ارزیابی دوره «انگلیسی واقعی را یاد بگیر»

ارزیابی دوره «انگلیسی واقعی را یاد بگیر»
none 4.586206896551724 58

خیلی عالیه :heart_eyes:

خیلی عالی

سطح این آموزش رو به اشتباه نوشتید A2

عالی

سلام بسیار کاربردی و عالیه
فقط ای کاش کاملا ترجمه داشت
لطفا اگر امکان داره ترجمش رو کامل کنید :kissing_heart::kissing_heart:

این سری از آموزش هاش عالیه ولی سطح این دوره تقریبا Advance هستش ،اشتباه نوشتید .

1 پسندیده

سلام دوست خوبم دوره های زبانشناس در حال ترجمه هست و به ترتیب اولویت دوره ها ترجمه و بارگذاری میشه

یه سوال این دوره برای من که سطحم a2 خوبه یا سخته؟

این دوره براتون سخته برای سطوح پیشرفته پیشنهاد میشه.
شما میتونید انگلیسی روان یا دروس انگلیسی پایه رو بخونید

1 پسندیده

سلام فرقی نمیکنه که واقعی یا قدرت یا وی ای پی رو برا این سطح بخونیم و سلیقه ای هست و یکیشو بخونیم کافی هست؟

1 پسندیده

دوست خوبم اگر سطحتون متوسطه دوره انگلیسی قدرت رو بخونید و اگر بالای متوسط هستش دوره های انگلیسی واقعی را یاد بگیر یا وی آی پی رو بخونید.

2 پسندیده

تا حدودی سلیقه ای هست، اما Power, در سطح متوسط محبوب ترین و پرفروش ترین و یه جورایی base هستش اغلب بعد از این power aj میرن سراغ Real و vip و البته طبق توصیه خود aj موازی خواندن هم اوکی هست .
اگه برای اینکه ajزندگی و طرز فکرتون عوض کنه و زبان تون هم خودبخود اوکی بشه، Power&VIP کولاک هستن و البته طراحی هر درس power برای حداقل یک هفته هست و ارئه دروس Vip توسط ای جی و کریستن و جو ماهیانه بوده.

خلاصه هم فال و هم تماشا.

1 پسندیده

تنها مرجع و معیار تشخیص اینکه برای سطح شما خوبه یا نه خودتون هستید، ببینید اغلبش متوجه میشوید و نیاز به کارکردن بیشتر هم احساس کنید، به اندازه کافی باید آسون و سخت باشه، و اندازه کافی خودتون تشخیص میدید، این تجربه و نظر شخصی منه.

1 پسندیده

بنظر ترجمه سمه، حتی مبتدی

1 پسندیده

درود بر شما. ممنون. البته من خودم رو عضو افتخاری تیم زبانشناس در زمینه دوره های AJ hoge به قول دوستان ای جی جان می‌دونم و به اطلاع سروران زبانشناس هم رسوندم، و لازمه بازم اشاره کنم که Aj توی این ده سال گذشته چیزی فراتر از زبان برام بوده، مردی برای یک عمر ، زندگیم عوض کرده، …دوستانه که با دوره های Power, و Vip ش آشنا هستند متوجه منظورم میشن،
هم فال و هم تماشا.

آرزومه تا در قید حیات هست و همینطور من ببینمش، الان باید ژاپن باشه با دختر پسر دوقلوش

3 پسندیده

AJ a friend for all intens and purpose. he is a very nice person. beyond learning English, I learned so many things about life in general.

3 پسندیده

سلام دوستانی که این دوره رو دیدن، سطحش C1 هست یا B2 ? حس میکنم سطحش بالاتره دوره VIP باشه

1 پسندیده

Perfect​:rose:

سلام
لطفا زمانی که دروس این بخش کامل ترجمه شد از طریق نوتیفیکیشن اپلیکیشن اطلاع رسانی کنید تا اشتراک طلایی را تمدید کنیم.

1 پسندیده

سلام. ضمن تشکر از شما، لطفا ترجمه دروس را هم قرار بدهید. یک دنیا تشکر