ارزیابی دوره «انگلیسی واقعی را یاد بگیر»

ارزیابی دوره «انگلیسی واقعی را یاد بگیر»
none 4.586206896551724 58

این تاپیک برای دریافت ارزیابی شما از دوره «انگلیسی واقعی را یاد بگیر» نرم افزار زبانشناس است.
توضیح مختصری از این دوره:
به ادعای سازندگان این مجموعه اکثر مجموعه های آموزش مکالمه انگلیسی به واقع مکالمه صحیح و واقعی انگلیسی را آموزش نمی دهند و اغلب مکالمات کتاب های آموزش انگلیسی غیر واقعی و ساختگی هستند و صرفا دو گوینده متنی پیش نویس را رو خوانی میکنند. برای فهمیدن مکالمات واقعی انگلیسی زبانان بومی، شما نیاز دارید که مکالمات واقعی را بشنوید و برای گفتگو با این افراد هم بایستی از همین مکالمات واقعی استفاده نمایید.
تهیه کننده: Learn Real English
سطح: 4

9 پسندیده

عالیه
با این دوره دیگه میشه راحت تمام فیلمها و آهنگارو متوجه شد

10 پسندیده

تلفظ افلاین نمیشه چراااااااااااا

3 پسندیده

برای شروع این دوره حتما باید انگلیسی قدرت را تمام کرده باشیم؟

3 پسندیده

بله
معمولا ترتیبش به همین صورته

4 پسندیده

خوب است.فقط شروع آن مشخص نیست وبلاتکلیف میشوی.

4 پسندیده

خیلی سرعت خوندش بالاست

3 پسندیده

به نظرم این دوره از همه دوره ها مفیدتره؛ چونکه مهارت listening رو خیلی تقویت میکنه اونم بیشتر بخاطر صدای بم و زیر هستش که هم اقا و هم خانم صحبت می کنن. و نکته دوم اصطلاحات و عبارات عامیانه رو یاد میده، سوم اینکه کلماتی که تند گفته میشه و سرهم که اصلا توی نوشتاری نمیشه پیدا کرد رو آموزش میده. و نکته مهمتر اینکه در درس واژگان کلی واژه مترادف آموزش میده و نحوه توضیح دادن در مورد یک کلمه رو یاد میده و مثالهای خوبی میزنه. به نظرم برای سطح متوسط به بالا بسیار مفیده.

======================
این تاپیک مربوط به درس «مکالمه» در اپلیکیشن زبانشناس است (دوره «انگلیسی واقعی را یاد بگیر»، فصل «زمین لرزه»)

12 پسندیده

من اشتراک حرفه ایی میخواستم

2 پسندیده

با سلام.وخسته نباشید و تشکر فراوان بابت این نرم افزار
در سطح ابتدایی بعضی دوره ها ترجمه فارسی ندارند
و مشکل دیگه من اینه که کسی نیست تا مکالمه کنم باهاش

3 پسندیده

تمرکز خود را رو قسمت دیکشنری بذارید لطفا در کافه بازار نرم افزاری هست برای آموزش زبان به نام (پیشرفت خودکار زبان ) دیکشنری این نرم افزار عالی هست و همه نرم افزارهای اموزش زبان در کافه بازار از این نوع دیکشنری استفاده می کنند حتی (دهکده زبان) که داستان با اخبار به زبان انگلیسی ارائه میکنه از همین نوع دیکشنری استفاده میکنه

2 پسندیده

نرم افزار مفید و هوشمندانه ای است

2 پسندیده

برنامه خوبی طراحی کردید،امیدوارم همیشه پویا و موفق باشید.

3 پسندیده

با درود

ضمن عرض ادب، به استحضارتون میرسونم که در بسته آموزشی - انگلیسی واقعی را یاد بگیر - در یکی از درس ها به نام - سفر به لاس وگاس، قسمت دوم - در نیمه اول متن درس عدم تطابق کامل متن و صوت وجود داره که طوری که میشه فهمید متن اشتباها و جابجا قرار گرفته و باید متن اصلاح بشه اما صوت مربوط به همین درسه و درسته‌.

لطفا در صورت امکان، جهت اصلاح متن درست مذکور پیگیری های مقتضی رو انجام بدید.

از تلاش بی وقفه و برنامه بسیار ارزشمندتون سپاسگزارم.

پاینده باشید.

8 پسندیده

بسیار به بالا بردن لسنینگ و اسپیکینگ کمک میکنه… عالیه

3 پسندیده

این درس نامه عالی است

2 پسندیده

اصلا نمیدونم از کجا و چجوری شروع کنم.چقد گنگه برنامه.کسی میتونه کمکم کنه؟

2 پسندیده

خیلی عالی است . مطالب بیشتری بگذارید

2 پسندیده

خیلی خوب.همیشه پایدار باشید

2 پسندیده

عااااااالیییییییبببب

2 پسندیده