ارزیابی شما از اپلیکیشن زبانشناس

ارزیابی شما از اپلیکیشن زبانشناس
none 4.576612903225806 248

نگاه من فقط گفتم قربان حرف بای انگلیسیتان و تایپتان برم و انشالله که روز به روز افزون تر بشه ) بگذریم سال نوت مبارک باد ، لذا من خودم معلم زبان هستم اگه بتونم اگه لایق رخ کشیدن باشم . حالا در خدمتم ( وتوصعه ام در مورد زبان بگم این هستش که یک فرایندید وبینهایت مورد علاقیه بچگی من بوده اونم با واسطه خداوند حالا سوالی هست در خدمتم من کاملا تهت شرح وظایف و کلمات زبان هستم اطاعت ودرخدمت زبان شناسان هستم

A post was merged into an existing topic: پیشنهادات در مورد اپلیکیشن زبانشناس

A post was merged into an existing topic: پیشنهادات در مورد اپلیکیشن زبانشناس

از زمانی که هزینه اشتراک رو دادم، دیگه نوتیفیکیشن نیومد، الانم که کلا ارتباطم با پشتیبان قطع شده
مرسی بابت اینکه یک ماهه منتطرم و پیگیری نمی کنید

1 پسندیده

تو گفتگو بهتون پیام میدم لطفاً چک کنید

1 پسندیده

سلام متاسفانه اپلیکیشن خیلی گران شده لطفا در قیمتش تجدید نظر بفرمایید… باتشکر

2 پسندیده

سلام وقت بخیر تخفیف در مناسبت های مختلف در نظر گرفته میشه که در شبکه های اجتماعی اطلاع رسانی میشه.
و حتی سیستم به صورت رندوم به پنل بعضی کاربران تخفیف اعمال می‌کنه

2 پسندیده

واقعا برنامه فوق العاده ای هستش اما کاش نسخه ویندوز رو یکم بیشتر بهش توجه کنید . چون واقعا باگ های زیادی داره مخصوصا در قسمت لایتنر … وبعضی ها مثل من با نسخه ویندوز بیشتر کار میکنن

یه مقدار هم اگر قسمت موسیقی های خارجی تقویت بشه خیلی خیلی عالی میشه
مثلا گروه queen که یکی از معروف ترین گروه های راک هستش تنها یک مستند نه چندان جالب راجبش تو برنامه تونستم پیدا کنم اما اگه چند تا از آهنگ هاشون با ترجمه بود خیلی خوب میشد

در مورد نسخه ویندوز باید اگر به باگی برخوردین حتما اطلاع بدین تا بررسی بشه

اما در مورد گروه queen خوانندگانی که درخواست شده و همینطور برای یادگیری زبان مناسب بوده بارگذاری شده دوست خوبم

برنامه خوبیه ، فقط یک مقدار تو قسمت تالار و تجارب شلوغ پلوغه… فکر میکنم بشه یکم دسته بندی کرد تا راحت تر بشه کار کرد .

1 پسندیده

والا چی بگم باورم نشد انقدر کامل هست.عالی

با سلام ، اگر بخش ted talk هم اضافه کنیند به منابع عالی میشه :pray:t3::+1:t2:

دسته بندی در تالار وجود داره دوست خوبم حتی میتونین انتخاب کنین که فقط نوشته‌های کدوم دسته‌بندی رو می‌خواین دنبال کنین

تد تاک هم در منابع بخش زوم موجوده دوست خوبم

بنظرم اینکه مثلا یکی ۱۰۰ روز پشت سر هم زبان خونده باشه و فقط یک‌روز‌به هر دلیلی نتونه زیان بخونه و اون زنجیره صد روزه از بین بره خیلی نا امید کنندس

درسته نباید هدف اصلی زنجیره سازی باشه ولی خب این خیلی تاثیر منفی روی روحیه آدم‌ میذاره

:red_square: پیشنهاد من بهتره برای یک‌روز‌یک فرصت بهش داده بشه تا دو برابر زمان تعریف شدش زبان بخونه و بتونه زنجیره رو‌ حفظ کنه

مثلا دولینگو اون‌ روز رو‌ برات فریز‌ میکنه و اینکارش خیلی جالبه

2 پسندیده

این امکان در اپ زبانشناس هم وجود داره. به ازای هر ١٠ روز مطالعه به کاربر یک فریز زنجیره تعلق میگیره که اگر یک روز نتونست مطالعه انجام بده با اون فریز زنجیره‌اش احیا میشه

عااااااالیه… این نرم افزار، یه نرم افزار بهشتیه!!
●بدون تبلیغات
●پر از منابع فوق العاده و سطح بندی شده
●قابلیت کاهش و افزایش سرعت پخش فایل های صوتی
●ترجمه فارسیِ متونِ فایل های صوتی
●امکان انتخاب متن با یا بدون ترجمه فارسی
●اعلام وضعیت پیشرفتِ یادگیری
●امکان دسترسی به هر درس از ادامه ی جلسه قبل، حتی با وجود خروج از نرم افزار!

2 پسندیده

چجوری میشه فیلم بعضی از ویدیو ها رو دریافت کرد؟

میشه بیشتر توضیح بدید؟ منظورتون اینه که فیلم ها رو به خارج از اپلیکیشن انتقال بدید؟

عالی

1 پسندیده