«به دنبال راه حل برای بی انگیزگی در انگلیسی نباشید با بی انگیزگی کنار بیایید»

بله حق با شماست اقا مصطفی . بین خواستن و توانستن خیلی فاکتورا از جمله تمرین و انجام دادن نهفته است که اقا کامبیزم اشاره کردن تو مقاله .
مهم اینه ما وقتی چیزی رو می خوایم همراه با استارت، اراده و تمرین و کوشش و صبر را هم ضمیمه کنیم تا بتونیم توانستن رو از مرحله بالقوه به فعلیت برسونیم .

3 پسندیده

سلام . آیا استفاده از دیکشنریهای آنلاین برای ترجمه متون کار درستیه؟

2 پسندیده

مثل همیشه درجه یک :rose::bouquet::rose::bouquet:

1 پسندیده

من از بعضی جملات خوشم میاد و انها را به انگلیسی می نویسم فکر کنم خیلی خوبه
Where there is a wish, there is a way;
But
To desire is not to desire, to wish, or to hope;
But
It means to do.
جملات شما فو ق العاده بود

2 پسندیده

این مقاله دید من رو نسبت به یادگیری زبان تغیر داد …
ولی با روزی ده دقیقه یا نیم ساعت بعد از چند سال یا چند قرن به انگلیسی مسلط میشیم??? @YoKambiz

2 پسندیده

بیشتر هدفش اینه که شما رو بیاره رو ریل.

به مرور که ثبات رو بدست آوردید زمان یادگیریتون رو میتونید افزایش بدید. اما با روزی نیم ساعت هم میتونید موفق شید. ولی برای ارزیابی باید خیلی فاکتور ها رو در نظر گرفت. اگه با کیفیت بخونید و پایه زبانی مناسبی داشته باشید احتمالا در چهار پنج سال موفق میشید

6 پسندیده

سلام اقا کامبیز من خیلی وقته اصلا دارم زبان نمیخونم و حوصله ندارم و انگیزه چیکار کنم
ممنون میشم راهنمایی کنید🌹

3 پسندیده

میشه راهنمایی کنید🌹واقعا انگیزه یعنی چی🤔

3 پسندیده

ممنون از متن جالبتون ،،،،،در کنارش(مطالعه داستان ) چه مطالعه ای داشته باشم البته در مورد زبان که از یکنواختی بیرون بیام ، پیشنهادتون چیه :pray::pray:

3 پسندیده

معمولا ترجمه کاملی نمیدن و بیشتر برای جملات ساده و لغات به کار میروند

3 پسندیده

والا …
منم از این کارا خیلی خوشم نمیاد. خیلی بخشید عذرمیخوام
ولی اخه تقسیم بندی و این چیزا یعنی چی،
من یه بار میشینم روی میز و برا خودم مثلا 3 ساعت
مقرر میکنم و شروع میکنم به مطالعه کردن… تا دقیقا 3 ساعت مطالعه میکنم و اصلا غیراز ساعت مقرر پایین نمیام.
من خودم بیرون انگلیسی میخوندم، توی دو ماه از first friend به family friend جهش دادم و تا کرونا نیومده بود فمیلی فیرند 2 بود ینی کلا توی دو ماه و نیم
کل فرست فرند هارو تموم کردم و به فملی فرند رسیدم
خودمم الان نهمم خیلی سطحمم بالا نیس.

1 پسندیده

من الان نزدیک به ۳ ساله مطالعه ی دوره های آموزشی رو کنار گذاشتم و از محتوای طبیعی (فیلم و سریال و کتاب ها و موسیقی و پادکست هایی که بومی ها استفاده میکنن)‌ استفاده میکنم.
اگه دوره ی انگلیسی قدرت رو تا بحال کار نکردید، این دوره رو پیشنهاد میکنم، چون level انگلیسی تون رو خیلی میبره بالاتر

6 پسندیده