. يعنی بقصد یادگیری روی جملات و مکالمه ها مکث میکردم و به افعال و زمان ها و جمله سازی جملات توجه میکردم. اینقدر کارتون و داستان ساده خوندم و تماشا کردم که واقعا تعدادشون از دستم در رفته. اینقدر جملات رو تکرار می کردم تا اتومات میشدم يعني بدون اینکه اصلا به گرامر و ساختار فکر کنم‌ تکرارشون‌ میکردم و البته با صدای بلند طوری که اعتراض همه رو تو خونه درآورده بودم. تازه بعد از این ها رسیدم به سطح متوسط و دوره قدرت و اینجا اینقدر فیلم‌ تماشا کردم که اونم آمارش از دستم در رفته. راز من خوندن با صدای بلند و تکرار و تکرار و تکرار بود.

10 پسندیده