ارزیابی شما از دوره «Super Minds»

ارزیابی شما از دوره «Super Minds»
none 4.875 8

این تاپیک برای دریافت ارزیابی شما از دوره «Super Minds» در اپلیکیشن زبانشناس است.

توضیح مختصری از این دوره: لهجه بریتیش - مجموعه ای است هفت سطحی که توسط انتشارات کمبریج برای کودکان به چاپ رسیده است. این مجموعه به گونه ای طراحی شده است تا زبان آموزان خردسال بتوانند از تمام پتانسیل خود برای یادگیری زبان استفاده کنند.

سطح: ساده

این مجموعه عالیه
من خودم یکی از منابعی که باهاش شروع کردم همین منبع بود
بعد یه مدت هم فایل کتاب هاش رو دانلود کردم و همزمان از تصویر کتاب هم استفاده میکردم

سلام لطفا این دوره رو ترجمه کنید
خیلی خوبه

سلام دوست خوبم کتاب های آموزشی ترجمه نمیشن ولی دوره های زیادی موجوده که ترجمه شدن میتونید از اونا استفاده کنید و در کنارش این دوره رو ادامه بدید

1 پسندیده

سلام برنامتون واقعا عالیه
فقط اگه بشه چند تا مجموعه کتاب دیگه مثل کتاب (تین تو تین) و (فمیلی و فرندز) رو هم اضافه کنید عالی تر میشه
ممنون

1 پسندیده

سلام دوست خوبم اگر درخواست کتابی از سمت مخاطبان خیلی پر طرفدار و پر درخواست باشه انشالله در اپ قرار میگیره

سلام .میتونم بپرسم چرا کتابهای آموزشی و این کار ترجمه نمیشن؟ مگه نیت استفاده از اپ شما آموزش نیست؟ مشخص میشه نظر کاربر براتون مهم نیست.

1 پسندیده

سلام
هدف کتاب های آموزشی اینه که بدون ترجمه آموزش داده بشه و زبان آموزان رو عادت بده که انگلیسی رو با انگلیسی یاد بگیره.
اگر شما از همین ابتدا با ترجمه پیش برید تا سطح پیشرفته باز هم به ترجمه وابسته میمونید برای آزمون یا ارتقای کاری به مشکل می‌خورید.
اینجوری نیست که ما توجهی به نیاز های مخاطبان نمی‌کنیم حدود ۹۰ درصد منابع اپ به درخواست مخاطبان رسیدگی و انجام شده و حتی همکاران مترجم هم دوره های پردرخواست رو دارن ترجمه میکنن که میتونید وارد کاوش بشید و بخش دروس ترجمه شده رو مشاهده کنید.

1 پسندیده

خیلی خوب بود
فقط کاش بشه وقتی رو کلمات میزنیم هم لحجه بریتیش و هم لحجه امریکن باشد

سلام
برنامه خیلی خوبیه ولی کاش فیلم آموزش کتاب ها هم بود:ok_hand::ok_hand::ok_hand::ok_hand::ok_hand::ok_hand::pray:

دوره جامع و کاملیه
فقط املای خیلی از لغات اشتباه داره که اگه مبتدی باشی ممکنه به اشتباه بیفتی

دوست خوبم میتونید گزارش بدید که کدوم قسمت نیاز به بررسی و اصلاح داره تا همکاران بررسی کنن

سلام من کتاب ۵ این رو در سفیر میخونم و عالیه ولی کند پیش میره