یادگیری زبان و روش درست استفاده از اپ

ادامه دادن بحث از چطوری از این اپ استفاده کنم ؟:

سلام
وقت بخیر
سطح مبتدی و هدفم یادگیری کامل

1 پسندیده

سلام دوست عزیز
اگر دایره لغات شما کمتر از حد دبیرستان هست، چند تا پیشنهاد براتون داریم

:one: دوره تمرین مکالمه روزانه

از اونجایی که این دوره ها ساده و همراه ترجمه هستند، میتونید برای شروع از اونها استفاده کنید.

کافیه در صفحه اصلی برنامه روی همه دوره ها بزنید و وارد دسته بندی مکالمه زبان انگلیسی بشین و دوره تمرین مکالمات روزمره انگلیسی رو باز کنید و لغاتی که نمیدونید رو در دیکشنری معنیش رو چک کنید و اونقدر گوش بدین که بر متنش مسلط بشین و بتونید روون بشید و بعد برین درس بعدی

:two: نیمچه داستان هاست که در صفحه اصلی برنامه روی همه دوره ها بزنید و وارد دسته بندی داستان ساده بشید

:three: داستان های مصور صوتی که در دسته بندی داستان ساده قرار داره

:four: داستان ها بچه گانه که در دسته بندی داستان ساده قرار داره

:five: میتونید از دوره های Super mind و Interchange و oxford project بخش مبتدیش هم استفاده کنید که در دسته بندی کتاب آموزشی قرار گرفتند.

:six: همچنین میتونین از دوره “حروف یادگیری انگلیسی” برای شروع استفاده کنین.

بسته به توانایی درک تون میتونید یکی از این موارد رو انتخاب کنید و به ما اطلاع بدین تا نحوه مطالعه رو خدمتتون بیان کنیم

2 پسندیده

سلام
ببخشید ولی اگه میشه جواب منم بدید😅
من سطحم داخل برنامه فعلا دو هست ولی اگه اون کلماتی که بلدم ولی هنوز بهشون نرسیدم که سفید کنم رو حساب کنیم میشه سطح سه
هدف اصلی من تقویت کامل مهارت ها هست
ولی فعلا میخوام بیشتر روی لغات لیسنینگ و ریدینگ تمرکز کنم

2 پسندیده

سلام آقا امیر
چه دوره ای رو تا الان خوندین؟

2 پسندیده

قبل زبان شناس یه 10 ترم کلاس رفتم
بعدش هم الان که شروع کردم کار با زبان شناس که دارم انگلیسی قدرت رو میخونم

1 پسندیده

همین دوره هم عالیه برای همه مهارت های انگلیسی رو پوشش میده فقط باید اصولی پیش برین تا بتونین به نتیجه خوبی برسین و تکرار هم خیلی مهمه برای هر درس وقت بزارین و فعالانه گوش بدید و مینی استوری ها رو در روز دوبار گوش بدید و به سوالاتش جواب بدید و سعی کنید بدون متن گوش بدید اگر جمله ای رو متوجه نشدید پاز کنید و متن رو یه نگاه بندازید. در ادامه نحوه مطالعه هم میذارم که مطالعه کنید.

برای ریدینگ، گسترده خوانی کنید
کتاب های سطح بندی شده در زیبوک رو بخونید از سطح خیلی ساده تا پیشرفته هستش و کتابی رو انتخاب کنید تا ۹۰ درصد رو متوجه بشید.
در کنار انگلیسی قدرت، کتاب های داستان رو بخونید

3 پسندیده

دوبار در روز کم نیست؟
چون من میخوام در روز 3 بار داستان کوتاه و یه دو بار فایل اصلی رو
یعنی در کل 20 بار فایل اصلی
30 بار داستان کوتاه
يعني یکم سنگین برنامه ریختم🤔؟
و میخوام درکنار اینا پادکست هم گوش بدم( به صورت فشرده)
بنظرتون چطور میتونم نهایت استفاده رو از ببرم؟

2 پسندیده

من حداقل ها رو گفتم که کمتر نباشه ولی بسته به هدف خودتون میتونید بیشترش کنید.

همینم خیلی عالیه :ok_hand:

تو تایم های آزادتون میتونید پادکست رو گوش بدید خیلی خوبه فقط براتون سخت نباشه حداقل بالای ۸۵ درصد رو متوجه مطالب بشید که بتونید در کنار انگلیسی قدرت ادامه اش بدید.

منابع های مورد علاقه اتون رو بخونید مثلا خودتون گفتید به پادکست علاقه دارید پس همین رو تو برنامه اتون بزارید

در کل خودتون رو تو زبان غرق کنید همیشه مطالعه زبان داشته باشید مطالب سرگرمی بخونید مثلا من خودم امروز صبح مقاله ای در مورد شکلات خوندم که چه تاریخچه ای داشته که چطور اینقدر طرفدار پیدا کرده.
شما هم همین کارو بکنید خودتون رو در معرض زبان قرار بدید تا بازده بهتری داشته باشید. :cherry_blossom::cherry_blossom:

2 پسندیده

یعنی میگید که فقط گوش بدم به پادکست و فقط لذت ببرم؟
درضمن اگه میشه پادکست های بیشتری رو به برنامه اضافه کنید
من پیشنهادم پادکست
What if World هست
پادکست آموزشی نیست ولی برای شنیدن خیلی خوبه

2 پسندیده

اگر 90درصد رو متوجه میشوید بله، در غیر اینصورت همون فشرده شنوی کنید.

به لیست درخواست اضافه کردم تا همکاران بررسی کنن

2 پسندیده

خیلی ممنونم :slightly_smiling_face:

2 پسندیده