چالش لایتنر 1401 😎

سلام دوستان عزیز :heart::slightly_smiling_face:
امیدوارم امسال سال خوبی رو پشت سر گذاشته باشید :tulip:
در این تاپیک قصد داریم ادامه چالش لایتنر ( این لینک چالش اگه می خواهید بدونید چالش چجوریه ، چالش جعبه لایتنر ۱۴۰۰ 🚀 - #3243 توسط abalfazl ) رو برای سال جدید در این تاپیک داشته باشیم :tulip:

26 پسندیده

موفق باشیننن :heart:‌‌
من یه چند وقتیه زبانشناس رو گذاشتم کنار و رو اوردم به کتاب کاغذی زبان اصلی و پادکست انگلیسی و چت با امریکاییا و دیدن فیلم و سریال زبان اصلی (بدون زیرنویس یا با زیرنویس انگلیسی)
راستیتش چون احساس کردم این روش برای من جذاب تره…
تنها استفاده‌م از اپ دولینگو هست اونم برای زبان اسپانیایی که به تازگی شروع کردم و خیلی خوب داره پیش میره

ببخشید صحبت طولانی شد :joy: غیبتم زیاد بود، به اندازه کل غیبتم حرف زدم

18 پسندیده

به به از یک فروردین شروع میشه یا بعد از عید؟

10 پسندیده

سلام دوست عزیز :heart:
از ۱ فروردین .‌

8 پسندیده

سلام ممنون بابت این چالش خوب منم شرکت میکنم :rainbow::dizzy:

9 پسندیده

سلام دوستان صبح بخیر
انشاالله علاقه مندان چالش 1401 موفق باشید :rose::rose:

7 پسندیده

خیلی ممنون از شما :heart::heart:

منتظر گزارشاتون هستیم :sunglasses::sunglasses::relaxed::relaxed:

8 پسندیده

ممکنه بپرسم از چه طریقی با آمریکاییا صحبت میکنی؟

10 پسندیده

از طریق اپ های اسپیکی و هلو‌تاک
ولی خب عمدتا با چند نفری که باهاشون دوستم تو اینستاگرام صحبت میکنم

9 پسندیده

اول از همه سلام ابولفضل عزیز . انشالله از یک فروردین منم هستم :purple_heart::sunflower:

منم دقیقا. تو دولینگو عربی میخونم :grin:
الان کلا در حال سریال دیدن و کتاب کاغذی خوندنم :joy:
ولی ایشالا از عید برمیگردم به زبانشناس. به نظرم این چند وقت که نبودیم جالب شده آپدیتاش .
راستی درسااااااا دلم برات تنگ شده بود :pleading_face::people_hugging::heart:

11 پسندیده

عربی خوندن جرئت می‌خواد :joy: من کتاب عربی دبیرستانو میبینم تشنج می‌کنم، شما خیلی دل شیر داری :joy:
شوخی می‌کنم، موفق باشی عزیزم :heart:

اره منم طی چند وقت احساس کردم وختی لایف استایلمو انگلیسی کنم تاثیرش چند برابر می‌شه…

والا من احساس می‌کنم نیازم به زبانشناس داره از راه های دیگه رفع میشه ولی احساس دین و تعلق خاطر می‌کنم :joy:

قربونتتتتتت :heart: منم دلم برا همه تنگ شده بود ولی اکانتم به مشکل خورده بود…
خلاصه یه چند وقتی بیخیالش شدم، بعد خواستم یه اکانت دیگه بسازم و به خانم برومند اطلاع بدم و کمک بگیرم (قبلنم پیش اومده بود اینجوری حلش کردیم با کمک خانم برومند)… خلاصه اومدم دیدم درست شده :joy:

8 پسندیده

منتظر حضورتون هستیم :slightly_smiling_face::slightly_smiling_face::tulip::tulip::tulip::tulip::tulip::tulip::cherry_blossom::cherry_blossom::cherry_blossom::cherry_blossom::cherry_blossom::cherry_blossom:

5 پسندیده

سلام روزتون بخیر . عربی دولینگو خوبه بزارمش تو لیست اینده؟ علاقه خاصی به عربی دارم

7 پسندیده

جسارتا میشه بپرسم چطوری با انگلیسی زبانا چت میکنید ؟؟؟

8 پسندیده

خواهش می‌کنم

این جا به یه دوستی توضیح دادم

6 پسندیده

سلام دوستان :heart:
عیدتون مبارک :cherry_blossom::cherry_blossom:
چالش از فردا شروع میشه :slightly_smiling_face::heart_eyes::heart_eyes::blush::blush::blush::blush::blush:

4 پسندیده

سلام دوستان عزیز :rose:
سال نو مبارک

8 پسندیده

سلام . اولا عذر میخوام بابت تاخیر؛ من حضور نداشتم در تالار.
برای من بیشتر جنبه‌ی سرگرمی داره. نمیدونم برای مطالعه جدی میتونه مفید باشه یا نه . میخواین خودتون چک کنید ببینید براتون خوبه یا نه.
:gem::purple_heart:

8 پسندیده

سلام دوستان اولین گزارش سال 1401 :smiley:

8 پسندیده

خواهش میکنم . همون موقه که پیام شما رو دیدم رفتم دیدم عربیش که در حد بازیه راست میگید ولی در کل ادم دوست داره باهاش کار کنه :blush:

5 پسندیده