روش یادگیری با دوره انگلیسی قدرت چیه؟و آیا واقعا نتیجه میده؟

سلام من ترم اخر زبان کلاس زبانم ولی خب کلاس زبان فقط،پول زیادی میگیره و من سطح متوسطه من میخوام روزی دو ساعت رو زبانم وقت بذارم دو ساعت پیوسته و در طول روز هم کم و پیش وقت بذارم مینواستم راجب انگلیسی قدرت بدونم چون روش خوندنش و نمیدونم و ایا برای سطح من خوبه ؟ بعد میخوام واسه تافل یا آیلتس اماده شم پیشنهادتون برای شروع چیه

1 پسندیده

سلام دوست خوبم

منابع “انگلیسی بدون تلاش” جزو پرطرفدارترین منابع زبانشناس هستند و افراد زیادی تونستند از طریق این منابع نتیجه بگیرند.

شما هم بر اساس سطح‌تون از قسمت زیر می‌تونید یکی از این دوره‌های مجموعه انگلیسی بدون تلاش رو انتخاب کنین:

:blue_heart: سطح مبتدی >>> دروس پایه انگلیسی بدون تلاش

:blue_heart: سطح متوسط >>> انگلیسی قدرت

:blue_heart: سطح پیشرفته و بالاتر >>> دوره VIP، انگلیسی واقعی را یاد بگیر، و انگلیسی تجاری

شیوه مطالعه و توضیحات کامل در رابطه با این دوره رو میتونید در مقاله زیر بخونید:

اما باز هم اگه سوالی داشتین من همیشه در کنارتون هستم و کمک‌تون می‌کنم :rose::rose:

1 پسندیده

سلام برشما.همونطور که میدونید این دوره توسط بهترین مربی زبان یعنی آقای ای جی هوگ ساخته شده و این دوره خیلی دوره ارزشمندیه طبق نظر اکثر مربیا و کاربران باتجربه.و همه کسایی که ازین دوره استفاده کردن تونستن بعد از اتمام این دوره راحت صحبت کنن(البته یه دوره نمیتونه کامل شمارو به تسلط برسونه چون همه لغات توی یه دوره نیستن و باید در کنارش منابع فرعی هم استفاده بشه که عالی میشه).اگه سطحتونم متوسطه که خیلیم خوبه چون این دوره برای همین سطح مناسبه البته خودتونم برید دروسش رو نگاه کنین ببینید اگه ۸۰درصد از دروس رو متوجه میشین و میتونین باهاش ارتباط برقرار کنین شروعش کنین.و این دوره نه تنها باید با کمک ذهن بلکه باید با کمک فیزیک بدن خونده بشه و در حین خوندن باید فعالیت بدنی داشته باشی فعال و سرزنده باشی تا زود تر و بهتر یاد بگیری.درمورد تافل و آیلتس هم این دوره بنظرم میتونه شروع خوبی باشه و خیلی کمک کننده هم هست اما در کنارش بهتره دوره هایی که اختصاصی برای تافل و آیلتس ساخته شده مث TPO TOEFLتافل هم بخونی تا نتیجه بگیری.

2 پسندیده