فرق انگلیسی بدون تلاش و انگلیسی قدرت و انگلیسی را واقعی یادبگیر چیست؟

انگلیسی قدرت… انگلیسی بدون تلاش… انگلیسی را واقعی یاد بگیر

2 پسندیده

سلام دوست عزیز
منابع “انگلیسی بدون تلاش” جزو پرطرفدارترین منابع زبانشناس هستند و افراد زیادی تونستند از طریق این منابع نتیجه بگیرند.

شما هم بر اساس سطح‌تون از قسمت زیر می‌تونید یکی از این دوره‌های مجموعه انگلیسی بدون تلاش رو انتخاب کنین:

:blue_heart: سطح مبتدی >>> دروس پایه انگلیسی بدون تلاش

:blue_heart: سطح متوسط >>> انگلیسی قدرت

:blue_heart: سطح پیشرفته و بالاتر >>> دوره VIP، انگلیسی واقعی را یاد بگیر، و انگلیسی تجاری

شیوه مطالعه و توضیحات کامل در رابطه با این دوره رو میتونید در مقاله زیر بخونید:

اما باز هم اگه سوالی داشتین من همیشه در کنارتون هستم و کمک‌تون می‌کنم :rose::rose:

4 پسندیده

خیلی ممنون سپبده جون :heart_eyes: من دارم انگلیسی بدون تلاش مبخونم. بر اساس سطحم… فقط میخواستم فرقشونو بدونم که متوجه شدم فرقشو تو سطح اونا برای زبان اموزاست :bouquet:بازم خیلی ممنون از توضیحتون :kissing_heart::kissing_heart:

2 پسندیده

خواهش میکنم عزیزم
امیدوارم مفید واقع بشه :smiling_face_with_three_hearts:

2 پسندیده

سپیده جون، مطالبی که گذاشتین و منم خوندم، فقط یه سوال اینکه متن دروس باید حفظ بشن؟؟

مهساجان وقتی متن رو ۷ روز یا بیشتر دو تا سه بار توی روز گوش کنی خودبخود خیلی از قسمت ها رو حفظ میشی
ولی الزام روی حفظ متن نیست همین که به یه احساس تسلط برسیم کافیه یعنی بتونیم واژه ها رو توی متن های مختلف به کار ببریم و بازگویی کنیم

2 پسندیده

نه عزیزم نیازی به حفظ کردن نیست. فقط تکرار و مرور داشته باشید کاملا به متن درس تسلط پیدا میکنید. فقط فعالانه گوش بدید و جمله به جمله پاز کنید و تکرار کنید

1 پسندیده

ممنون از راهنماییتون :heart:

1 پسندیده

ممنون سپیده جون :heart:

1 پسندیده