زیبوک 1401 📚

معرفی عالی و مفید :boom:

2 پسندیده

چهارشنبه 26 مرداد ماه :seedling:
سلام و شب بخیر. :rose:

داستانهای مصور صوتی

:blue_heart: :seedling:

4 پسندیده

پنجشنبه 27 مرداد ماه :seedling:
سلام و شب بخیر. :rose:

داستانهای مصور صوتی

8 پسندیده

سلام‌ به همگی!
اقیانوس انتهای جاده‌ام تموم شد:)
داستان یه آقاییه که برای مراسم خاکسپاری رفته به محله‌ی بچگیش و یاد دوست قدیمیش لتی افتاده که اونجا زندگی میکنه و میره که از احوال لتی جویا بشه.
یاد خاطره‌های بچگیش میفته که تو ۷سالگی چه ماجراهایی رو از سرگذرونده و چه تجربه‌های شگفت‌انگیزی داشته.
من قبل خواب گوشش میدادم و واقعا انگار خود کتاب خواب بود برام،‌ اونجایی که واقعیت و تخیل به هم میرسن.

خیلی‌شاهکار نبود ولی قشنگ بود به نظرم
و اینکه صدای نیل گیمن ماهه:")

8 پسندیده

احتمالا تو کتاب های دیل کارنگی این مشهورترین باشه. ایشون بقدری فرد مشهوری شد که بعدها بنیاد کارنگی رو تاسیس کرد.
او در فقر و سختی بزرگ شد. و اعتقاد داشت با ایجاد تغییر در رفتار خودمون، میتونیم باعث تغییر در رفتار دیگران بشیم. البته این مسئله به این وضوحی که الان برای ما هست در گذشته نبود. بهرحال دیل کارنگی پنجاه و پنج مرده و الان بیست و دو هستیم
۱۹۵۵
۲۰۲۲
یعنی یک فاصله هفتاد ساله، اونم از مرگش، نه نوشتن کتاب

3 پسندیده

خیلی کتاب ها هست که در زیبوک نیست
اما راه حلی هست برای درخواست دادن
هر نفر میتونه دو کتاب در سال طبق روش درخواست کنه
لطفا این کار رو بکنید

4 پسندیده

بودیکای عزیز
طبق معمول معرفی فوق العاده ای بود. از اینکه روی معرفی هات دقت می کنی خوشم میاد. خوبی اش اینه که دقیقا میتونی بفهمی که این کتاب رو بخونی یا نه
متشکرم
فقط اون تکه فیلم، مال چه فیلمی بود؟ جالب بنظر می اومد

3 پسندیده

زری بانوی عزیز
یه پیشنهاد ایجاد تاپیک دارم.
معرفی فیلم، سریال و مستند
از دید من اینها هم جز کتاب ها هستن
فقط روش خوندن شون فرق می کنه، همین

3 پسندیده

آخه‌ متاسفانه اصلا سرعت اضافه‌شدن کتابها به نرم‌افزار خوب نیست‌. قبلا هر ماه حدود ۵ جلد کتاب تک جلدی اضافه میشد. ولی الان خیلی دیر به دیر کتاب جدید اضافه‌میشه. و کتاباییم که این اواخر اضافه میشه عموما سری هستن، که اگه از‌جلد اول خوشتون نیاد یا باهاش ارتباط نگیرین تا ۵ ۶ جلد رو کلا باید بذارین کنار🚶🏻‍♂️
نتیجتا آدم مجبوره از منابع مکمل استفاده کنه :man_walking:t2::sweat_smile::books:
من خودم‌از اولین درخواستم تو این تاپیک(و تاپیک قبلیش که بسته‌شد) نزدیک‌ یه سال میگذره و شاید تاحالا ۱۰ ۱۲‌تا کتابو در مجموع درخواست دادم ولی تا حالا هیچ کدوم‌از کتابایی که خواستم اضافه نشده و همه‌ی همون کتابایی که تو تاپیک درخواست داده بودم رو نهایتا از همین تلگرام و جاهای دیگه پیدا کردم گوش دادم بعد چندماه و الان دیگه اضافه شدنشونم برام فرقی نداره🚶🏻‍♂️

5 پسندیده

جسارتا چون ی مقداری با بنیاد کارنگی اشنایی دارم باید بگم ک بنیاد کارنگی رو اقای دیل کارنگی تاسیس نکردن
بلکه اقای اندرو کارنگی تاسیس کردن
بنیاد کارنگی زمانی که اقای دیل کارنگی ۲۳ سالشون بود تاسیس شده و کتاب ایین دوست یابی رو ایشون زمانی که ۴۸ سالشون بوده منتشر کردن

6 پسندیده

جالب بود
نمیدونستم
ممنون :pray:t4::+1:t4::deciduous_tree:

2 پسندیده

باید ازشون پرسید
به دلایلی ممکنه فراموش کرده باشند، تو پروسه گم شده باشه، یا اساسا ممکن نباشه، بدلایل مذهبی و سیاسی و … مثلا الان باورتون میشه کلا سعی میشه داروین بخاطر نظریه تکامل سانسور میشه؟ من کسی رو بخاطر اینکه تو قرن بیست و یگم هنوز به نظریه خلق الساعه باور دارن ملامت نمی کنم، اما اینکه همین جماعت عقب مانده فکری نظریات پذیرفته شده علمی رو سانسور و محدود می کنن عجیب و غیر قابل پذیرشه :thinking:

4 پسندیده

خواهش میکنم، لطف دارین! :rose:

تو کپشن نوشته بود برا فیلم (2017)Beatriz at dinner هستش.

4 پسندیده

کتابای درخواستی منم خشکشون زده :smile: احتمالا دشواره و یا درخواستا زیاده باعث میشه درخواستا گم میشن

6 پسندیده

سلام دوستان
این کتاب هم تموم شد
دیگه فکر کنم همه این کتاب رو خونده باشند

8 پسندیده

وای کتاب موشها و آدمها من ترجمه فارسی اون رو در کودکی خوندم ۱۰یا ۱۱ساله ،عجیب روم تاثیر گذاشت

5 پسندیده

اره تلخ هست

کوتاه بود انتخابش کردم .

4 پسندیده

جالبه که من نخوندمش :thinking:

2 پسندیده

کوتاه هست
۳ ساعته

امتحان کنید امیدوارم لذت ببرید

دیگه یکی از شاهکارهاست

2 پسندیده

سلام و درود بر همه دوستان خوب و پر انرژی و کتاب خوانم. معرفی کتابها مثل همیشه عالی بود و از صحبتهاتون لذت بردم. همیشه پر انرژی باشین :rose: :seedling:

4 پسندیده