ارزیابی شما از اپلیکیشن زبانشناس

ارزیابی شما از اپلیکیشن زبانشناس
none 4.569169960474309 253

عالییییییییی ترین اپ دنیا درود و خسته نباشید بر شما عزیزان

2 پسندیده

من خیلی دوستش دارم

1 پسندیده

سلام من mahya3151 هستم .مدتی است .که اشتراک طلایی گرفتم.ولی تا امروز وقتی میخواهم از دی‌کشنری استفاده کنم نمیشود واورده می‌شود که باید اشتراک بخرید .وتا ‌کنون با هیچ یک از پشتیبانان نتوانسته ام تماس بگیرم ونحو ه استفاده از اپلیکیشن زبان شناس هم نمی‌دانم درست است یانه وخودم شروع کردهام. با تشکر لطفا راهنمایی بفرمایید.
@sepide-str

2 پسندیده

سلام دوست خوبم در گفتگو بهتون پیام دادم لطفاً چک کنید

1 پسندیده

این اپ عالیه

من خیلی از این اپ راضیم

A post was merged into an existing topic: پیشنهادات در مورد اپلیکیشن زبانشناس

ممنون ازینکه نسخه تحت وب رو برای راحتی و به درخواست برخی کاربران مثل من تهیه کردید. موفق و سربلند باشین همیشه

2 پسندیده

سلام
به نظر من اگر امکان ضبط صدای زبان آموز در داخل برنامه فراهم‌بشه خیلی میتونه در روند یادگیری مکالمه تاثیر گذار باشه

2 پسندیده

Perfect

1 پسندیده

سلام وقتتون بخیر
کاش میشد لایتنر برعکسشم بود یعنی فارسی کلمات رو میداد تا انگلیسیش رو به خاطر بیاریم با تشکر

سلام چرا اتصال به درگاه پرداخت مشکل داره و یا اصلا به پشتیبانی وصل نمیشم یا اکه بزور وصل میشم؟

1 پسندیده

سلام قسمت گفتگو رو چک کنین بهتون پیام دادم

سلام بهترین برنامه عمرمه فقط یه پیشنهاد داشتم(یه قابلیت بزارید که با فعال کردنش کل کلمه های لایتنر رو از بالا تا پایین بخونه)

1 پسندیده

واقعا دمتون گرم گل کاشتید

2 پسندیده

سلام برنامه فوق عالی
ولی تو را خدا صدای بخش زوم را درست کنید با هندزفری هم به زور میشه شنید
چند بار هم گفتم ولی فرقی نکرده ممنون

دوره‌ای در بخش زوم اگر مورد داره بفرمایین همکاران بررسی میکنن

سلام من می‌خواستم یه پیشنهاد بدم. از اونجایی که منابع مختلف هست، کاش قابلیت اشتراک منابع رو با بقیه و دوستان مون در شبکه‌های اجتماعی مختلف داشتیم. مثلا من میخوام به دوستانم در اینستاگرام بگم دارم به قصه‌های رولد دال در زبان شناس گوش میدم. اگه رولد دال دوست دارید بیاید گوش بدید.

2 پسندیده

این مورد در اپدیت‌های بعدی لحاظ میشه دوست خوبم

سلام
ببخشید کتاب کیمیاگر رو خوندم ترجمه داشت عااااالی بود ولی کتاب ده قانون زندگی ترجمه نداشت!!! نداره یا من پیدا نکردم در اپ؟!

سلام وقت بخیر کتاب های رمان ترجمه نمیشن و کتاب هایی که می‌بینید ترجمه دارن کاربران برای تجربه ی بیشتر خودشون ترجمه کردن