ارزیابی شما از اپلیکیشن زبانشناس

ارزیابی شما از اپلیکیشن زبانشناس
none 4.583673469387755 245

خوندن لایتنر خیلی مفید هست ممنونم
اما بعضی ها هستن مثل من کمی تنبل تشریف دارند و فقط برای اینکه زنجیره ای که زحمتش رو کشیدن پاره نشه میان یه سری میزنن به نرم افزار درخواست من اینکه میزان زماني رو که باید در نرم‌افزار بگذرونیم رو کمی بیشتر کنید تا کسانی امثال من که تنبل هستن بیشتر بیشینه بخونن :grin:

متاسفانه من اراده خیلی قوی ندارم و به زور خودمو وادار به خوندن میکنم اگر این اتفاق بیفته منه تنبل بیشتر میتونم بخونم :upside_down_face:

ممنون از نرم‌افزار خوبتون :relaxed::kissing_heart:

میزان هدف دست خود مخاطب هست و به هر میزانی میتونین تعریف کنین

قسمت ارتباط با پشتیبان غیرفعال

غیرفعال نیست دوست خوبم اگر وصل نمیشید یا به خاطر ضعیف بودن نت هست و یا اینکه مرورگرتون آپدیت نیست. اما میتونید در تالار زبانشناس هم با ما در ارتباط باشید ما در خدمتیم

1 پسندیده

عالی عالی عالی

1 پسندیده

Excellent

خییییییییلی خوبه برنامش من با یه بچه یه ساله تا جایی که سعی دارم دنبال میکنم

1 پسندیده

سلام
من يك ساله كه تقريبا هر روز از بخش هاي مختلف زبانشناس استفاده كردم. به نظرم فوق العاده است. واقعا ازتون ممنونم كه همچين امكاني رو براي مخاطبينتون فراهم كرديد مخصوصا كساني كه دوست دارن زبان ياد بگيرن ولي مثل من وقت شركت در كلاس ها رو ندارن. فقط لطفا پادكست بخش هايي مثل انگليسي قدرت و يا fell good English رو به روز كنيد يعني خلاصه هايي از بهترين كتاب هاي جديد دنيا رو بزاريد. من همه رو گوش كردم و هر بار كلي لذت بردم و براتون دعا كردم.
براتون بهترين ها رو آرزو مي كنم.

1 پسندیده

تا اینجا که همه چیز عااالی بوده ، معتادش شدم هم قسمت مکالمات روزمره هم داستان‌ها…. و چه خوبه که خودتون هم هستید و پیام های کاربردی میذارید آدم حس تنهایی و دلسردی پیدا نمیکنه، واقعا عااالی و بینظیرید، مرسی از همگی

1 پسندیده

عالییییییییی ترین اپ دنیا درود و خسته نباشید بر شما عزیزان

2 پسندیده

من خیلی دوستش دارم

1 پسندیده

سلام من mahya3151 هستم .مدتی است .که اشتراک طلایی گرفتم.ولی تا امروز وقتی میخواهم از دی‌کشنری استفاده کنم نمیشود واورده می‌شود که باید اشتراک بخرید .وتا ‌کنون با هیچ یک از پشتیبانان نتوانسته ام تماس بگیرم ونحو ه استفاده از اپلیکیشن زبان شناس هم نمی‌دانم درست است یانه وخودم شروع کردهام. با تشکر لطفا راهنمایی بفرمایید.
@sepide-str

2 پسندیده

سلام دوست خوبم در گفتگو بهتون پیام دادم لطفاً چک کنید

1 پسندیده

این اپ عالیه

من خیلی از این اپ راضیم

A post was merged into an existing topic: پیشنهادات در مورد اپلیکیشن زبانشناس

ممنون ازینکه نسخه تحت وب رو برای راحتی و به درخواست برخی کاربران مثل من تهیه کردید. موفق و سربلند باشین همیشه

2 پسندیده

سلام
به نظر من اگر امکان ضبط صدای زبان آموز در داخل برنامه فراهم‌بشه خیلی میتونه در روند یادگیری مکالمه تاثیر گذار باشه

2 پسندیده

Perfect

1 پسندیده

سلام وقتتون بخیر
کاش میشد لایتنر برعکسشم بود یعنی فارسی کلمات رو میداد تا انگلیسیش رو به خاطر بیاریم با تشکر

سلام چرا اتصال به درگاه پرداخت مشکل داره و یا اصلا به پشتیبانی وصل نمیشم یا اکه بزور وصل میشم؟

1 پسندیده