ارزیابی شما از اپلیکیشن زبانشناس

ارزیابی شما از اپلیکیشن زبانشناس
none 4.569169960474309 253

برنامه بسیار کاربردی،با پشتیبانی عالی،و واقعا ارزشمند

2 پسندیده

بهترین برنامه ی زبان انگلیسی :pinched_fingers:t2::pinched_fingers:t2:
واقعا تشکر می‌کنم و امیدوارم همیشه موفق باشید :pray:t2:

2 پسندیده

واقعا عالیه

1 پسندیده

Very good

1 پسندیده

فقط میتونم بگم عاااالی، زبان برای من به قبل و بعد از زبانشناس تقسیم شده.

2 پسندیده

4 posts were merged into an existing topic: تعمیرگاه زبانشناس :pushpin:

عالي

1 پسندیده

تا به الان، بهترین و کامل‌ترین اپلیکیشن زبان‌آموزی

منابع زیاد و متنوع + پشتیبانی قوی + احترام به سلایق و علایق مختلف + برخورد خوب و محترمانه با زبان‌آموز + وجود تالار گفتمان و ارتباط گیری با سایر زبان‌آموزان

توی این یک سال آشنایی با این برنامه، به لطف مربی‌ها و زبان‌آموزا بسی انگیزه گرفتم، روند زبان‌آموزیم نظم گرفت و درنهایت بیشتر از اون چیزی که توقع داشتم پیشرفت کردم

یه تشکر و قدردانی بزرگ از همه‌ی تیم زبانشناس:sparkles::rose:

2 پسندیده

عالی هستید البته بازم اپتون جای پیشرفت داره ولی بطور کلی کاری کردید کارستون

1 پسندیده

سلام.ارتباط با پشتیبانی وصل نمیشه چرا؟ من به اشتباه زبانشناس نصب کردم و حالا اومدم دارم زبان‌آموز میخونم و چون اینجا یک تمرین حل کردم مدام داره بهم پیام میده. زبانم در حدی نیست که فعلا از این نرم‌افزار زبانشناس استفاده کنم. اجازه بدید زبان آموزم تموم بشه. چشم میام.

@mahsa2607

سلام
شما میتونید توی قسمت تنظیمات صفحه‌ی اصلی، بخش اعلان‌ها و یادآور، گزینه‌ها رو خاموش کنید تا دیگه پیامکی براتون نیاد

2 پسندیده

سلام دوست خوبم
در مورد مشکل پشتیبانی لطفاً مرورگر گوگل کروم رو آپدیت کنید و روی پیشفرض بذارید.
اگر با این روش درست نشد با فیلترشکن امتحان کنید.

1 پسندیده

این چه قیمت هایی هست
مگه چیکار کردین؟
دوره هارو از اینترنت دانلود کردین ریختین اینجا
بعد قیمت هارو هم افزایش دادین
با هزار تا ضعف

سلام
هزینه اشتراک بابت ترجمه، دیکشنری، هایلایت کلمه و عبارت و امکانات پیشرفته تر اپ هستش منابع ها حجم زیادی از سرور رو اشغال می‌کنه که بسیار هزینه بر هستش.
و در هنگام استفاده از اپ، وقتی که به مشکلی بر می‌خورید حتما بهمون فیدبک بدید تا ما بتونیم مشکل رو پیگیری و رفع بکنیم.

اگر اپلیکیشن آزمون محور میخواین که ازتون آزمون و تسن بگیره و رقابتی دوست دارید میتونید اپ زبان آموز رو دانلود و نصب کنید.

2 پسندیده

مشکلی که من با برنامه داشتم این بود که در لاینتر برنامه قابلیت دسته بندی کلمات وجود نداره یعنی میخواستم کلمه هایی که مربوط به هر دوره هست رو جدا کنم ولی نمیشه ممنون میشم تو اپدیت های بعدی بهبود بدید

کنار هر دوره و درس سه نقطه وجود داره اونو بزنید و گزینه «لایتنر این دوره» بزنید میتونید لغات هر بخش رو جدا جدا مرور کنید

1 پسندیده

عاللللیی هستیییننن

چرا منبع جدید نمیزارید؟؟؟

منابع به اندازه کافی زیاد و متنوع هستن دوست گرامی

1 پسندیده

سلام. پشتیبانی غیر فعاله… و پیام هم گذاشتم کسی پاسخگو نیست.