ترجمه پاکست

اگر مثل درس اول با ترجمه بود خیلی خیلی عالی‌تر بود.
درسته ک ما ب دنبال ترجمه صحیح میریم و تلاش میکنیم ک اون رو درست ترجمه کنیم ولی اگر جایی اشتباه کنیم و متوجه نشیم، با همین اشتباه ندانسته جلو میریم و بعد از کار برای سخت‌تر میشه.


این تاپیک مربوط به درس «چرا آمریکایی ها و بریتانیایی ها لهجه ی متفاوتی دارند؟» در اپلیکیشن «زبانشناس» است. پادکست «همین حالا انگلیسی صحبت کن!»

1 پسندیده

دوست خوبم
این دوره تو لیستمون هست که ترجمه بشن ولی اولویت با دوره هایی که برای افرادی مبتدی و متوسط هستش به نوبت اولویت حتما ترجمه میشن.

2 پسندیده

سلام وقتتون بخیر باشه:rose:ببخشید میشه ازتون خواهش کنم لطفاً متن و ترجمه ی دوره ی آموزش زبان با تلویزون رو قرار بدید؟ بنظرم این دوره میتونه خیلی برای مبتدی ها از جمله خودم مفید واقع بشه و اصطلاح ها و عبارات کاربردی رو آموزش بده و همچنین دوره ی خیلی جذابی هستش که همراه با مصاحبه های افراد معروف و آهنگ ها و سخنرانی ها انگلیسی یاد گرفت ولی متأسفانه بیش از یکساله هردفعه سر میزنم به این بخش نه متن داره نه ترجمه… خیلی ممنون میشم رسیدگی کنید. با تشکر فراوان بابت پیگیری ها و زحماتتون:kissing_heart::rose:

1 پسندیده

سلام وقت شما هم بخیر بزودی متن های این دوره آماده و بارگذاری میشه و چون این دوره نیاز به سانسور داشته همکاران درحال سانسور فیلم و متن هستن درنهایت یکی دوماه دیگه تموم میشه و شایدم زودتر هم آماده و بارگذاری بشه :pray::cherry_blossom:

1 پسندیده