ارزیابی شما از اپلیکیشن زبانشناس

ارزیابی شما از اپلیکیشن زبانشناس
none 4.598360655737705 244

همواره سعی میکنیم دوره‌ها رو با حجم کم اما با کیفیت بارگذاری کنیم. یکسری دوره‌ها توسط نیروهای قبلی بارگذاری شده که احتمال داره این موارد رو رعایت نکرده باشن. اگر موردی دیدین که حجم بالایی داشت بهمون اطلاع بدین بررسی و اصلاح می‌کنیم

عالی و مفید

1 پسندیده

سلام، من تازه وارد شدم نمی‌دونم باید چیکار کنم از کجا شروع کنم. کسی میتونه کمکم کنه؟

1 پسندیده

بسیار کاربردی و جامع
پاسخگویی و پشیتبانی عالی
در کل اپ فوق العاده ای هستش

1 پسندیده

پی وی پیام دادم خدمتتون

سلام
ممنون از زحمات شما واقعا زحمت می کشید پاسخگو هستید

1 پسندیده

کدوم ۱۹۸۴ جرج اورول رو تو اپلیکیشن داریم؟ کدوم قسمت هستش؟؟

در کاوش جورج اورول رو سرچ کنید براتون بالا میاد

1 پسندیده

سلام اولش خیلی راضی بودم و ذوق زیر و رو کردن نرم افزار رو داشتم ولی بخش کارتونا رو ک استفاده کردم یک چیزی خیلی آزاردهندست.خیلی کیفیت ترجمه هاتون بده لطفا حرفه ای تر ترجمه جملات رو بزارین. شما مفهوم هرجمله رو نوشتین ! ما خودمون مفهومو متوجه میشیم ترجمه تحت الظفی استاندارد میخوایم ک یک چیزی بشه ازش یاد گرفت. همچنین لطفا ویدیوهارو با بالاترین کیفیت از گوگل بگیرین و اینجا آپلود کنین

اولش نظرم پنج ستاره بود ولی تا از این موارد راضی نشم سه تا بنظرم کافیه

سلام دوست خوبم زیرنویس ها از اینترنت برداشته میشه و به صورت رندوم بررسی میشه و مورد تایید که باشه به اپ اضافه میشه. همکاران کیفیت دوره ها رو بالاترین رو دانلود میکنن و در اپ بارگذاری میکنن.

و در کل تمرکز روی ترجمه به هیچ‌وجه روش درستی نیست و به یادگیری کمکی نمی‌کنه به همین دلیل هست که حتی برای یادگیری لغت هم توصیه میشه از دیکشنری انگلیسی به انگلیسی استفاده بشه

در مورد کیفیت دوره‌ها هم باید به حجم مصرفی مخاطب هم توجه بشه. ما مناسب‌ترین کیفیت و حجم رو بارگذاری می‌کنیم تا همه مخاطبان بتونن استفاده کنن

کدوم مورد مشکل داشته بهمون اطلاع بدید که بررسی بشه

1 پسندیده

ناراحتم بابت اینکه دیگه نمیتونم زبانمو با این اپلیکیشن ادامه بدم چون نمیتونم هزینه بسته رو پرداخت کنم

1 پسندیده

دوست خوبم می‌تونین از بخش‌های رایگان استفاده کنین و همینطور از تخفیفاتی که اطلاع‌رسانی میشه هم برای خرید اشتراک بهره ببرین

فعلا که بهترین اپی بوده که استفاده کردم تا ببینیم چجوری پیش میره

1 پسندیده

سلام ممنون از برنامه خوب و اموزنده زبانشناس ، فقط یک نکته اینکه در ورژن قبلی راحت متوجه میشدیم کدام درس را خوندیم و کدام درس ها جدید و مطالعه نشده ولی در این ورژن مشخص نیست

1 پسندیده

در ورژن جدید هم این موارد هست
در صفحه اصلی برنامه روی علامت آتیش کلیک کنید گزینه ای هست بنام “ادامه آخرین محتوای درحال یادگیری” که وارد درسی که آخرین بار خوندید هدایت میکنه
اگر وارد هر دوره ای بشید درسی رو که بخونید زیر درس خونده شده “دیده شده” ثبت میشه و کنارش یه تیک زده میشه.
و اگر تیکی نداشته باشه یعنی درسی که تا به حال نخوندید

1 پسندیده

تازه دوره شما رو خریدم بنظرم خیلی عالیه

1 پسندیده

سلام وقتتون بخیر .زبان شناس بهترین و کامل ترین و به روز ترین برنامه که استفاده کردم و دقیقا شعارش رو عملی کرده ((بهترین روش یادگیری زبان انگلیسی یکبار برای همیشه))

1 پسندیده

با سلام و ارادت، من اين هزينه ماهيانه رو شارژ پرداخت كردم اما به خاطر مشغله كارى فرصت خوندن زبان رو نداشتم و مدت زمان كه تمام شد معنى هاى فارسى برداشته شد،
اين منصفانه نيست كه ميتونيد متوجه بشيد كه فرصت خوندن نداشتم ممنون ميشم معنى هاى فارسى رو مجدد بزاريد

سلام وقت بخیر اشتراکی که خرید میکنید چه استفاده کنید و چه استفاده نکنید مهلت استفاده کم میشه و اعتبار به پایان میرسه. شما از این به بعد سعی کنید اشتراکی که می‌خرید به خودتون متعهد باشید که هر روز از زبان انگلیسی استفاده کنید و جز عادت روزانه قرار بدید

1 پسندیده

با تشکر فراوان از شما کارگردان زبانشناس

1 پسندیده