انگلیسی بدون تلاش ای جی هوک

سوالم اینه که برای رفتن به درس بعدی هر درس رو چندبار باید گوش بدیم؟!

این تاپیک مربوط به دوره «دروس پایه‌ی انگلیسی بدون تلاش» در اپلیکیشن «زبانشناس» است.

2 پسندیده

سلام حداقل یک هفته روزی یکبار بیشتر باشه خیلی بهتره

4 پسندیده

شیوه مطالعه و توضیحات کامل رو میتونید در مقاله زیر بخونید:

1 پسندیده

بهترین زمان برای رفتن به درس بعدی وقتیه که واقعا مسلط شدی به درس بتونی درس اصلی مث بلبل بگی …بتونی درس واژگانو برای خودت بازگو کنی … برای مینی استوریام لازم نباشه هی پاز کنی جواب بدی …و رسیدن به این مرحله به خودت بستگی داره که چقدر زمان بزاری … مثلا من یک هفته وقت میزارم برای واژگان بعد یک هفته بازم نمیتونم درک کنم یا بازگو کنم پس بازم میخونم …ی اقایی داخل همین تالار گفت همه درسارو باهم توی ده روز میخونم …این دیگه به خودت و درکت از اون درس بستگی داره :blush::blush:امیدوارم به کارت بیاد

5 پسندیده

من حتی اگه مسلط بشم بازم میخونم
تا وقتی که حالم بهم بخوره :joy:
برای همین 10 روز وقت میزارم( البته فعلا بخاطر یه مشکلاتی مجبورم برای درسی که میخونم ‌30 روز بزارم)
هرچقدر بتونم میخونم

2 پسندیده

من واقعا نمیتونم تا مرز حالم به هم خوردگی برم :joy: چون اینطوری اون درسو به بدترین شکل ممکن میزارم کنار :joy: :neutral_face: تا جایی که مسلط بشم میخونم ‌ بعد تا ی چند مدتی سراغش نمیرم … بعد چند هفته مرور میکنم
@amir12109

2 پسندیده

سلام به همه.من دوره انگلیسی قدرت رو تازه شروع کردم برا هر درسش ۱۰روز وقت میزارم.البته برای درس اولش که تازه شروعش کردم تصمیم دارم بیشتر از ۱۰روز وقت بزارم.کلا بستگی به خودتون داره که طی چند روز مسلط میشین ولی سعی کنین تعداد روزاتون از یه هفته کمتر نشه حتی اگه اون درسو مث بلبل هم بلدین اما یه هفته روش کار کنین تا کار ساز بشه براتون.

5 پسندیده