ارزیابی شما از اپلیکیشن زبانشناس

ارزیابی شما از اپلیکیشن زبانشناس
none 4.555970149253731 268

عالی ترین

ای کاش درس های گرامرتون بهتر بود

دوست خوبم در اپ جدیدی که بتازگی منتشر کردیم تمرکز بر روی آموزش گرامر، تلفظ، لغات به صورت تصویری، املا، ترجمه، جمله سازی هستش و بعد از هر آموزشی که داده میشه از شما تست و آزمون گرفته میشه به همراه نکات و پاسخ صحیح.
از سطح صفر تا پیشرفته رو پوشش میده پیشنهاد میکنم اپ زبان آموز رو دانلود و نصب کنید که در ادامه لینکش رو هم براتون قرار میدم.

2 پسندیده

Perfect

عالی

عالیه،ولی گرااان. من اشتراک یک ساله داشتم و دو روز هست تموم شده، اومدم اشتراک بگیرم ولی خیییلی گرونه برا منه دانشجو:cry::sob:نمیشه به منی ک یکساله اشتراک داشتم و واقعا لازم دارم داشته باشم ربانشناسمو، چون به کمک همین امسال رتبه یک دکترا وزارت بهداشت شدم، ی تخفیفی رو اشتراک یکساله بذارید؟:pray::pray::pray:

1 پسندیده

دوست خوبم تخفیف در حالت کلی فقط دو حالت داره:

1- تخفیف‌های همگانی که از طریق برنامه و شبکه‌های اجتماعی اطلاع رسانی میشه.

2- تخفیف توسط سیستم که به صورت رندوم خود سیستم به بعضی کاربرا تخفیف میده که خودکاره و متاسفانه ما نقشی در اون نداریم و به صورت اتومات فعال میشه

Besiyar khob va kar bordi. Mamon baraye tamame zahmateton. Well done​:ok_hand:t2:

تا الان که عالی بوده با اینکه چند ساعت نصب کزردم و اشتراک طلایی برای خودم و خانومم گرفتیم. قراره این برنامه و برای خیلی‌ها معرفی کنیم

2 پسندیده

جهت اطلاع ، نرم افزاری که نوشتید درست کاز نمیکنه !!!

چه مشکلی در استفاده از اپلیکیشن دارید؟

سلام
میشه این《کلمات انگیزشی》که بعد از ساخت زنجیره نمایش داده میشن رو متنوع تر کنید.
تکراری شده دیگه انگیزه به آدم نمیده

بدنبود ولی بهتر بود بعضی از داستانها از جمله مرد نامریی رو حذف میکردی انگیزه من رو خیلی کم کرد

به نظر من کارتون حرف نداره، از بس خوب بودید من اشتراک طلایی یکساله گرفتم ازتون، یه برنامه با کیفیت و حرفه ای و واقعا دمتون گرم، امیدوارم در ادامه هم با کیفیت باشید.

2 پسندیده

A post was merged into an existing topic: پیشنهادات در مورد اپلیکیشن زبانشناس

برنامتون خیلی عالیه .
ولی یه ستاره رو کم میکنم بخاطر اینکه از نظر من زنجیره ی دروس ناعادلانست و اگه حتی یه روز ،
سَری به برنامه نزنی کل زنجیره ای که بدست آوردی رو ازت میگیره و از صفر شروع میکنه. که به نظر من خیلی ناعادلانست فکر کن زنجیرت یه هفته ای شده حالا به خاطر یه روز کلشو ازت میگیره .
لطفا اگر امکانش هست یه تغیر کوچیکی در موردش بدین .
با تشکر از شما :pray:t2::heart:

درکل برنامه خوبیه خیلی عالیه ولی اگه یه روز نزنی از اول میاد و این خیلی بده:slightly_smiling_face:واقعا بی انصافیه:confused:

سلام وقت بخیر

برنامه قابلیت نجات دهنده داره اگر ده روز مستمر زبان بخونید و تیک زنجیره رو بزنید یه نجات دهنده میگیرید و اگر سی روز زنجیره تشکیل بدید سه تا نجات دهنده بدست میارید.
و اگر روزی زبان رو نخوندید و زنجیره رو نزدید نجات دهنده زنجیره شمارو وصل می‌کنه و نمیذاره از صفر شروع کنه.

همچنین اگر نجات دهنده هم نداشتید میتونید از قسمت مدیریت اشتراک یه نجات دهنده خریداری کنید. توجه داشته باشید که حتما قبل از شکست زنجیره، نجات دهنده رو داشته باشید تا اگر زنجیره اتون شکست نجات دهنده عمل کنه

1 پسندیده

دوست خوبم اگر نجات دهنده داشته باشید نمی‌ذاره زنجیره اتون از صفر شروع بشه. قبل از اینکه زنجیره اتون بشکنه میتونید نجات دهنده رو خریداری کنید و یا اینکه ده روز پشت هم زنجیره رو تیک بزنید تا یه نجات دهنده دریافت کنید

1 پسندیده

عالیی