ارزیابی شما از بخش «انیمیشن کورالین»

ارزیابی شما از بخش «انیمیشن کورالین»
none 3.916666666666667 12

این تاپیک برای دریافت ارزیابی شما از بخش «انیمیشن کورالین» در اپلیکیشن زبانشناس است.

توضیح مختصری از این دوره: یک فیلم ترسناک خیال‌پردازی تاریک از نوع انیمیشن استاپ‌موشن با لهجه امریکن و امتیاز 7.7 است که اکتبر ۲۰۰۹ منتشر شد. هنری سیلیک کارگردان، تهیه‌کننده و فیلمنامه‌نویس آن بود. کورالاین بر اساس رمانی به همین نام نوشتهٔ نیل گیمن ساخته‌شد. این فیلم با نقدهای مثبتی روبرو شد و ۱۲۴ میلیون دلار در جهان فروش کرد. در انیمیشن کورالین دختری یازده ساله است که به همراه پدر و مادرش به یک خانه عجیب و دورافتاده 150 ساله نقل مکان کرده است. او فکر می کند پدر و مادرش هیچوقت درکش نمی کنند و دیگر دوستانش را نمی تواند ببیند و دور و برش هم همسایه های عجیبی زندگی می کنند و همین باعث بداخلاقی او شده است. کورالین از یک دریچه کوچک وارد یک دنیای دیگر می شود و….

سطح: ساده

2 پسندیده

این انیمیشن خیلی زیباست

godufhydjjfjfjjhjhhu I am very interested in this email and any attachments is intendedgvggj onlyghhggjj for the Friends up to this page was lastghhy modified on that day and I think 6kjdjukfsfvhg

یکی از بهترین انیمیشن هایی که دیدم.

همچیش اینگلیسی است
اصلا من برا بیشرفت انیمیشن دیدم

:saluting_face:توی سن ۹ سالگی این یکی از ترسناک ترین اتفاقات زندگیم بود :joy::pensive: اخه این چه فیلمیه برا بچها ساختن؟
شبا دکمه ها میمودن سراغت تا روی چشمات دوزیده بشن:neutral_face::joy:

خیلی خیلی عالی است

خیلی خوب بود

کارتون عالیه، قبلا بی علاقه بودم تا برنامه زبانشناس و نصب کردم واقعا کاربردیه و اینکه به جای حس درس خوندن حس سرگرمی میده، لطفا اگه قصد اضافه کردن انیمیشن داشتید انیمیشن های زندگی من به عنوان کدو، home, gnome alone هم در نظر بگیرید

قشنگ بود کلمات کاربردی هم داشت

1 پسندیده

دوست خوبم در لینک زیر درخواستتون رو ثبت کنید

شما بی نظیرید ممنون ازتون:heart::heart::heart:

2 پسندیده

عالیی ممنونم

2 پسندیده

خیلی عالی بود .خیلی لغات و اصطلاحات لازم برای مکالمات روزمره داشت.کلا فیلم باحالی هست

2 پسندیده

اپلیکیشن عالیه ولی اشتراک ندارید

1 پسندیده

that was the most terrifying animation i saw as a kid . i was afraid of buttons

ببخشید من روی هر انیمیشن یا فیلمی که میزنم میاره برای دیدنش نیاز به خرید یکی از اشتراک های زیر دارید من باید چ کار کنم خب؟

برای دسترسی به بخش فیلم و انیمیشن به اشتراک طلایی نیاز هست.