چالش لایتنر 1402 🚀

سلام

عید شما هم مبارک باشه

لایتنر هرشب خودش کلماتی رو میاره که شما مرور کنید
نکنید خود به خود اضافه میشه که باید بخونید

4 پسندیده

سلام بر همگی:wave:
منم می‌خوام به تاپیک بپیوندم بلکه باعث شه یکم منظم تر به لایتنرم سر بزنم.

پ.ن منم از اونام که ۵۰۰ ۶۰۰ تا کلمه تو لایتنرشونه ولی الان یک ماهه فقط لایتنر رو میخونم:joy::handshake:

9 پسندیده

سلام خوش اومدی

3 پسندیده

سلام دوستان شب بخیر :night_with_stars:

6 پسندیده

7 پسندیده

Day 4
02.01.04

لایتنر 4

عصیان در نظر کامو بزرگ‌ترین خصلت و حق مطلب آدمی است. می‌توان گفت که کالیگولا محبوب‌ترین قهرمان اوست. با این همه، عقاید خود کامو را از زبان مخالفان کالیگولا باید شنید، خاصه از زبان کرئا: زندگی کردن و خوشبخت بودن؛ یا از زبان اسکیپیون: وفاداری به زمین.

8 پسندیده

7 پسندیده

سلام بروی ماهت
یعنی اگه کلمه جدید اضافه نکنم ؛ هیچوقت از تعداد کلمات قبلی کم نمیشه عایا؟
خدایا لایتنر مرا دریاب :joy:

3 پسندیده

نگاه کن

شما اگه کلمه اضافه کنی ، چند روز بهت یادآوری میشه تا یادش بگیری

ولی اگه مثلا من ۳۰۰ تا کلمه داشته باشم ، داخل قسمت حافظه کوتاه مدت داشته باشم و ۲۰ تا در قسمت نیاز به یادآوری داشته باشم ، اگه ۲۰ تا رو نخونم ، از اون ۳۰۰ تا اضافه میشه به این قسمت ولی کم کم اضافه میشه
و هیچ نخونم ، حجمش سنگین میشه ، و بستگی داره چقدر اضافه میکنی

3 پسندیده

8 پسندیده

8 پسندیده

سلام دوستان شب بخیر :night_with_stars:

7 پسندیده

6 پسندیده

Day 5
02-01-05

لایتنر 5

یکنواختی کسل‌کننده‌ای در سرنوشت انسان است. سرنوشت ما طبق قوانین کهن و غیرقابل تغییر، طبق ضرباهنگی منظم و دیرین به پیش می‌رود. رویاها هرگز به حقیقت نمی‌پیوندند و به محض این‌که آن‌ها را بربادرفته می‌بینیم، یک‌باره متوجه می‌شویم که شادی‌های بزرگ‌تر زندگی‌مان، دور از واقعیت بوده است. به محض این‌که رویاهایمان را بربادرفته می‌بینیم، به‌خاطر مدت زیادی که در ما ولوله برپا می‌کردند، از دلتنگی کلافه می‌شویم. تقدیر ما در فراز و نشیب امید و دلتنگی جریان دارد.
#فضیلت‌های_ناچیز #ناتالیا_گینزبورگ

7 پسندیده

خانم ها آقایون… به اصطلاح سلام…

طراحشو زنده میخوام :face_with_diagonal_mouth: فقط جهت عرض ارادت :grimacing: ولاغیر… اگر خانمه این باشه از شما :kiss: اگه اقا پسش بده…:joy:… اخه با مرام !!! ۱۲ هم شد امتیاز :stuck_out_tongue_closed_eyes:
مثلا خدافظی

7 پسندیده

6 پسندیده

سلام

علی برکته الله

خوشابحال طراح با این تهفه…
:sweat_smile:

3 پسندیده

بروبچ من از امشب لایتنرم رو اینجا اشتراک می زارم، با روزی صد کلمه شروع می کنم . کم کم اضافه اش می کنم.
اینجا بزارم بلکه از رو برم و کمش کنم .

8 پسندیده

:joy:خوندمش خواب رفتم
گاهی کنترل مای سلفم ارور میده:smile:
بعد گفتید چجوری امتیاز میده؟!

2 پسندیده

:face_with_diagonal_mouth:سال نوتون مبارک… یه بار تبریک نگین آ !

:joy::rofl: ها بله الان که مجدد مروری بر زرهای شب گذشته انداختم… دریافتم تهفه ام چه برود چه بیاید تف سربالاس و بر خویشتند فرود می آید:joy::rofl:چه کنم ابیس که ریخته شده:neutral_face:گویی اسلام امسال ما را روگردان شده :smile:

5 پسندیده