آیا فعل کمکی is به قرینه حذف شده؟ یا واقعا نیاز نبوده؟

و ممنون از شما دوست عزیز که جواب دادید

1 پسندیده

خواهش می کنم
کمکی خواستید ما هستیم و انرژی این تالار برای پیشرفت ساخته شده.
کافیه یه مدت اینجا باشید تا انرژی رو حس کنید و متقابلا به گروه ما با انرژیتون کمک کنید.
هر کمک و سوالی داشتید بپرسید تا ما بهتون پاسخ بدیم یا اگه جوابش رو اگه ندونیم براش جواب پیدا کنیم.
من اکثر مقالاتم رو بسته به سوالات دوستان نوشتم :+1::rose:

2 پسندیده

نمیدونم چی بگم و چجوری حسمو بگم‌واقعا حتما کنارتون میمونم و ادامه میدم
فقط یه خواهش مطالبی مث این مقالاتی که ترجمه کردید یا راهکارهایی که دادید رو‌ اگه تگ داره یا لینک داره بذارید که من همه رو بخونم چون از خوندن مطالب اینجوری انگیزه و انرژی میگیرم و‌بهتر میدونم باید چیکار کنم‌و چجوری شرو کنم
خیلی خیلی ممنونم از وقتی که میذارید

2 پسندیده

سلام ، همه ی مقالات مفید تو این دو تا تگ دسته بندی شدن

4 پسندیده

من تا بحال این مقاله رو ندیده بودم‌.بنطر من اینجور مقالات که میتونه تو روند یادگیری با این روش خیلی مفید باشه رو باید یه جورایی بعنوان _پست ثابت تو صفحه اول تالار_ پین کرد که کاریر مجبور شه اول اینها رو بخونه.خیلی عالی بود‌.ممنونم

4 پسندیده

ممنونم اقا فرزاد :pray::pray::pray::pray::pray:

2 پسندیده

اره حق با شماست بنظر منم بهتره از این دست مقالات رو جوری تو تالار قرار بدن که کسی تازه وارد تالار میشه این تاپیک ها بعنوان راهنمایی بهش معرفی بشه و با خوندن اینا بدونه اول کجا اومده و روش کار این اپ و این تالار چیه و جدای از این واقعا انگیزه هر کسی رو دو چندان میکنه خوندنشون

2 پسندیده

احسنت …همه ما گرامر می‌خونیم ولی تکنیک زبان شناس متفاوت از تکنیک مدارس است …گرامر جزیی از زبان است ساختار و اصل زبان هست ولی برای مکالمه نباید اسیر گرامر شد …گرامر بخشی از هر زبان است …به نظر من هر کسی می‌تونه تو بخشی از زبان به تخصص برسه …هر چیزی جای خودش را داره …زبان دنیایی عظیم است پر از واژگان پر از .‌‌‌‌…مهم اینه که از این موارد کجا میخواهیم استفاده کنیم …مکالمه و روان صحبت کردن نیاز نداره این همه اسیر گرامر پیچیده شد در واقع زیاد متمرکز شدن روی گرامر در حیطه مکالمه بازدارنده است …

2 پسندیده