ارزیابی شما از اپلیکیشن زبانشناس

ارزیابی شما از اپلیکیشن زبانشناس
none 4.569169960474309 253

بهترین … بدون اغراق

1 پسندیده

سلام تنها برنامه ای است که دوسال است مرتب هر روز از آن استفاده میکنم بسیار عالی و کاربردی و مفید و متنوع است

3 پسندیده

سلام دو تا مشکلی که من تو برنامه خوردم:
۱- برنامه بین نسخه دسکتاپ و موبایل سینک نیست. من گاهی اوقات با دسکتاپ میخونم گاهی اوقات با موبایل و این دوتا اپ گویا هر کدوم برای خودشون کار میکنن و با هم دیگه مرتبط نیستن این باعث میشه زنجیره تکمیل نشه و انگیزه ادم کم بشه.
۲- برای کتاب ۱۰۰۰ کالوکیشن اصطلاحات باید امکان اضافه شدن به لایتنر رو داشته باشن اما برنامه اصطلاح رو متوجه نمیشه و تک تک کلمات یک اصطلاح رو به صورت جداگانه معنی میکنه و اضافه میکنه به لایتنر.
با تشکر

ورژن نسخه اندرویدتون چنده؟

اگر با کلیک بر روی لغت، امکان اضافه به لایتنر نبود، میتونید وارد لایتنر بشید و از قسمت جستجو سرچ کنید
و اگر اصطلاح موردنظر رو پیدا نکرد به ما گزارش بدید که همکاران به دیکشنری اضافه کنن.

سلام وقتتون بخیر.چرا روی گوشی من دیکشنری نداره؟ گوشی من iosهست.
گوشی خواهرم که اندروید هست دیکشنری دارد ولی من توی گوشی خودم پیدا نمیکنم

سلام وقت بخیر نسخه ایفوت هم دیکشنری داره روی لغت کلیک کنید و صفحه رو به سمت بالا بکشید و روی علامت + بزنید و دیشکنری ها رو دانلود کنید

البته از نسخه وب هم میتونید استفاده کنید

1 پسندیده

عالی من تازه شروع کردم اما دوسش دارم و باهاش ارتباط خوبی گرفتم‌

1 پسندیده

سلام
لطفا اپلیکیشن سیستم iOS رو بروزرسانی کنید و امکاناتی که در اپلیکیشن اندروید هست را به آن اضافه نمایید
با تشکر

متاسفانه این نسخه ارتقا پیدا نمیکنه و مخاطبان ایفون برای دسترسی به امکانات جدید میتونن از نسخه وب استفاده کنن

این هم لینک دسترسی به نسخه وب خدمت شما :rose:

https://app.zabanshenas.com

بییی نظیییر

برنامه خوبیه ولی چرا گزینه سرچ تو برنامه نیست برای مطالعه یه دوره کلی باید بگردم تا چیزی رو که میخوام پیدا کنم…

کدوم نسخه رو دارین دوست خوبم. گزینه سرچ با اسم کاوش خیلی وقت هست که در برنامه موجوده. اگر نسخه آیفون دارین از نسخه وب استفاده کنین

این هم لینک دسترسی به نسخه وب خدمت شما :rose:

https://app.zabanshenas.com

ممنون اخرین بروز رسانی رو دارم گوشیم ایفون هست ولی متاسفانه این گزینه رو تو برنامه پیدا نکردم:pensive:

1 پسندیده

مریم جان نسخه آیفون آپدیت انجام نمیشه
از نسخه وب استفاده کنید که همکارم براتون لینک فرستادن.

1 پسندیده

سلام خواستم تشکر کنم ازتون بابت برنامه خوبی که درست کردید یکی دوتا پینهاد دارم
الان یکماهی هست که از برنامتون استفاده میکنم و خیلی برام مفید بوده ویژگی های بسیار خوبی داره و اما دوس دارم که چندتا چیز دیگه هم بهش اضافه بشه برای مثال
دیدید که خیلی از بازی ها وقتی شما یه کارهایی رو انجام میدید بهتون مدال میده خب چرا اینو به برنامه اضافه نکنید مثلا وقتی یه نفر ۱۰۰۰ کلمه یاد گرفت فلان مدال و بگیره یا اگر کل درسای مثلا انگلیسی قدرت و تموم کرد مدال بگیره و بتونه لیست مدالشو که گرفته و اونایی که هنوز نگرفته رو ببین و براش تلاش کنه چون برنامه بعد از یه مدت یکنواخت میشه این چیزای اینطوری باعث میشه که از یکنواختی دربیاد
و دوم اینکه ای کاش توی بخشای زبانشناس، زیبوک و زوم یه اسلایدر بود که مطالب جدیدی که اضافه میشد رو‌ میذاشتید که مخاطب ببینه
من میدونم شما دارید تلاش میکنید درسای جدید اضافه میکنید و ترجمه میکنید اما بذارید من به عنوان مخاطب برنامه شما، این رو ببینم
تو هر بخش که وارد میشم مطالب جدیدی که اضافه شده یا آپدیت شده رو ببینم
این باعث میشه که برنامه رو بیشتر پویا نشون بده

1 پسندیده

سلام مجموعه بسيار عالي جمع آوري شده فقط اي كاش قسمت كتب آيلتس نيز مثله باقي داستان ها ترجمه شده ميبود.

سلام دوست خوبم
کتاب های آیلتس و آموزشی ترجمه انجام نمیشه چون سطح این کتابها پیشرفته ست حداقل باید سطح عمومی زبانتون قوی باشه بعد سراغ کتاب های آیلتس برید
البته نباید به ترجمه وابسته باشید حتی در آزمون آیلتس که بخواهید شرکت کنید خبری از ترجمه فارسی نیست.
از الان خودتون رو به چالش بکشید که بتونید بدون ترجمه ادامه بدید و سطحتون رو ارتقا بدید

1 پسندیده

سلام
من تازه امروز با نسخه وب نرم افزارتون آشنا شدم و واقعااا دمتون گرم امیدوارم همینجوری ادامه بدین و دوره های بیشتر و بیشتری داخل نرم افزارتون قرار بدین مخصوصا دوره های بریتیش و انگلیسی با لوسی که خودم از طرفداراشم
فقط هزینه اشتراک داره منو می ترسونه که یه وقت نتونم واسه سال بعد تمدید کنم اشتراکمو هر چند احتمالا به هر حال تمدید میکنم ولی خب …

1 پسندیده

سلام وقت بخیر دوره ها همچنان در حال اضافه شدن به اپ هست که میتونید وارد کاوش بشید و از قسمت تازه ها چک کنید.
دوره های بریتیش هم موجوده دسته بندی بریتیش رو حتما نگاهی بندازید
برای هزینه های اشتراک نگران نباشید تخفیف همگانی در نظر گرفته میشه و یا حتی سیستم به صورت رندوم تخفیف رو به پنل بعضی کاربران اعمال میکنه.

1 پسندیده

برنامه ی خوبی هستش ولی حیف برا ترجمه و کلمات نیاز به پول داره