ارزیابی شما از اپلیکیشن زبانشناس

ارزیابی شما از اپلیکیشن زبانشناس
none 4.576612903225806 248

سلام قسمت گفتگو رو چک کنین بهتون پیام دادم

سلام بهترین برنامه عمرمه فقط یه پیشنهاد داشتم(یه قابلیت بزارید که با فعال کردنش کل کلمه های لایتنر رو از بالا تا پایین بخونه)

1 پسندیده

واقعا دمتون گرم گل کاشتید

2 پسندیده

سلام برنامه فوق عالی
ولی تو را خدا صدای بخش زوم را درست کنید با هندزفری هم به زور میشه شنید
چند بار هم گفتم ولی فرقی نکرده ممنون

دوره‌ای در بخش زوم اگر مورد داره بفرمایین همکاران بررسی میکنن

سلام من می‌خواستم یه پیشنهاد بدم. از اونجایی که منابع مختلف هست، کاش قابلیت اشتراک منابع رو با بقیه و دوستان مون در شبکه‌های اجتماعی مختلف داشتیم. مثلا من میخوام به دوستانم در اینستاگرام بگم دارم به قصه‌های رولد دال در زبان شناس گوش میدم. اگه رولد دال دوست دارید بیاید گوش بدید.

2 پسندیده

این مورد در اپدیت‌های بعدی لحاظ میشه دوست خوبم

سلام
ببخشید کتاب کیمیاگر رو خوندم ترجمه داشت عااااالی بود ولی کتاب ده قانون زندگی ترجمه نداشت!!! نداره یا من پیدا نکردم در اپ؟!

سلام وقت بخیر کتاب های رمان ترجمه نمیشن و کتاب هایی که می‌بینید ترجمه دارن کاربران برای تجربه ی بیشتر خودشون ترجمه کردن

من امروز تازه بازش کردم این اپ آنقدر ازش تعریف شنیدم و هدفم واقعا ارتقای زبانم که 1 ساله خریدم کیف کردم و سوپرایزی شدم از این هممممه تنوع عاشق هری پاترم میخونم به عشق سطح فوق پیشرفته تو داستان هاتون محشر بود ,:seedling::seedling::seedling::seedling::seedling::heart:

1 پسندیده

عالیه عالی

1 پسندیده

عالیییییییی

1 پسندیده

خیلییی عالیه

1 پسندیده

عالیییی

من دوره اشتراک طلایی رو خریداری کردم فک کردم میتونم روی گرامرم کار کنم ولی متاسفانه اینجور نیست که توضیح و تمرین و مثال داشته باشه مثل بقیه قسمت ها فقط متن هست دیگه نگات گرامری رو متوجه نمیشی بعد از یک ساعت از خرید اشتراک متوجه شدم که چیزی که میخواستم نبوده از پشتیبان خواستم اشتراکم رو ازطلایی به نقره ای تغییر بده و مابقی هزینه و برگردونه ولی متاسفانه قبول نکرد.
اگه کسی مثل من دوره مبتدی یا پایه رو داره میگذرونه اشتراک یکساله خواستید بخرید نقره ای می‌تونه براتون خوب باشه چون وقتی میای سمت گرامر سطح ب رو میزنه

دوست خوبم گرامرهای زیادی در اپ موجوده کافیه در کاوش سرچ کنید.
در تاپیک زیر منابع برای تقویت گرامر معرفی شده

ویدیوی زیر هم مشاهده کنید

سلام بابت نرم افزار خوبتون فقط چرا چند درس را ترجمه کردین و بقیه درسها و فیلم‌ها بدون ترجمه است ممنون

سلام وقت بخیر اکثر دوره ها ترجمه دارن و همچنان هم در حال ترجمه هست.
کدوم درس منظورتونه که ترجمه نداره؟

باسلام
قربان(:relaxed:$) نظره من به خانم شبنم زاده و زبانشناسان دیگر و همکاران و فعالان گله مندم چون ایمیلتان را بر روی کلمات ارزنده ام را قطع گرده اید .لطفا هر چه زود تر با من در ارتبات بعدی و کلمات جدید وبا معنی زبان من امراه باشید خانما

دوست عزیز پیام متفرقه به پشتیبانان زبانشناس ارسال میکردین و همکاران مجبور به قطع پیام شدن. اگر سوالی در مورد اپ زبانشناس دارین در خدمتتون هستیم در غیر اینصورت از صحبت در مورد مسائل متفرقه معذوریم:rose:

1 پسندیده