ارزیابی شما از «American English File»

ارزیابی شما از «American English File»
none 4.5 42

سلام وقت شما هم بخیر
بخش کتاب های آموزشی ترجمه انجام نمیشه و حتی در آموزشگاه ها که این مجموعه رو تدریس میکنن با ترجمه برای شما آموزش نمیدن، تمرکز کاملا بر روی متن انگلیسی هستش.
اگر سطحتون مبتدی هستش که نیاز به ترجمه فارسی دارید میتونید از دوره هایی که ترجمه فارسی دارن انتخاب کنید و بعد اینکه سطحتون بالاتر رفت سراغ کتاب های آموزشی برید

سلام وقتتون بخیر

در کامنتها خوندم که برخی گلایه داشتند که ترجمه نداره، نمیشه استدلال آورد که اگر سطحتون مبتدی هست با ترجمه کار کنید. این برای کسانی خوبه که می‌خوان خود انگلیسی رو یاد بگیرند، ولی برای یکی مثل من که دنبال تقویت ترجمه هستم، داشتن ترجمه اولویته. از حق هم نگذریم، ترجمه های خوبی ارایه شده و من در مجموع به بخشهای ترجمه شده از ۱۰۰, ۸۰ رو با سخت گیری تمام میدم.
البته چون این دوره آموزشی هست، انتظار ندارم ترجمه شده باشه. شاید اگر روی داستانها یا کتابهای علمی با ترجمه کار کنید برای امثال من و علاقه مندان به ترجمه جذاب تر باشه.

سلام وقت بخیر
اپ زبان آموز رو دانلود و نصب کنید دوره امریکن انگلیش فایل هم موجوده با ترجمه، جمله سازی، تلفظ، آزمون داره.
دو ه های اپ زبانشناس همکاران دارن ترجمه میکنن از طریق کاوش وارد بخش دروس ترجمه شده بشید

2 پسندیده

سلام و خسته نباشین. می‌دونین که ادیت چهارم این مجموعه اومده و تدریسها معمولا براساس ادیشن‌ سوم نیست. خیلی خوب می‌شه به زودی بتونین آپدیت کنید آخرین ورژن رو.

سلام وقت بخیر
متاسفانه ویرایش جدید در اپ بارگذاری نمیشه :rose:

اپ زبان شناس از کجا دانلود کنم

از اپ استورها میتونید دانلود کنید مثل کافه بازار، گوگل پلی، مایکت
لینک دانلود مستقیم اپ زبانشناس خدمت شما :rose:

https://storage.zabanshenas.com/build/android/zapp_en.apk

1 پسندیده

American English file عالیه :pray:

سلام ادمین گرامی.

میشه لطفا بفرمایید آیا در اپ زبان آموز مثل زبانشناس تالار گفتگو ندارید؟
و اینکه دوره American English file در زبان آموز کی تکمیل میشه؟

سلام دوست خوبم
اپ زبان آموز تالار گفتگو نداره.
دوره ی‌امریکن انگلیش فایل به مرور زمان تکمیل میشه

2 پسندیده

ممنون از پاسخگویی شما. امیدوارم زودتر تکمیل بشه. موفق باشید.

2 پسندیده

خسته نباشید ،
چرا فقط محتوای انگلیسی نمایش داده میشه ،امکانش نیست همزمان ترجمه جملات هم در صفحه نمایش داده شوند ؟

سلام وقت بخیر برای پکیج انگلیش فایل با ترجمه، گرامر فارسی و… از اپ زبان آموز دنبال کنید

1 پسندیده

سلام من اشتراک طلایی خریدم چرا برای این کتاب ترجمه نداره فقط انگلیسی هست

سلام وقت بخیر بخش کتاب های آموزشی ترجمه انجام نمیشه. دوره های با ترجمه در اپلیکیشن موجوده میتونید از قسمت کاوش وارد بخش دروس ترجمه شده بشید.

یسری از قسمت های کتاب که ویدیو هست را هم اضافه کنید ، حداقل فایل ویس را اضافه‌ کنید که کامل باشه

مجموعه کاملش رو میتونید از اپ زبان آموز دنبال کنید
اگر اپ زبان آموز رو نصب ندارین از لینک زیر میتونید دانلود کنید

1 پسندیده

سلام وقت بخیر کجای اپ زبان اموز این کتاب رو کامل گذاشته؟

سلام وقت شما هم بخیر در حال تکمیل هستش

سلام لطفا تمام کتاب رو بزارید با اموزشش