ارزیابی شما از اپلیکیشن زبانشناس

ارزیابی شما از اپلیکیشن زبانشناس
none 4.583673469387755 245

سلام. ببخشید من گاهی با سیستمم وارد برنامه میشم. و لغاتی که روز قبل با گوشیم در لایتنر اضافه کرده بودم رو امروز در سیستم و تحت وب نمیاره برام و باید دوباره تحت وب هم اضافش کنم… این یک باگ هست که ممنون میشم برطرف کنید. تا حالا چندین مرتبه این اتفاق پیش اومده. گاهی هم درست کار میکنه.

1 پسندیده

سلام وقت بخیر ورژن نسخه اندروید شما چنده؟
از منوی برنامه وارد درباره زبانشناس بشید و نسخه رو بگید

باتشکر از زحمات شما اگر قابلیت دارک مود رو به نسخه آی او اس هم اضافه کنین تجربه کاربری رو واقعا از این هم بهتر میکنه

1 پسندیده

کاش توی بخش لایتنر میتونستیم لیست کلمات رو داشته باشیم، نه دونه ای
خیلی اذیت کنندس

توی لایتنر لغات رو به صورت لیستی میتونید ببینید

1 پسندیده

A post was merged into an existing topic: پیشنهادات در مورد اپلیکیشن زبانشناس

عالی

1 پسندیده

عالیه:)
اما کاش امکان تغییر دادن درس های دیده شده
به دیده نشده فراهم شه؛) وحذف کرد
بشه از صفر شروع کرد

سلام ممنون از اپلیکیشن خوبتون یه سوال داشتم چرا امکان تغییر زبان اپلیکیشن به انگلیسی نیست؟ عنوانهای دروس و اسم فیلمها ترجیحا به انگلیسی باشن خیلی بهتره تا ترجمه ی فارسی
ولی در کل اپلیکیشن خوبی طراحی کردید ممنون از زحماتتون

خیلی بهتر شده مخصوصا بخش لاینتر و مثال ها که گزاشتید فقط هزینه اشتراک خیلی بالا

سلام وقت بخیر چون اکثر مخاطبان در سطح مبتدی هستن و براشون سخت میشه که زبان انگلیسی باشه.

سلام لطفا در اپدیت بعدی مدت زمانی که برنامه استند بای میمونه رو همون صفحه ای که هستیم رو لحاظ کنید و اون رو نا محدود کنید.
هروقت از برنامه دیگه ای استفاده میکنیم ، به زبانشناس که برمیگردیم باید از اول انتخاب کنیم مورد مطالعه رو!

سلام وقت بخیر در صفحه اصلی برنامه روی آیکن آتیش کلیک کنید و بعد گزینه ادامه آخرین محتوا رو بزنید

1 پسندیده

واقعا فوق العاده ست، هم اپلیکیشن هم دست اندرکاران این برنامه، به امید موفقیت و سلامتی براشون

1 پسندیده

یک اپلیکیشن فوق العاده کاربردی و پر محتوا

1 پسندیده

تخفیفات شما کی شروع میشه که سرویس یکساله رو فعال کنم

دوست خوبم اگر تخفیفات مناسبتی باشه اطلاع رسانی میشه یا بصورت نوتیف به گوشیتون ارسال میشه و یا در شبکه‌های اجتماعی اطلاع رسانی میشه.
تخفیف رندومی هم سیستم به صورت رندوم به مخاطبان تخفیف رو اعمال می‌کنه.

با سلام بسیارعالی وکاربردی است من رو بخواندن ویادگیری تشویق وعلاقمند کرده امیدوارم هر روز شاهده نواوری های بیشتر باشیم ومطالب بیشتربرای سطح پشرفته باشیم

1 پسندیده

لطفا برای مرور واژه های داخل لایتنر محدودیت روزانه بگذارید که با کوهی از کلمات مواجه نشویم. ممنون

در آپدیت های بعدی زمان بندی مرور لغات به دست خودتون انجام میشه فقط باید صبر کنید تا نسخه جدید منتشر بشه

1 پسندیده