ارزیابی شما از فیلم «عازم جهنم»

ارزیابی شما از فیلم «عازم جهنم»
none 4.2 5

این تاپیک برای دریافت ارزیابی شما از فیلم «عازم جهنم» در اپلیکیشن زبانشناس است.

توضیح مختصری از این دوره: یک مجموعهٔ تلویزیونی کره جنوبی به کارگردانی یون سانگ-هو بر پایهٔ وب‌تون خودش با همین نام است. لهجه دوبله انگلیسی آن امریکن و امتیاز 6.7 را به خود اختصاص داده است.این مجموعهٔ اصلی نتفلیکس با نقش آفرینی یو آه-این، کیم هیون-جو، پارک جونگ-مین، وون جین-آه و یانگ ایک-جون، دربارهٔ فرشتگان فراطبیعی است که از ناکجاآباد ظاهر می‌شوند تا مردم را به جهنم محکوم کنند. مشاهده این فیلم به افراد زیر 16 سال توصیه نمی گردد.

سطح: متوسط

مجانی کنید مجانی مجانی و رایگان کنید

یه جاهایی مشکل ترجمه داره ولی طور کلی خیلی داستان خوب و باحالی داره
لطفا سریال های بیشتری رو بزارید ممنون

سلام این سریال عاااااااااااااااااااالی بود و اصلا محمپیت سنیش 16+ نیست و نهایتاً 12+ البته برای من که 12 سالمه اصلا ترسناک نبود

سلام فصل دومشو کی میذارین؟فقط تو ترجمه کمی دقت لازم دار

سلام دوست خوبم بله حتما فصل بعدی این سریال قرار میگیره. با همکاران هماهنگ میکنم که فصل بعدی رو هم بارگذاری کنن. :relaxed::blue_heart:

سلام دوست خوبم وقتتون به خیر باشه سریال ها هر زمان که فصل جدیدشون منتشر بشه داخل اپلیکیشن قرار میدیم.

سریال عازم جهنم فقط یک فصلش منتشر شده و سایت نتفلیکس اعلام کردم که فصل دوم احتمالا اواخر سال 2022 یا تابستان 2023 منتشر میشه :slight_smile:

باید بگم بهترین اپ زبانیه که دیدم، خیلی عالیه واقعا
:blossom:

1 پسندیده

truly love it :heartbeat:
keep an eye :eye: to watch the second season

سلام دیدن کلیپا نت میبره یا رایگان هست

سلام دوست خوبم فقط یه بار دانلود کنید بعد به صورت آفلاین هم میتونید استفاده کنید نیازی به نت نیست

فیلم عالی
ترجمه اش در کل خوب بود ولی بعضا غلط یا ناشناس
فصل جدید نیومده؟