به کسی که کرونا گرفته به انگلیسی چی بگیم؟

وقتی دوستت کرونا گرفت چطور به انگلیسی براش آرزوی سلامتی میکنی؟

تا حالا شده بخوای برای یکی آرزوی سلامتی کنی و ندونی چطور تو انگلیسی جمله‌ت رو بیان کنی؟

تو ویدئوی امروز باهم یاد میگیریم که به کسی که داره با کرونا میجنگه چی بگیم. اگه دوست داری یاد بگیری، ویدئوی زیر رو از دست نده.

ویدئو

متن ویدئو

Imagine your friend gets Covid 19. How would you wish them a speedy recovery?

:closed_book: All my thought are with you. We pray for your speedy recovery and restoration of health.

من فکرم پیش توئه. برای بازیابی سلامتیت دعا میکنیم.

:closed_book: Drink a lot of water, keep yourself hydrated. I’m pretty sure you’re gonna kick Covid’s butt in no time!

کلی آب بخور و خودت رو هایدرت نگه دار. مطمئنم دهن کووید رو به زودی سرویس میکنی.

:closed_book: I know I can’t come over and help you recover but I want you to know that I have your back, if you need anything give me a buzz.

میدونم نمیتونم بیام پیشت و بهت تو بازیابی سلامتیت کمک کنم ولی میخوام بدونی که پشتتم و اگه چیزی لازم داشتی یه تک زنگ بهم بزن.

:closed_book: I got infected two months ago, it sucks that most of us have been exposed to this virus. But the good news is there’s a high chance of getting over it. Stay safe buddy.

من دو ماه پیش گرفتم، خیلی بده که همه در معرض این ویروسیم. ولی خبر خوب اینه که درصد بالایی میشه از پسش بر اومد. مراقب خودت باش رفیق.

:closed_book:Things won’t be this way forever, and your body will recover. Stay strong and fight the good fight.

تا آخر اینطوری نمیمونه. قوی بمون و مبارزه خوب رو بجنگ.

Alright, check the caption of this video for the examples and their translation.

As always keep learning.
.
.

:fire: چند بار کرونا گرفتی؟

5 پسندیده

عالی و کاربردی
:frowning: من خودم یکی دوبار اومیکرون گرفتم و حالم بشدت بد بود خیلی از همکلاسی های مدرسم و دوستام و فانیل هم گرفتن
مال من خیلی شدید بود اصن گلوم داشت پاره میشد صدام در نمیومد
ان شاءالله هیچکس نگیره و همه سلامت باشن :palms_up_together:t2:

3 پسندیده

I do not know the exact number of how many times I have got that damn virus but. I guess couple of times.

1 پسندیده