چالش لایتنر 1401 😎

خب من 204تا لغت دارم 460تا در حال یادگیری:expressionless::expressionless::expressionless:

4 پسندیده

یاخدااااااا چه خبره؟ ناخدا!!! :star_struck::grin: چقدر فعالین ماشاالله :nazar_amulet:

5 پسندیده

5 پسندیده

سلام

Screenshot_۲۰۲۲۰۷۰۶-۱۴۰۴۱۴

عجب شانسی که نتونستم درستش کنم
۱۴۰۱/۴/۱۵

4 پسندیده
2 پسندیده

دوست من
بزن سرش ببین چی هست این چالش انگیزه!

2 پسندیده

Hi wednesday

6 پسندیده

سلام ب همه ی دوستان :rose:

متأسفانه هرچی تلاش کردم عکس اپلود نشد

مرور : 67 لغت

فرداتون خوش از خوشم اونورتر
:wave:t2::sunflower::blush:

7 پسندیده

سلام بچه ها شبتون بخیر

شبتون خوش از خوشم اونورتر:heart_eyes::heart_eyes:

8 پسندیده

سلاااااام دوستان :grinning:

6 پسندیده

:blush::blush::heart_eyes::heart_eyes::star_struck::star_struck::smiling_face_with_three_hearts::partying_face::pray:t2::clap:t2::milky_way::tulip::stars::rose::sunflower::gem::gem::blush::innocent::innocent::star_struck::smiling_face_with_three_hearts::heart_eyes::rose::rose::rose::milky_way::milky_way::milky_way::sunflower::sunflower::gem::partying_face::sunflower:

Thanks a lot

4 پسندیده

قربانت رفیق:heart_eyes::heart_eyes::heart_eyes::heart_eyes::kissing_heart::heart_eyes::heart_eyes::heart_eyes::heart_eyes::heart_eyes::heart_eyes::heart_eyes::heart_eyes::heart_eyes:

6 پسندیده

ا ونوقت میگن مردا لطافت ندارن. نگا چه تزیینات قشنگی میکنید

7 پسندیده

مشق لطافت می کنیم درمحضر بانوان هنرمندی چون شما شکوفه بانو :+1::star_struck::pray:t3::smiling_face_with_three_hearts: البته رفوزه نشیم صلوات :wink::rofl:

6 پسندیده

نه ایشالا همیشه قبولید:blush::blush:

4 پسندیده

سلام دوستان وقتتون بخیر.

:rose:

10 پسندیده

هرکی سلیقه ای داره
الان از لحاظ بازی من از بازی های جنگی خوشم میاد هرکی سلیقه ای داره

4 پسندیده

اره خب هرکی سلیقه ای داره ولی لطافت و میل به زیبایی از چیزای خوبه😊 و اینکه به صورت کلیشه ای جامعه فقط تصویر تک بعدی از مردها نشون میده که گویی میل به خشونت و خیلی مرد بودن از ویژگیهاشونه. در صورتی که به نظر من بعد زیبایی شناسانه مهمه و جامعه باید اجازه بده که مردها اون رو نشون بدن میل به خشونتم داره انسان متاسفانه و اگه بتونه با همین بازی ها و ورزش تخلیشون کنه خوبه.

5 پسندیده

سپاس از اوج فکربلند و عقیده درست و فاخر شما شکوفه بانو ،چنین طرز فکر و اشل فکری درخورتمجید وستایش هست ،به نوبه خودم لذت بردم از سخنان شیواوتاثیر گذارشما شکوفه دانایی :pray:t3::nazar_amulet::1st_place_medal:

5 پسندیده

خواهش میکنم دوست من :rose::rose::rose::rose::rose:

4 پسندیده