چالش لایتنر 1402 🚀

سلام دوستان

عیدتون مبارک :fireworks::boom:

کسی که بخواد مکالمه کنه ، باید کلمات رو بلد باشه

شما باید وقتی لایتنر رو میخونید و تموم میکنید ، اینجور صفحه ای براتون میاد

شما هر شب از این اسکرین شات میگرید و اینجا ارسال می‌کنید

از یک فرودین 1402 گزارشات خودتونو اینجا ارسال کنید

چالش قبلی یعنی چالش لایتنر 1401 :sunglasses: که توسط @abalfazl درست شده بود ، خودم دست بکار شدم و سال ۱۴۰۲ بنده میزبان هستم و خدمتتون هستم :slightly_smiling_face::blush:
امیدوارم امسال سال خوبی بشه
موفق باشید :rose:

20 پسندیده

hi everyone
let’s get started

لایتنر 1

قبول هم دارم که فرمول‌ها و دستورالعمل‌های فلسفی و خداشناسی، مانند مطالب ترجمه شده‌ای است که اصل آن به زبان دیگری باشد. #ویلیام_جیمز
پ.ن: منظورش اینه که چیزی که مذهب رو به وجود آورده، دل و فطرت بشره (زبان دیگری=زبان دل)

8 پسندیده

سلام دوستان شب بخیر :night_with_stars:

الهی به امید تو

8 پسندیده

8 پسندیده

8 پسندیده

8 پسندیده

خب بزن بریم.
امسال اینو نرسونم به ۲۰۰۰تا ،صلوات :woozy_face:
سال گذشته می خواستم هی کمش کنم نمی شد.امسال فعلا ببینیم چی میشه.

17 پسندیده

روز دوم
2 فروردین 1402 (تلخ‌ترین قسمت نوروز هر سال اینه که تمام‌مدت اول عدد مربوط به سال گذشته رو می‌نویسم، بعد برمی‌گردم اصلاحش می‌کنم:joy:)
لایتنر 2

یکی از اشتباهات بزرگ همین است که بعضی خیال می‌کنند انسان طبعا طالب تنوع است و اصلا تنوع را و اینکه از نوعی به نوع دیگر، لذت‌ها و محبوب‌هایش را عوض کند، دوست دارد و خودِ تنوع مطلوب است؛ در صورتی‌ که این‌طور نیست و اینکه تنوع مطلوب است به این علت است که هیچ مطلوبی قدرت ندارد مطلوبیت خودش را برای همیشه حفظ کند . جهتش این است که آن مطلوب، مطلوب مجازی بشر است و مطلوب واقعی و حقیقی نیست. اگر شیئ مطلوب واقعی و حقیقی باشد، انسان از او سرد نمی‌شود و اگر از او سرد نشد، طالب تنوع نیست.
#مرتضی_مطهری #توحید

13 پسندیده

تلاش طاقت فرسای امروز من :joy:

امسال هم همچنان به صورت نخودی در خدمتتون هستم (یعنی لغات حداقل یک درس را مرور می کنم) تا ببینم ان شاء الله چند روز در سال ۱۴۰۲ می تونم کل لغات روز رو مرور کنم :relaxed:

7 پسندیده

یه راهی هست

باید اینقدر کلمات رو یاد بگیرید ، خودش کم میشه

6 پسندیده

حالا شوخی به کنار ،امسال برای لایتنرم برنامه دارم. تمومش می کنم این دوست داشتنی رو.

6 پسندیده

Day 3
02.01.03

لایتنر 3

به می سجاده رنگین کن، گرت پیر مغان گوید
که سالک بی‌خبر نبود ز راه و رسم منزل‌ها
#حافظ

8 پسندیده

7 پسندیده

حقیقتا من حداقل 150 کلمه از لاینترم رو مرور کردم اما چون کلماتی سیصد و خورده ای بود و کامل نشد نتونستم عکس بفرستم :smiling_face_with_tear:

8 پسندیده

شب همگی بخیر:wave:
دو شب نبودم بالاخره عید بود یه استراحتی دادم
و برگشتم با یه عالمه کلمه:grin:

سال نوی همگی مبارک:heart:

10 پسندیده

خیلی ممنونم:heart_eyes::rose:پس از فردا شب با روحیه جدی تری میخونم و میام:grin::heart:

6 پسندیده

سلام دوستانم سال نو بر شما خوبان مبارک باد

IMG-20230323-WA0011
🪻:leaves:🪻:leaves:🪻:leaves:🪻:leaves:🪻:leaves:

ی سوال
در اولین قسمت لایتنر من تعدادی کلمه خوندم و بدون اینکه کلمه جدیدی اضافه کرده باشم ؛ فرداش دیدم ۲۰۰ و خرده ای کلمه بهش اضافه شده :woozy_face: یعنی کلماتی که بارها خوندم ولی دیر وارد قسمت دوم میشن . چرا؟؟؟
ولی من که ول کن نیستم تا بیچارش نکنم آروم نمیگیگیرم :smiley:

7 پسندیده

سال نو شما هم مبارک
چون قراره مطمئن بشه کامل یادشون گرفتید :smile:

6 پسندیده

اگه مرورش براتون سخته همه رو از لایتنر حذف کنید دوباره‌ شروع کنید

5 پسندیده

نه کلماتش رو دوست دارم . از تو کتابایی که می خونم اضاقه کردم برام مرور میشه

4 پسندیده