سطح چندید؟😍

سلام دوستان❤️
بیاید اینجا بگید سطح چندید و چند هزار کلمه بلدید؟
میتونیم بهم کمک کنیم که چه جوری با چه کتاب هایی تعداد زیادی کلمه که بلدیم رو از حالت ندانسته خارج کنیم و سطحمون بالا بره

22 پسندیده

سلام.
من سطح چهارم
نمیدونم چند تا لغت بلدم ولی بنظر خودم در حد خوبی هستم
هر چند تا رسیدن به سطح شیش و حد مطلوب خیلی فاصله دارم ولی اصلا نگران یا ناامید نیستم چون انقدر با زبانشناس اخت شدم که مطمئنم خیلی راحت به اون سطح میرسم

23 پسندیده

سلام
دوست عزیز من 4800 بلدم، البته کلماتی دیگه ای هم بلدم که توی دروس هنوز بهشون نرسیدم تا به لیست دانسته ها اضافهشون کنم. اما شما اگر میخوای بدونی باید چندتا کلمه یاد بگیری؟ و از کجا باید یاد بگیری؟

برای اینکه بدونی چند کلمه برای یادگیری انگلیسی کافیه، این ویدیو زیر ببین. یکی از کانال های یوتیوب گذاشته. اینم لینکش
https://youtu.be/CRjrBllv9DM
حالا برای اینکه کلمات مناسب پیدا کنی و یادشون بگیری. بهترین حالت یادگیری کلمات توی جمله هست‌ حالا اگر خواستی کلمه یاد بگیری توی همین کانال چندید ویدیو برای کلمات و مکالمه و گرامر هستش میتونی استفاده کنی
من خودم ویدیو 1000 کلمه پرکاربرد نگاه کردم و هر روز مرور میکنم تقریبا 90 درصد بلدم.
ویدیو 667 کلمه پرکاربرد مقدماتی هم نگاه کردم
ویدیو 100 کلمه که 50 درصد انگلیسی هستند هم نگاه کردم
ویدیو 200 فعل پر کاربرد
و کلی ویدیو های دیگه چون یه دو هفته ای هست که با کانال دبیرآنلاین آشنا شدم هنوز وقت نکردم همه ویدیو هاش نگاه کنم.
توی برنامه بیاموز هم کلی کلمه هستش با کارت.
اما در هر صورت بهتری روی اضافه کردن کلمات به لاینر تمرکز نکنی، به جاش هر درس چندین روز مرور کن تا یادش بگیری، اینطوری کلمات هم یاد میگیری، وگرنه منم 3 هزارتا کلمه از دبیرستان و دانشگاه حفظم بود اما نمیتونستم یه جمله ساده بهاش بسازم. امیدارم این پاسخ به کار شما و دوستان بیاد.

21 پسندیده

با سلام
با خجالت و افسوس سطح 2 هستم :neutral_face::zipper_mouth_face::expressionless:
:smiling_face_with_tear: کلمه زیاد بلدم تو اپ ولی سطحم کمهههه
:relieved: البته عیب نداره این سال تحصیلی به خوبی تموم بشه اگر عمری بود و زیر این امتحانات و حجم درسا جان به جان آفرین نسپاردیم تابستون جبران میشه…

22 پسندیده

سلام
من سطح 4 هستم :rose:
برای یادگیری کلمات به نظر من هر کلمه که داخل لایتنر میبینید را و معنیشو فهمیدید در جمله های مختلف بخوانید و برای خودتون جمله بسازید
و در مکالمه از آن کلمه استفاده کنید خیلی خوبه این روش برای من جواب داد و اگر سطح متوسط هستید از دیکشنری انگلیسی به انگلیسی استفاده کنید :dizzy::100::white_check_mark:
(موفق باشید)

17 پسندیده

سلام خیلی ممنونم ازتون:rose::rose:
توی بخش وضعیت من میبینم چند کلمه بلدم و چند کلمه توی لاینتر دارم، منم سطح چهارم و سیصد کلمه مونده تا برسم سطح پنج:heart_eyes::heart_eyes:

5 پسندیده

خیلی خیلللییی ممنونم واقعا اطلاعات خوبی بود بهره بردم ازش:rose::rose::rose::rose::rose:این هزار کلمه پرکارد توی کدوم بخش زبان شناسه؟

2 پسندیده

عزیزم حتما میتونیییی:heart::heart::heart::heart:

3 پسندیده

عالییی عالیی حتما ممنونم:rose::heart_eyes:

3 پسندیده

سلام 1000 کلمه پرکاربرد و ویدیو های دیگه توی کانال یوتیوبی به اسم دبیر آنلاین هستند. فقط توی یوتیوب دبیر آنلاین به فارسی سرچ کنید، کانال و ویدیو ها را میاره بالا.

3 پسندیده

احسنت خیلی خیلی عالیه.امیدوارم موفق باشین.

1 پسندیده

سلام فاطمه جان خوبی من چند ماهه شروع کردم به زبان شناس سطح دومم و ۲۰۵۰ تا لغت بلدم و ۴۵۰ تا لغت مونده تا به سطح سه برسم که دارم سریع و خوب جلو میرمو از عملکردم راضیم

13 پسندیده

سلام و تشکر از موضوع خوبی که ایجاد کردین من سطح ٣ هستم
دوستان به نظرم تعداد کلمات یاد گرفته شده خوب هست ولی مهمتر به یاد آوردن و بکار بستن آن در جمله به صورت سریع هست.
امیدوارم این تاپیک یک انگیزه برای پیشرفت همه ی عزیزان باشه
موفق باشید

12 پسندیده

خیلی خیلی عالیهعع همین طور ادامه بده عزیزم که برسیم به ۶ همگی:heart_eyes::heart_eyes::heart_eyes:

3 پسندیده

خیلی نکته خوبی بود ممنون ، دقیقا به کار بردن در جملات مهمه، منم هر کلمه رو برای خودم جمله میسازم که مطمین شم در جایگاه درست به کار میبرمش

4 پسندیده

ایشالا پیش به سوی پیشرفت

3 پسندیده

اخ جون امروز رسیدم سطح پنج:heart_eyes::heart_eyes::partying_face::partying_face:
کتاب های هری پاتر رو اگه سطح ۳به بالا هستید حتما بخونید چون پر از کلمات آبی هست که میشه به حالت دانسته تبدیل کرد و سطح تون بالا بره⚡در ضمن لهجه پودکاست بریتیشه و اصطلاحات هم بالطبع بریتیشه اگه امریکن دوست دارید کتاب های آر آل استاین بیشتر براتون لذت بخش خواهد بود🎈

16 پسندیده

احسنت.تبریک میگم

3 پسندیده

ممنونم:heart_eyes::heart_eyes:

4 پسندیده

من سطح سه هستم ولی کلی لغت بلدم که دوست داشتم به لابتنر اضافه کنم ولی نمیتونم .کاش میشد از بیرون هم اضافه کرد

4 پسندیده