چالش لایتنر 1401 😎

1401.05.15 :herb:

5 پسندیده

چون مجوز را دادید استفاده میکنم

3 پسندیده

یوسف جان تیک آبی مال خود سیستم هست

3 پسندیده

قابل عرض نیست :smile:

5 پسندیده

نسخه قدیمی زبانشناس؟

3 پسندیده

نه همین آخرین ورژن

3 پسندیده

عه
پس چرا مال من نداره؟
مال من آخرین نسخه است

3 پسندیده

سلام یکشنبه ۱۶ مرداد

4 پسندیده

سلام
شب بخیر

4 پسندیده

سلام به همگی امیدوارم حالتون عالی باشه از این ویروس در امان باشین ،، من که بعد از یه سه چهار سالی درگیرش نشدم
ولی دیگه گرفت مارو :pleading_face: ،، ماشالا به همتون ،، پُر انرژی پر قدرت ادامه بدین :muscle: :hugs: :white_check_mark:

6 پسندیده

سلام ب همگی دوشنبه ۱۷ مرداد

4 پسندیده

سلام دوستان عزیز :tulip::nazar_amulet:

4 پسندیده

سلام
لایتنر امروز من

هر چند گمون نکنم با طراحی جدید لایتنر فعلا کلمات هر چند با مرورهای چندین و چند باره، به حافظه بلندمدت بره!

دوستان یک سوال! شما با سبک جدید لایتنر زبان شناس موردی ندارید؟ لایتنر اصلی همونطور که شاید بدونید بعد از پنج بار مرور صحیح در فواصل زمانی مشخص کلمه از لایتنر خارج و به عنوان تثبیت شده در حافظه بلند مدت تلقی میشد. ولی در روشی که زبان شناس لایتنرش رو برنامه‌نویسی کرده حتی در صورت باز کردن معنی یا مثال جهت اطمینان از معنی درست، نرم‌افزار به عنوان اینکه ما هنوز به صورت کامل تسلط روی کلمه نداریم به حساب میاره و بنابراین با وجود تسلط به کلمه، واژه‌ها خیلی دیر از لایتنر خارج میشند و اصطلاحا پاداشی که باید به ذهن داده نمیشه به این صورت یجورایی اون کارکرد شیوه لایتنر که بر اساس پاداش فوری هست ارضا نمیشه. فرد میبینه تعداد زیادی کلمه رو وارد لایتنر کرده و با وجود اینکه بر کلمات تسلط داره ولی کماکان بهش نمایش داده میشه.

نظرتون چیه؟ آیا با این مورد مواجه نشدید و مسئله‌ای باهاش ندارید؟

5 پسندیده

سلام دوستان خوبم وقتتون بخیر. :raising_hand_man::rose:
متاسفانه نت یاری نمیکنه.
امروز دوشنبه ۱۴۰۱/۰۵/۱۷
تعداد لغات ۷۳
امتیاز ۱۳
توفیق شما آرزوی ماست. :bouquet:

4 پسندیده

سلام
دیشب نت یاری نکرد
این مال دیروز هست
اگه قبولش کنید که حساب بشه که این دیروز هست ممنون میشم

4 پسندیده

سلام سه شنبتون کم دغدغه :hibiscus:

خب بعد از این عکس ، رفتم تو لایتنر ۴ قسمتی جدید و شروع ب مرور لغات کردم بعد ک تموم شد گفتم بزار ببینم لایتنر تغییری کرده ،، ک دیدم بله تغییر کرده . فقط کاش میشد تو این لایتنر جدید مثالهای درس رو هم دید . آخه هیچ مثالی نداره

4 پسندیده

سلام دوستان عزیز :tulip:

4 پسندیده

سلام شب بخیر

4 پسندیده

طوفان کردی یوسف جان :+1::star_struck:

4 پسندیده

ممنون
اگه منظورتون بالایی هست
جالب اینجاست دیشب با عجله درستش کردم

3 پسندیده