ویس من از درس the race

اینم ویس دوم من … کلا دیگه استرس اینارو گذاشتم کنار فقط میخوام زود درسو یاد بگیرم ویسشو بزارم تالار:joy::joy:امیدوارم ی روزی بشه دیگه درسی بازگو نکنم بیام اینجا مث بلبل انگلیسی تلاوت کنم :sunglasses::joy:لطفا نظرتونو بگین و اینکه به روم نیارین چقد ضایع صدا اژیر پلیس گاز متور در اوردم:laughing::sweat_smile::roll_eyes:

15 پسندیده

زرگل جون خیلیم خوب بود…آفرین.انشالله موفیقتتون ببینیم

فقط اون اومممم اوممممم وسطش برام خیلی جالب بود😂

4 پسندیده

سلام زرگل خانم عالی و نایس
چه تلفظ قشنگی دارید

1 پسندیده

ممنون عزیزمم :heart_eyes::heart_eyes:موفقیت پی در پی خودت انشاالله:heart_eyes::heart_eyes:
شاید باور نکنیی ولی چند بار فقط ظبط کردم برای صدای موتور :joy::joy:هیچ صدایی به غیر از اووم اومم به زبونم نمی اومد :joy:اخرش دیگه خسته شدم :joy:

3 پسندیده

ممنون اقا مصطفی به نظر خودم که اصلا خوب نیست تلفظم …ولییی تعریفتون خیلییییییی امیدوارمم کرد خیلییی:heart_eyes::heart_eyes::heart_eyes::heart_eyes::heart_eyes:

2 پسندیده

مچکرم ممنونم

عزیزززززممم:heart_eyes::joy::heart_eyes::joy:الهییییییی

چقد اذیت شدی برا صدای موتور.

ولی در کل خیلی خوب بود.آفرین.همینجوری ادامه بده.

3 پسندیده

موتور که هیچی مامانم صدای اژیر شنیده میگه مامان جان اینکه بیشتر به امبولانس میخوره :joy: تا پلیس …
در کل ممنون برای وقتی که گذاشتی زهرای عزیزم :kissing_heart::heart_eyes:

3 پسندیده

@sepide-str سپیده جون میشه ویس منو گوش بدین نظرتونو بگین …:see_no_evil::see_no_evil:

3 پسندیده

عزیزم من استاد و مربی نیستم که نظرمو بدم چون خودمم در حال یادگیری بیشتر هستم خیلی راه طولانی دارم :see_no_evil:
ولی صداتو گوش دادم خیلی خوب بود قشنگ معلوم بود که مسلط بودی و تلفظ خوب بود و می‌دونم که بیشتر هم گوش بدید لهجه عالی هم میگیرید :heart_eyes::heart_eyes:

4 پسندیده

جایی بودم نشد جواب بدم فقط لایک کردم ولی شاید باور نکنی بعد خوندن پیامت ذوق مرگ شدما:heart_eyes::smile::smile:وایی که چقدر اینطور ویس گذاشتنا خوبه و وایییییی که چقددد تعریف از شما استادا عالیههههه:heart_eyes:چون دقیقاا باعث میشه کم کم پیشرفت کردنتو حس کنی :heart_eyes::heart_eyes:ممنون واقعاااا:heart_eyes::heart_eyes::heart_eyes:

3 پسندیده

سلام زرگل خانم عالیی بود :heart_eyes::heart_eyes::crossed_fingers:t2:

فقط اون ببو ببوی ماشین پلیس :heart_eyes::joy:

2 پسندیده

ممنون از وقتی که گذاشتین بابت گوش دادن :heart_eyes::heart_eyes:

اصلا صدا در نمی اومد :joy:خدا وکیلی خیلی تلاش کردم:joy::joy:ولی نشد :joy: خود داستان اینقد برام سخت نبود که این صداها سخت بود :joy::joy:

3 پسندیده

زرگل جون به نظر من یه تاپیک بزن عنوانشم بزار چالش وویس.دروسی رو که مطالعه میکنی رو وویس بزار.ما هم همین کارو میکنیم دروسی که درحال تمرینش هستیم رو بزاریم و از همدیگه و همینطور مربیا و افراد سطوح بالا نظر بخوایم تا پیشرفتمونو احساس کنیم.مطمعنا افراد زیادی این چالش رو همراهی میکنن.

4 پسندیده

خودم تو فکرش بودم و دوست داشتم اینکارو بکنم … ولی گفتم شاید استقبال نشه … ولی حتی اگه بدونم چند نفرم باشیم که همینطور هر از چند گاهیی از درسی که یاد گرفتیم ویس بزاریم…خوشحال میشم :heart_eyes::heart_eyes::heart_eyes:این کارو بکنیم

4 پسندیده

آره واقعا این انگیزه رو بیشتر میکنه.بعدش دیگه نهایتا هر درس یه هفته بیشتر طول نمیکشه.پس هفته ای یه بار یه درس رو میزاریم.بعدش این تاپیک باید قوانین مشخصی داشته باشه و توی یه روز خاصی باید وویس ها توش گذاشته بشه مثلا هر جمعه باید وویس ها گذاشته بشه یا هر روزی که خودت میگی.نگران هم نباش اینجور تاپیک ها طرفدارای خاص خودشو داره تازه به مرور بیشتر هم میشه.اگه طرفدار هم نبود خودمو خودت اونقد وویس میزاریم که نگوووو:joy::joy:

ولی جدی میگم روی این موضوع فک کن.فردام یه تاپیک پر آب و تاب با یه عنوان پرآب و تاب بزن چاااالش وویس.بنظرم عالی میشه.

6 پسندیده